Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Villacher Stadthalle
Št. tekme: 67
Datum: 21.12.2019
Čas: 11:00
Gledalcev: /

Sodnik: MEURERS Christian
Sodnik: KLEMM Anja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Alexandra Altenreiter
Zapisnikar: Nora Kropiunig
Časomerilec: Isabella Breiml

EC VSV (VSV)

5 : 10
( 4:3, 1:2, 0:5 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
VSV
#2 AMEISBICHLER Moritz
00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
03:22
Gol
HKO
0 : 1
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #18 HUČ Julijan
05:44
Gol
HKO
0 : 2
#12 ROŽIČ Martin, podaja #19 LAVRIH Samo
05:51
Izključitev
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 05:51 - 07:51 ]
07:21
Gol
HKO
0 : 3
#9 SMOLNIKAR Tom (-1)
08:56
Izključitev
VSV
2 min
#12 ALBEL Maximilian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:56 - 10:56 ]
09:09
Gol
VSV
1 : 3
#10 WOHLMUTHER David, podaja #9 OBERRAUNER Liam Oliver (-1)
11:06
Gol
VSV
2 : 3
#5 MANDL Kevin, podaja #23 BREIML Phillip
11:28
Gol
VSV
3 : 3
#10 WOHLMUTHER David, podaja #18 USCHAN Nico
12:40
Gol
VSV
4 : 3
#5 MANDL Kevin, podaja #22 NINDLER Darian

2 / 3

18:58
Izključitev
HKO
2 min
#16 ROGL Oskar, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 18:58 - 20:58 ]
21:21
Gol
HKO
4 : 4
#16 ROGL Oskar, podaja #9 SMOLNIKAR Tom
22:34
Izključitev
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 22:34 - 24:34 ]
28:53
Vstop vratarja
VSV
#1 GRITZNIG Nicolas
28:53
Izstop vratarja
VSV
#2 AMEISBICHLER Moritz
28:53
Vstop vratarja
HKO
#1 EBNER Bor
28:53
Izstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
29:54
Izključitev
VSV
2 min
#5 MANDL Kevin, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 29:54 - 31:54 ]
32:56
Izključitev
HKO
2 min
#12 ROŽIČ Martin, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 32:56 - 33:32 ]
33:32
Gol
VSV
5 : 4
#9 OBERRAUNER Liam Oliver, podaja #10 WOHLMUTHER David, #22 NINDLER Darian (+1)
35:40
Gol
HKO
5 : 5
#16 ROGL Oskar, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian

3 / 3

39:09
Gol (GWG)
HKO
5 : 6
#12 ROŽIČ Martin, podaja #7 CERJAK Jernej, #22 KURBOS Valentin Val
39:56
Izključitev
HKO
2 min
#21 BOGOMOLEC Tai, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 39:56 - 41:56 ]
44:59
Gol
HKO
5 : 7
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #16 ROGL Oskar, #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
46:39
Gol
HKO
5 : 8
#16 ROGL Oskar, podaja #2 ŽUN Tomaž
47:51
Gol
HKO
5 : 9
#7 CERJAK Jernej, podaja #12 ROŽIČ Martin
50:00
Gol
HKO
5 : 10
#16 ROGL Oskar, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian

EC VSV

#
Ime
Poz
G
A
#2
AMEISBICHLER Moritz
GK
-
-
#1
GRITZNIG Nicolas
GK
-
-

#12
ALBEL Maximilian
P
-
-
#23
BREIML Phillip
P
-
1
#5
MANDL Kevin (A)
P
2
-
#22
NINDLER Darian
P
-
2
#9
OBERRAUNER Liam Oliver (A)
P
1
1
#26
REISER Adrien
P
-
-
#6
UNTERLUGGAUER Jamie
P
-
-
#18
USCHAN Nico (C)
P
-
1
#8
WALKER Lukas
P
-
-
#19
WERNER Maximilian
P
-
-
#10
WOHLMUTHER David
P
2
1

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
EBNER Bor
GK
-
-
#25
HEBAR Gal
GK
-
-

#8
BAN KOSELJ Nik
P
-
-
#21
BOGOMOLEC Tai
P
-
-
#7
CERJAK Jernej
D
1
1
#18
HUČ Julijan
D
-
1
#22
KURBOS Valentin Val
F
-
1
#19
LAVRIH Samo
D
-
1
#20
OKORN Gašper
F
-
-
#17
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian (C)
F
-
3
#16
ROGL Oskar
F
4
1
#12
ROŽIČ Martin
P
2
1
#11
ŠEBENIK SEDEJ Alex
D
-
-
#9
SMOLNIKAR Tom
F
3
1
#14
TROBIŠ Marko
P
-
-
#10
ŽELEZEN Jure
F
-
-
#2
ŽUN Tomaž
F
-
1

1 / 3

03:22
HKO
0 : 1
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #18 HUČ Julijan
05:44
HKO
0 : 2
#12 ROŽIČ Martin, podaja #19 LAVRIH Samo
07:21
HKO
0 : 3
#9 SMOLNIKAR Tom (-1)
09:09
VSV
1 : 3
#10 WOHLMUTHER David, podaja #9 OBERRAUNER Liam Oliver (-1)
11:06
VSV
2 : 3
#5 MANDL Kevin, podaja #23 BREIML Phillip
11:28
VSV
3 : 3
#10 WOHLMUTHER David, podaja #18 USCHAN Nico
12:40
VSV
4 : 3
#5 MANDL Kevin, podaja #22 NINDLER Darian

2 / 3

21:21
HKO
4 : 4
#16 ROGL Oskar, podaja #9 SMOLNIKAR Tom
33:32
VSV
5 : 4
#9 OBERRAUNER Liam Oliver, podaja #10 WOHLMUTHER David, #22 NINDLER Darian (+1)
35:40
HKO
5 : 5
#16 ROGL Oskar, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian

3 / 3

39:09
HKO
5 : 6
#12 ROŽIČ Martin, podaja #7 CERJAK Jernej, #22 KURBOS Valentin Val
44:59
HKO
5 : 7
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #16 ROGL Oskar, #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
46:39
HKO
5 : 8
#16 ROGL Oskar, podaja #2 ŽUN Tomaž
47:51
HKO
5 : 9
#7 CERJAK Jernej, podaja #12 ROŽIČ Martin
50:00
HKO
5 : 10
#16 ROGL Oskar, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian

1 / 3

05:51
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 05:51 - 07:51 ]
08:56
VSV
2 min
#12 ALBEL Maximilian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:56 - 10:56 ]

2 / 3

18:58
HKO
2 min
#16 ROGL Oskar, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 18:58 - 20:58 ]
22:34
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 22:34 - 24:34 ]
29:54
VSV
2 min
#5 MANDL Kevin, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 29:54 - 31:54 ]
32:56
HKO
2 min
#12 ROŽIČ Martin, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 32:56 - 33:32 ]

3 / 3

39:56
HKO
2 min
#21 BOGOMOLEC Tai, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 39:56 - 41:56 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled