Po petku so se hokejisti HDD Telemacha Olimpije še drugič pomerili pred domačimi navijači, vendar pa tokrat niso ponovili zmage in morali priznati premoč Innsbrucku (0:3).

HDD Olimpija : Innsbruck 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Dvorana Tivoli, gledalcev 800, sodniki Widmann (Avstrija), Trilar (Slovenija) glavna sodnika, Hofstätter (Avstrija), Rakovič (Slovenija) – linijska sodnika.

Strelci: 0:1 Siddall (Valdix, 4., PP1), 0:2 Hörtnagl (Sidall, Stern, 23.), 0:3 Ulmer (Vanballegooie, 36.)

Izključitve: Olimpija 6 min., Innsbruck 4 min.

Zmagi niso uspeli tudi v drugo priti do zmage pred domačimi navijači. Gostje so bili v prvem delu igre boljši nasprotnik, si pripravili večje število priložnosti in v 4. minuti ob igralcu več prišli do vodstva. Natančen je bil Matt Siddall. Tudi v drugo tretjino igralci Olimpije niso štartali najbolje, v 23. minuti je na 2:0 povišal Christoph Hörtnagl, nekdanji Zmaj Jeff Ulmer pa je v 37. minuti postavil končni rezultat srečanja. V zadnjem delu igre so domači skušali priti do znižanja zaostanka, vendar niso bili uspešni.