Tekmovanje: Reprezentanca
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 4
Datum: 08.12.2023
Čas: 19:00
Gledalcev: /
Sodnik: MILOVANOVIČ JAKOB
Sodnik: ZRNIČ Milan
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: ZGONC Gašper Jaka
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: ASMEDIC
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: DVORŠAK SAŠA

Poland (POL)

3 : 4 *
( 0:1, 0:0, 3:2, 0:0 )

Slovenia (SLO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
POL
#20 TYCZYŃSKI Igor
00:00
Vstop vratarja
SLO
#1 DUKARIČ Jon
09:43
Gol
SLO
0 : 1
#9 ŽEŽELJ Anže
Podajalci:
#18 PODREKAR Urban, #17 SITAR Filip

Udeležba:

  • 12, 11, 16, 14, 22, 20
  • 9, 18, 17, 4, 15, 1

2 / 3

38:03
Izključitev
SLO
2 min
#10 ČREPINŠEK Martin
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 38:03 - 40:03 ]
40:00
Izključitev
POL
2 min
#15 HOFMAN Jonasz
CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 40:00 - 42:00 ]
40:00
Vstop vratarja
SLO
#20 GLAVIČ Bor
40:00
Izstop vratarja
SLO
#1 DUKARIČ Jon

3 / 3

49:34
Gol
SLO
0 : 2
#7 HROBAT PLEMELJ Aljaž
Podajalci:
#12 MARN Val

Udeležba:

  • 10, 23, 4, 5, 15, 20
  • 7, 12, 11, 15, 19, 20
52:20
Izključitev
POL
2 min
#18 RĄCZKA Damian
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 52:20 - 53:07 ]
53:07
Gol
SLO
0 : 3
#17 SITAR Filip (+1)
Podajalci:
#18 PODREKAR Urban, #4 CRNKIČ Mai

Udeležba:

  • 8, 12, 7, 23, 20
  • 17, 18, 4, 10, 23, 20
57:16
Gol
POL
1 : 3
#14 WAWRZKIEWICZ Dawid
Podajalci:
#5 SOBECKI Karol

Udeležba:

  • 14, 5, 13, 21, 7, 20
  • 5, 10, 15, 17, 23, 20
57:29
Gol
POL
2 : 3
#7 CHODOR Błażej
Podajalci:
#12 PROKOPIAK Kacper

Udeležba:

  • 7, 12, 18, 8, 23, 20
  • 4, 9, 14, 18, 22, 20
57:52
Gol
POL
3 : 3
#23 HOFMAN Jakub
Podajalci:
#18 RĄCZKA Damian

Udeležba:

  • 23, 18, 11, 17, 12, 20
  • 2, 6, 12, 18, 19, 20

Podaljšek

65:00
Gol (GWG)
SLO
3 : 4
#17 SITAR Filip (PS)
(brez podaje)
65:00
Izstop vratarja
POL
#20 TYCZYŃSKI Igor
65:00
Izstop vratarja
SLO
#20 GLAVIČ Bor

Poland

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#25
CIUĆKA Jakub
GK
-
-
0
#20
TYCZYŃSKI Igor
GK
-
-
0

#7
CHODOR Błażej
D
1
-
+1
#6
DAWID Maksymilian
F
-
-
0
#9
DRABIK Rafał
F
-
-
0
#23
HOFMAN Jakub
F
1
-
0
#15
HOFMAN Jonasz
F
-
-
-1
#11
KURNICKI Oliwier
D
-
-
0
#21
LASZKIEWICZ Oskar
F
-
-
+1
#16
MENC Aleks
F
-
-
-1
#8
MICHALSKI Jakub
D
-
-
0
#22
MOŚ Karol
F
-
-
-1
#19
MUSIOŁ Jakub
F
-
-
0
#13
ONAK Jakub
D
-
-
+1
#12
PROKOPIAK Kacper
D
-
1
0
#18
RĄCZKA Damian
F
-
1
+2
#3
RATAJCZAK Igor
F
-
-
0
#4
ROCKI Kacper
D
-
-
-1
#17
SCHAFER Eryk
D
-
-
+1
#10
SIEKIERKA Mateusz
F
-
-
-1
#5
SOBECKI Karol
D
-
1
0
#14
WAWRZKIEWICZ Dawid
F
1
-
0

Trener: JAROSZ IRENEUSZ
Pomočnik trenerja: MAJKOWSKI KRZYSZTOF

Slovenia

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#1
DUKARIČ Jon
GK
-
-
+1
#20
GLAVIČ Bor
GK
-
-
-1

#10
ČREPINŠEK Martin
F
-
-
0
#4
CRNKIČ Mai
F
-
1
+1
#5
FILIPIČ DŽAFIĆ Timotej
LD
-
-
-1
#6
FREŠER Rok
LD
-
-
-1
#7
HROBAT PLEMELJ Aljaž
RW
1
-
+1
#16
KRAMAR Maks
RD
-
-
0
#13
KUHAR Matej
LW
-
-
0
#19
MAHMUTOVIĆ Tarik
F
-
-
0
#12
MARN Val
RW
-
1
0
#22
PERČIČ Maks (C)
D
-
-
-1
#2
PERČIČ Matic
F
-
-
-1
#14
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
C
-
-
-1
#21
PETROVIĆ Nik Christian
D
-
-
0
#18
PODREKAR Urban
D
-
2
0
#23
SEVER Mark
F
-
-
0
#17
SITAR Filip
F
2
1
+1
#15
ŠLIBAR Ožbe (A)
D
-
-
+1
#11
SMOLNIKAR Tit
D
-
-
+1
#9
ŽEŽELJ Anže (A)
F
1
-
0

Trener: ŠIVIC MITJA
Pomočnik trenerja: ROBAR MITJA, VERLIČ JURE
Vodja moštva: POGAČAR ANŽE

1 / 3

09:43
SLO
0 : 1
#9 ŽEŽELJ Anže
Podajalci:
#18 PODREKAR Urban, #17 SITAR Filip

2 / 3

3 / 3

49:34
SLO
0 : 2
#7 HROBAT PLEMELJ Aljaž
Podajalci:
#12 MARN Val
53:07
SLO
0 : 3
#17 SITAR Filip (+1)
Podajalci:
#18 PODREKAR Urban, #4 CRNKIČ Mai
57:16
POL
1 : 3
#14 WAWRZKIEWICZ Dawid
Podajalci:
#5 SOBECKI Karol
57:29
POL
2 : 3
#7 CHODOR Błażej
Podajalci:
#12 PROKOPIAK Kacper
57:52
POL
3 : 3
#23 HOFMAN Jakub
Podajalci:
#18 RĄCZKA Damian

Podaljšek

65:00
SLO
3 : 4
#17 SITAR Filip (PS)
(brez podaje)

1 / 3

2 / 3

38:03
SLO
2 min
#10 ČREPINŠEK Martin
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 38:03 - 40:03 ]
40:00
POL
2 min
#15 HOFMAN Jonasz
CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 40:00 - 42:00 ]

3 / 3

52:20
POL
2 min
#18 RĄCZKA Damian
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 52:20 - 53:07 ]

Podaljšek

#20 TYCZYŃSKI Igor

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1101990,00 %
211011100,00 %
3112981,82 %
OT505100,00 %
Skupaj3733491,89 %

#25 CIUĆKA Jakub

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
OT-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#1 DUKARIČ Jon

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1303100,00 %
2606100,00 %
3-000,00 %
OT-000,00 %
Skupaj909100,00 %

#20 GLAVIČ Bor

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3103770,00 %
OT202100,00 %
Skupaj123975,00 %

Kazenski streli

Rezultat
Serija
Izvajalec
Vratar
0 : 0
1
#13 ONAK Jakub (POL)
#20 GLAVIČ Bor (SLO)
0 : 1
#17 SITAR Filip (SLO)
#20 TYCZYŃSKI Igor (POL)
0 : 1
2
#21 LASZKIEWICZ Oskar (POL)
#20 GLAVIČ Bor (SLO)
0 : 1
#7 HROBAT PLEMELJ Aljaž (SLO)
#20 TYCZYŃSKI Igor (POL)
0 : 1
3
#14 WAWRZKIEWICZ Dawid (POL)
#20 GLAVIČ Bor (SLO)
0 : 1
#9 ŽEŽELJ Anže (SLO)
#20 TYCZYŃSKI Igor (POL)
0 : 1
4
#23 HOFMAN Jakub (POL)
#20 GLAVIČ Bor (SLO)
0 : 1
#23 SEVER Mark (SLO)
#20 TYCZYŃSKI Igor (POL)
0 : 1
5
#15 HOFMAN Jonasz (POL)
#20 GLAVIČ Bor (SLO)