STATISTIKA EKIPE HDD Sij-Acroni Jesenice
(sezona 2014/2015, tekmovanje INL - Inter Nacional League 2014/15)


RAZPORED TEKEM IN REZULTATI


Datum Ura Lokacija Tip Ekipa 1 Rezultat Ekipa 2
20.09.2014 19:30 Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT 1. (redni del) VEU Lorenz Lift Feldkirch 3 : 2
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
27.09.2014 18:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk Celje 3 : 10
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
05.10.2014 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HDD Sij-Acroni Jesenice 6 : 1
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
11.10.2014 19:15 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 0 : 4
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
18.10.2014 19:30 Rheinhalle - Lustenau - AUT 1. (redni del) EHC Alge Elastic Lustenau 2 : 1
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
19.10.2014 17:30 Messestadion - Dornbirn - AUT 1. (redni del) EHC Bregenzerwald 1 : 0
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
25.10.2014 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HDD Sij-Acroni Jesenice 7 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
02.11.2014 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HDD Sij-Acroni Jesenice 4 : 3
[zapisnik]
EK Zell am See
05.11.2014 18:55 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 3 : 19
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
08.11.2014 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HDD Sij-Acroni Jesenice 2 : 1
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
16.11.2014 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HDD Sij-Acroni Jesenice 8 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
22.11.2014 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HDD Sij-Acroni Jesenice 2 : 1
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
29.11.2014 19:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Playboy Slavija 2 : 6
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
06.12.2014 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HDD Sij-Acroni Jesenice 2 : 5
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
07.12.2014 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HDD Sij-Acroni Jesenice 5 : 6
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
13.12.2014 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HDD Sij-Acroni Jesenice 10 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
20.12.2014 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HDD Sij-Acroni Jesenice 4 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
27.12.2014 19:00 Sportzentrum - Kapfenberg - AUT 1. (redni del) HC Steelers Kapfenberg 1 : 9
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
30.12.2014 19:30 Eishalle - Zell am See - AUT 1. (redni del) EK Zell am See 7 : 6
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
03.01.2015 19:30 Sportpark - Kitzbühel - AUT 1. (redni del) EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel 1 : 3
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
10.01.2015 19:30 Eishalle - Zell am See - AUT 2. (redni del) EK Zell am See 4 : 3
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
17.01.2015 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 2. (redni del) HDD Sij-Acroni Jesenice 6 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
24.01.2015 19:30 Rheinhalle - Lustenau - AUT 2. (redni del) EHC Alge Elastic Lustenau 6 : 3
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
25.01.2015 18:00 Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT 2. (redni del) VEU Lorenz Lift Feldkirch 3 : 1
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
07.02.2015 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 2. (redni del) HDD Sij-Acroni Jesenice 6 : 3
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
08.02.2015 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 2. (redni del) HDD Sij-Acroni Jesenice 2 : 3
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
14.02.2015 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 2. (redni del) HDD Sij-Acroni Jesenice 5 : 3
[zapisnik]
EK Zell am See
21.02.2015 19:30 Messestadion - Dornbirn - AUT 2. (redni del) EHC Bregenzerwald 2 : 5
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
28.02.2015 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO četrtfinale HDD Sij-Acroni Jesenice 2 : 1
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
04.03.2015 19:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO četrtfinale Hk Playboy Slavija 2 : 5
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
06.03.2015 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO četrtfinale HDD Sij-Acroni Jesenice 4 : 3
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
08.03.2015 19:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO četrtfinale Hk Playboy Slavija 1 : 2
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
21.03.2015 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO polfinale HDD Sij-Acroni Jesenice 4 : 0
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
24.03.2015 19:30 Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT polfinale VEU Lorenz Lift Feldkirch 5 : 3
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
27.03.2015 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO polfinale HDD Sij-Acroni Jesenice 2 : 6
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
29.03.2015 18:00 Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT polfinale VEU Lorenz Lift Feldkirch 2 : 1
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice





STATISTIKA IGRALCEV IN VRATARJEV


VRATARJI
Št. Priimek, ime GP MIP GA GAA SOG SVS SVS% PIM PPGA SHGA
#39 PAVLIČ Jure 24 1414:14 52 2.2 699 647 92,56% 0 14 1
#41 AHLQVIST Aleksis 11 624:39 26 2.49 282 256 90,78% 0 6 0
#95 VILMAN Grega 3 140:36 10 4.26 67 57 85,07% 0 1 0


