Reprezentance nižjih selekcij

Uspešen zadnji turnirski dan za maljše selekcije

9. november 2019, Vaujany/Asiago/Kaposvar – Zadnji tekmovalni dan novembrskih reprezentančnih akcij so vse slovenske mlajše selekcije zaključile na najlepši možen način – z zmago.

Najmlajši risi do 16 let so na zadnjem obračunu turnirja proti severnim sosedom v napeti tekmi izenačili tik pred koncem in nato slavili po kazenskih strelih. Varovanci Roberta Pesjaka se iz Madžarske vračajo s tremi zmagami in dvema porazoma, ter osvojenim končnim tretjim mestom.

Izbrana vrsta do 18 let je v zaključnem obračunu turnirja premagala gostitelje turnirja in se iz Italije vrača z eno zmago in dvema porazoma (po kazenskih strelih in podaljšku) ter osvojenim končnim tretjim mestom.

Mladi risi U20 so za konec turnirja vknjižili zmago proti našim vzhodnim sosedom, tako da se iz Francije vračajo z dvema zmagama in enim porazom ter osvojenim končnim drugim mestom.

Reprezentanca do 16 let
Kaposvar/Madžarska (AUT,ITA,HUN,SLO)

Avstrija – Slovenija 2:3* (1:0,0:0,1:2,0:1)

1:0 – 18:13 Rohrer (Billa) PP1
1:1 – 54:12 Sopotnik Just (Beričič) SH1
2:1 – 55:31 Stiegler (Raab, Kessler) PP1
2:2 – 59:44 Sopotnik Just (Šiftar)
2:3 – 65:00 Perčič

Streli: AUT 34 (10,11,12,1,0); SLO 32 (8,11,9,3,1)
Kazni: AUT 12 (4,4,4,); SLO 6 (2,2,2)

Reprezentanca do 18 let
Asiago/Italija (AUT,ITA,HUN,SLO)

Italija – Slovenija 2:3 (2:0,0:1,0:2)

1:0 – 15:30 Oberrauch (Parini, Lacedelli)
2:0 – 16:23 Galimberti (Colli, Bertin)
2:1 – 37:01 Sojer (Dolinar, Stipanič)
2:2 – 44:34 Prodan PP1
2:3 – 54:30 Mahkovec (Gomboc, Pratneker Hatič) PP1

Streli: ITA 22 (9,5,8); SLO 22 (6,7,9)
Kazni: ITA 12 (6,2,4); SLO 12 (4,4,4)

Reprezentanca do 20 let
Vaujany (FRA,ITA,HUN,SLO)

Slovenija – Madžarska 3:2 (2:1,1:1,0:0)

1:0 – 00:21 Predan (Poklukar, Mežnar)
2:0 – 05:49 Širovnik (Predan, Poklukar) PP1
2:1 – 19:48 Sardi (Peter)
2:2 – 22:03 Zsigmond (Bogesic)
3:2 – 31:04 Jakupovič (Razingar, Markun)

Kazni: SLO 6 (2,2,2); HUN 10 (6,2,2)

Komentarji

  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled