Tekmovanja

Zmaji po petkovi zmagi tokrat poraženi

Po petku so se hokejisti HDD Telemacha Olimpije še drugič pomerili pred domačimi navijači, vendar pa tokrat niso ponovili zmage in morali priznati premoč Innsbrucku (0:3).

HDD Olimpija : Innsbruck 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Dvorana Tivoli, gledalcev 800, sodniki Widmann (Avstrija), Trilar (Slovenija) glavna sodnika, Hofstätter (Avstrija), Rakovič (Slovenija) – linijska sodnika.

Strelci: 0:1 Siddall (Valdix, 4., PP1), 0:2 Hörtnagl (Sidall, Stern, 23.), 0:3 Ulmer (Vanballegooie, 36.)

Izključitve: Olimpija 6 min., Innsbruck 4 min.

Zmagi niso uspeli tudi v drugo priti do zmage pred domačimi navijači. Gostje so bili v prvem delu igre boljši nasprotnik, si pripravili večje število priložnosti in v 4. minuti ob igralcu več prišli do vodstva. Natančen je bil Matt Siddall. Tudi v drugo tretjino igralci Olimpije niso štartali najbolje, v 23. minuti je na 2:0 povišal Christoph Hörtnagl, nekdanji Zmaj Jeff Ulmer pa je v 37. minuti postavil končni rezultat srečanja. V zadnjem delu igre so domači skušali priti do znižanja zaostanka, vendar niso bili uspešni.