Na edini torkovi tekmi v ligi INL in državnem prvenstvu so po napetem boju hokejisti Celja s 5:3 ugnali ekipo Playboy Slavija. Dva gola so Celjani dosegli v zadnji minuti srečanja.

HK Celje : Playboy Slavija 5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
Celje, Dvorana v mestnem parku, sodniki Zrnič, Bohinc, Markizeti.

Strelci: 1:0 Kastelic (Ograjenšek, Grahut, 3.), 2:0 Ogrizek (Kuzman, Hafner, 26.), 2:1 Truden (Šimunovič, Snoj, 32.), 3:1 Hafner (Jazbec, Knez, 33.), 3:2 Orehek (Dovič, Režek, 35.), 3:3 Snoj (Zagorc Pilko, Truden, 44.), 4:3 Jezovšek (Mercina, 60.), 5:3 Ogrizek (Hafner, 60., EN)

Kazenske minute: Celje 12, Slavija 10.

Celjani so hitro prišli do vodstva, v tretji minuti, le sekundo potem, ko se je na led vrnil kaznovani igraelc Slavije, je za vodstvo zadel Nejc Kastelic. V drugem delu igre so domači dvakrat prišli do dveh zadetkov prednosti, gostje pa so se vedno vrnili na zadetek zaostanka in v 44. minuti prišli tudi do izenačenja. Ko je že kazalo, da se bo redni del igre končal brez zmagovalca, je 47 sekund pred piskom sirene za izenačenje poskrbel Žan Jezovšek. Aljaž Ogrizek pa je pol minute pred koncem z zadetkom v prazna vrata dokončno odločil zmagovalca.