IGRALCI
Št. Priimek, ime GP G A PTS GGA AGA PPG PPGG SHG SHGG PIM
#81 RAJSAR Sašo 30 25 23 48 0.83 0.76 6 0.2 0 0 34
#18 MANFREDA Marjan 36 9 33 42 0.25 0.91 3 0.08 0 0 8
#40 REMAR Aleš 27 22 17 39 0.81 0.62 4 0.14 2 0.07 14
#47 ERMAN Matevž 33 7 32 39 0.21 0.96 3 0.09 0 0 58
#16 BRUS Miha 36 11 21 32 0.3 0.58 0 0 1 0.02 12
#89 SEFIČ David 34 9 22 31 0.26 0.64 0 0 0 0 26
#23 SODJA Urban 29 14 14 28 0.48 0.48 3 0.1 0 0 14
#51 ZUPANČIČ Anže 26 6 18 24 0.23 0.69 2 0.07 1 0.03 14
#19 EJUP Damir 32 5 17 22 0.15 0.53 5 0.15 0 0 28
#58 TOŠIČ Luka 34 8 13 21 0.23 0.38 3 0.08 0 0 32
#72 ŽIDAN Andrej 36 10 10 20 0.27 0.27 2 0.05 0 0 14
#11 PEM Nik 29 7 7 14 0.24 0.24 1 0.03 0 0 24
#10 BIZALJ Peter 21 10 3 13 0.47 0.14 1 0.04 0 0 8
#15 RAKOVIČ Denis 36 1 10 11 0.02 0.27 0 0 0 0 20
#17 PESJAK Miha 14 6 3 9 0.42 0.21 1 0.07 0 0 2
#38 GRAHUT Žiga 17 3 6 9 0.17 0.35 1 0.05 0 0 30
#25 STAN Jure 29 2 6 8 0.06 0.2 1 0.03 0 0 2
#94 PODREKAR Jaka 25 2 5 7 0.08 0.2 0 0 1 0.04 2
#28 BERLISK Nejc 15 2 4 6 0.13 0.26 2 0.13 0 0 4
#57 LAHAJNAR Nik 36 1 4 5 0.02 0.11 0 0 0 0 2
#24 TERLIKAR Anže 11 2 1 3 0.18 0.09 0 0 0 0 2
#3 SVETE Žiga 13 1 1 2 0.07 0.07 1 0.07 0 0 6
#20 TARMAN Marko 32 1 0 1 0.03 0 0 0 0 0 4
#9 TRKULJA Dejan 21 0 1 1 0 0.04 0 0 0 0 10
#12 GLAVIČ Gašper 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
#42 HADŽIČ Sebastijan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 REKAR Nik 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


LEGENDA - VRATARJI: GP - število odigranih tekem v tem tekmovanju (games played), MIP - skupno število minut v igri (minutes in play), GA - število prejetih zadetkov (goals against), GAA - povprečje prejetih zadetkov glede na čas v igri (goals against average), PIM - število kazenskih minut iz velikih kazni (penalties in minutes), PPGA - število prejetih power-play zadetkov (power-play goals against), SHGA - število prejetih short-handed zadetkov (short-handed goals against)

LEGENDA - IGRALCI: GP - število odigranih tekem (games played), G - število doseženih zadetkov (goals), A - število podaj za zadetek (assists), PTS - število točk, ki jih izračunamo tako, da seštejemo zadetke in podaje (points), GGA - povprečno število zadetkov na odigrano tekmo (goals per game average), AGA - povprečno število podaj na odigrano tekmo (assists per game average), PPG - število zadetkov ob igri z igralcem več (power-play goals), PPGG - število zadetkov ob igri z igralcem več na odigrano tekmo (power-play goals per game), SHG - število zadetkov ob igri z igralcem manj (short-handed goals), SHGG - število zadetkov ob igri z igralcem manj na odigrano tekmo (short-handed goals per game), PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes).



<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • MASS 170×118

    MASS 170×118
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled