V nedeljo je bila odigrana le ena tekma hokejske lige INL. Kot prva sta se v osmem krogu pomerila Bled in Kaltern, zmage pa se je veselil zadnji, ki je zmagala s 5:2.

Kaltern si je v prvi tretjini pripravil večje število strelov na gol nasprotnika, vendar pa se je ta del končal z 1:1. Gostje so prišli v vodstvo v peti minuti, ko se je med strelce vpisal Pontus Moren, nato pa so Blejci izenačili, ko je bil natančen Klemen Kaimel. Nato pa je prišla druga tretjina, ki je domače igralce oddaljila od uspeha. Najprej so v 24. minuti prejeli gol ob igralcu več na ledu, nato pa so gostje potrebovali 18 sekund, da so zadeli tudi ob igralcu več. V 29. minuti je bilo že 4:1, ko je v polno zadel Manuel Gamper. Gostje so ob koncu drugega dela igre še enkrat izkoristili ”power-play”, natančen je bil Pontus Moren. Zadnja tretjina je pripadla Bledu, ki je prek Tadeja Burazina znižal na 2:5.

HK MK Bled : Kaltern 2:5 (1:1, 0:4, 1:0)

Strelci: 0:1 Moren (Röggl, Deveri, 5.), 1:1 Kaimel (Ravnihar, T. Burazin, 9.), 1:2 Röggl (Moren, Barnes, 24., SH1), 1:3 Deveri (Moren, Barnes, 26., PP1), 1:4 Gamper (Felderer, 29.), 1:5 Moren (Röggl, Barnes, 39., PP1), 2:5 Ta. Burazin (Zor, Ravnihar, 53.)