Tekmovanje: DP Člani 20/21
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 21
Datum: 25.11.2020
Čas: 19:00
Gledalcev: /

Sodnik: FAJDIGA Aleš
Linjski sodnik: REŽEK Gregor
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PARAMEDIC - Dr.UDOVČ
Zapisnikar: FRANZOT Tone
Časomerilec: ZUPANC Rok

HK Slavija Junior (SLJ)

4 : 2
( 1:0, 2:1, 1:1 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure
00:00
Vstop vratarja
HKB
#1 DUKARIČ Pia
07:38
Izključitev
SLJ
2 min
#12 ŠUBIC Matjaž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 07:38 - 09:38 ]
10:38
Gol
SLJ
1 : 0
#12 ŠUBIC Matjaž, podaja #27 GORŠE Enes, #93 SITAR Nik
15:55
Izključitev
HKB
2 min
#9 PANČUR Nejc, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 15:55 - 17:55 ]
18:49
Izključitev
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 18:49 - 20:49 ]

2 / 3

22:19
Gol
HKB
1 : 1
#91 BORSE Tim, podaja #29 POGAČNIK Tjaš
24:13
Gol
SLJ
2 : 1
#5 SKERLEP Gašper, podaja #10 BERIČIČ Miha, #24 ČAMPA Andraž
35:06
Izključitev
HKB
2 min
#44 BOHINC Rožle, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 35:06 - 37:06 ]
38:47
Gol (GWG)
SLJ
3 : 1
#93 SITAR Nik, podaja #24 ČAMPA Andraž, #12 ŠUBIC Matjaž

3 / 3

44:35
Izključitev
SLJ
2 min
#97 ZAGORC Jošt, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:35 - 46:35 ]
53:58
Izključitev
SLJ
5 min
#38 HUMAR Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:58 - 58:58 ]
53:58
Izključitev
SLJ
20 min
#38 HUMAR Nik, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:58 - 60:00 ]
53:58
Izključitev
HKB
5 min
#51 PODREKAR Gaber, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:58 - 58:58 ]
53:58
Izključitev
HKB
20 min
#51 PODREKAR Gaber, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:58 - 60:00 ]
57:09
Izključitev
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 57:09 - 59:09 ]
57:09
Izključitev
SLJ
5 min
#39 PAVLIČ Jure, FIGHT (IIHF #141, Pretep), kazen prestaja #88 KOMPOLŠEK Andraž [ 57:09 - 60:00 ]
57:09
Izključitev
SLJ
20 min
#39 PAVLIČ Jure, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:09
Izključitev
HKB
2 min
#29 POGAČNIK Tjaš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:09 - 59:09 ]
57:09
Vstop vratarja
SLJ
#33 KOLIN Luka
57:09
Izstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure
57:09
Izstop vratarja
HKB
#1 DUKARIČ Pia
58:01
Izključitev
SLJ
2 min
#12 ŠUBIC Matjaž, CLOS (IIHF #126, Zadrževanje ploščice z roko) [ 58:01 - 60:00 ]
58:01
Izključitev
SLJ
5 min
#27 GORŠE Enes, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:01 - 60:00 ]
58:01
Izključitev
SLJ
20 min
#27 GORŠE Enes, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
58:01
Izključitev
HKB
5 min
#91 BORSE Tim, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:01 - 60:00 ]
58:01
Izključitev
HKB
20 min
#91 BORSE Tim, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
58:01
Izključitev
HKB
2 min
#22 ZUPAN Andraž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 58:01 - 60:00 ]
59:01
Gol
HKB
3 : 2
#39 REKAR Nik, podaja #88 TIŠLAR Patrik (+1)
59:52
Gol
SLJ
4 : 2
#19 TRUDEN Nik, podaja #24 ČAMPA Andraž (EN)
59:52
Vstop vratarja
HKB
#1 DUKARIČ Pia
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#33 KOLIN Luka
60:00
Izstop vratarja
HKB
#1 DUKARIČ Pia

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#33
KOLIN Luka
GK
-
-
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-

#46
BATIČ Uroš
D
-
-
#10
BERIČIČ Miha
D
-
1
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
-
3
#27
GORŠE Enes
F
-
1
#38
HUMAR Nik
F
-
-
#88
KOMPOLŠEK Andraž
D
-
-
#14
LAMPIČ Nik
F
-
-
#21
PEČNIK Jakob
F
-
-
#15
PRIMAR Jure
D
-
-
#25
PRODAN Dominik Marjan
F
-
-
#77
PUŠENJAK Jan (A)
D
-
-
#93
SITAR Nik
D
1
1
#5
SKERLEP Gašper
F
1
-
#12
ŠUBIC Matjaž
F
1
1
#19
TRUDEN Nik (A)
F
1
-
#97
ZAGORC Jošt
D
-
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Pia
GK
-
-
#95
JUSTIN Mark
GK
-
-

#5
ALAGIĆ Amer
P
-
-
#44
BOHINC Rožle
D
-
-
#91
BORSE Tim
F
1
-
#69
BURAZIN Tadej (C)
F
-
-
#8
BURAZIN Tevž
F
-
-
#16
JELOČNIK Emil
D
-
-
#21
KLANČAR Mark
D
-
-
#7
NOVAK Aljaž (A)
D
-
-
#9
PANČUR Nejc
F
-
-
#17
PAZLAR Mitja (A)
F
-
-
#51
PODREKAR Gaber
D
-
-
#10
PODREKAR Urban
D
-
-
#29
POGAČNIK Tjaš
F
-
1
#39
REKAR Nik
F
1
-
#6
SLIVNIK Luc
F
-
-
#23
SRPČIČ Žan Luka
D
-
-
#88
TIŠLAR Patrik
F
-
1
#27
TUŠEK Aljoša
D
-
-
#72
VILMAN Bor
F
-
-
#22
ZUPAN Andraž
F
-
-

1 / 3

10:38
SLJ
1 : 0
#12 ŠUBIC Matjaž, podaja #27 GORŠE Enes, #93 SITAR Nik

2 / 3

22:19
HKB
1 : 1
#91 BORSE Tim, podaja #29 POGAČNIK Tjaš
24:13
SLJ
2 : 1
#5 SKERLEP Gašper, podaja #10 BERIČIČ Miha, #24 ČAMPA Andraž
38:47
SLJ
3 : 1
#93 SITAR Nik, podaja #24 ČAMPA Andraž, #12 ŠUBIC Matjaž

3 / 3

59:01
HKB
3 : 2
#39 REKAR Nik, podaja #88 TIŠLAR Patrik (+1)
59:52
SLJ
4 : 2
#19 TRUDEN Nik, podaja #24 ČAMPA Andraž (EN)

1 / 3

07:38
SLJ
2 min
#12 ŠUBIC Matjaž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 07:38 - 09:38 ]
15:55
HKB
2 min
#9 PANČUR Nejc, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 15:55 - 17:55 ]
18:49
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 18:49 - 20:49 ]

2 / 3

35:06
HKB
2 min
#44 BOHINC Rožle, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 35:06 - 37:06 ]

3 / 3

44:35
SLJ
2 min
#97 ZAGORC Jošt, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:35 - 46:35 ]
53:58
SLJ
5 min
#38 HUMAR Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:58 - 58:58 ]
53:58
SLJ
20 min
#38 HUMAR Nik, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:58 - 60:00 ]
53:58
HKB
5 min
#51 PODREKAR Gaber, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:58 - 58:58 ]
53:58
HKB
20 min
#51 PODREKAR Gaber, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:58 - 60:00 ]
57:09
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 57:09 - 59:09 ]
57:09
SLJ
5 min
#39 PAVLIČ Jure, FIGHT (IIHF #141, Pretep), kazen prestaja #88 KOMPOLŠEK Andraž [ 57:09 - 60:00 ]
57:09
SLJ
20 min
#39 PAVLIČ Jure, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:09
HKB
2 min
#29 POGAČNIK Tjaš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:09 - 59:09 ]
58:01
SLJ
2 min
#12 ŠUBIC Matjaž, CLOS (IIHF #126, Zadrževanje ploščice z roko) [ 58:01 - 60:00 ]
58:01
SLJ
5 min
#27 GORŠE Enes, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:01 - 60:00 ]
58:01
SLJ
20 min
#27 GORŠE Enes, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
58:01
HKB
5 min
#91 BORSE Tim, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:01 - 60:00 ]
58:01
HKB
20 min
#91 BORSE Tim, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
58:01
HKB
2 min
#22 ZUPAN Andraž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 58:01 - 60:00 ]




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled