Tekmovanja

Četrtfinalni in polfinalni obračuni končnice DP članov

3. marec 2017, Ljubljana – Predsedstvo Hokejske zveze Slovenije je na svoji redni seji v začetku tega tedna uskladilo termine četrtfinalnih in polfinalnih obračunov končnice državnega prvenstva v članski kategoriji.

V končnici državnega prvenstva bodo tako nastopali slovenski klubi ter SKHL Crvena Zvezda. Le ti bodo v četrtfinalu in polfinalu za napredovanje potrebovali dve zmagi (boljši na treh tekemah), medtem ko bosta finalista državnega prvenstva igrala na tri zmage (boljši na petih tekmah). O tretjem mestu državnega prvenstva bo odločala ena tekma.

Klubi v končnici nastopajo z naslednjimi štartnimi številkami, pri čemer ima prednost domačega igrišča višje uvrščeno moštvo po rednem delu tekmovanja:

1. HDD Olimpija
2. HDD Sij Acroni Jesenice
3. HK ECE Celje
4. HK Triglav Kranj
5. HK Playboy Slavija
6. HK MK Bled
7. SKHL Crvena Zvezda
8. HDK Maribor

Četrtfinale

torek, 14. marec 2017

19.15, Ljubljana: HDD Olimpija (1) – HDK Maribor (8)
18.30, Jesenice: HDD Sij Acroni Jesenice (2) – SKHL Crvena Zvezda (7)
18.00, Celje: HK ECE Celje (3) – HK MK Bled (6)
18.00, Kranj: HK Triglav (4) – HK Playboy Slavija (5)

sreda, 15. marec 2017

18.30, Jesenice: SKHL Crvena Zvezda (7) – HDD Sij Acroni Jesenice (2)

četrtek, 16. marec 2017

18.30, Maribor: HDK Maribor (8) – HDD Olimpija (1)
19.00, Bled:  HK MK Bled (6) – HK ECE Celje (3)
19.00, Zalog pri Ljubljani: HK Playboy Slavija (5) – HK Triglav (4)

petek, 17. marec 2017
*HDD Olimpija (1) – HDK Maribor (8) /Ljubljana/
*HDD Sij Acroni Jesenice (2) – SKHL Crvena Zvezda (7) /Jesenice/
*HK ECE Celje (3) – HK MK Bled (6) /Celje/
*HK Triglav (4) – HK Playboy Slavija (5) /Kranj/

*ob izidu 1:1 v zmagah

Polfinale

ponedeljek, 20. marec 2017
zmagovalec (1.-8.) – zmagovalec (4.-5.)
zmagovalec (2.-7.) – zmagovalec (3.-6.)

četrtek, 23. marec 2017
zmagovalec (4.-5.) – zmagovalec (1.-8.)
zmagovalec (3.-6.) – zmagovalec (2.-7.)

petek, 24. marec 2017*
zmagovalec (1.-8.) – zmagovalec (4.-5.)
zmagovalec (2.-7.) – zmagovalec (3.-6.)

*ob izidu 1:1 v zmagah

Komentarji

  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled