Tekmovanje: Reprezentanca
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 3
Datum: 08.12.2023
Čas: 16:00
Gledalcev: /
Sodnik: BULOVEC Miha
Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: Jeram FILIP
Linjski sodnik: MURNIK Petja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: ASMEDIC
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: DVORŠAK SAŠA

Ukraine (UKR)

3 : 2 *
( 1:1, 1:1, 0:0, 0:0 )

Italy (ITA)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
UKR
#1 ARTSATBANOV Hlib
00:00
Vstop vratarja
ITA
#1 BERTI Edoardo
02:30
Gol
UKR
1 : 0
#17 KOVALCHUK Mykhailo
Podajalci:
#16 YATSYSHIN Anton, #19 DUBSKYI Illia

Udeležba:

  • 17, 16, 19, 6, 14, 1
12:08
Izključitev
UKR
2 min
#24 GERASYMENKO Stepan
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 12:08 - 14:08 ]
13:17
Izključitev
ITA
2 min
Kazen moštvu
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #10 MADASCHI Tommaso [ 13:17 - 15:17 ]
13:46
Izključitev
ITA
2 min
#8 GHSLISSER Fabian
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:46 - 15:46 ]
17:25
Izključitev
UKR
2 min
#24 GERASYMENKO Stepan
CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 17:25 - 19:25 ]
17:25
Izključitev
ITA
2 min
#8 GHSLISSER Fabian
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 17:25 - 19:25 ]
18:27
Izključitev
UKR
2 min
#13 PAZII Ihnat
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 18:27 - 19:20 ]
18:47
Izključitev
UKR
2 min
#19 DUBSKYI Illia
CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 18:47 - 20:22 ]
19:20
Gol
ITA
1 : 1
#17 EGGER Alex (+2)
Podajalci:
#13 REMOLATO Nicolo, #10 MADASCHI Tommaso

Udeležba:

  • 15, 8, 2, 1
  • 17, 13, 10, 9, 5, 1

2 / 3

20:22
Gol
ITA
1 : 2
#21 COVELLI Mattia salvatore (+1)
Podajalci:
#8 GHSLISSER Fabian, #16 GARAU Nathan

Udeležba:

  • 2, 8, 18, 22, 1
  • 21, 8, 16, 2, 3, 1
23:28
Izključitev
UKR
2 min
#16 YATSYSHIN Anton
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 23:28 - 25:28 ]
28:52
Izključitev
ITA
2 min
#3 TOLOMELLI Rosario
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 28:52 - 30:52 ]
32:38
Gol
UKR
2 : 2
#15 IVASHCHENKO Nikita
Podajalci:
#5 KOSAREV Mykola

Udeležba:

  • 15, 5, 7, 12, 21, 1
  • 10, 14, 13, 17, 6, 1
34:30
Izključitev
UKR
2 min
#18 STETSIURA Serhii
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 34:30 - 36:30 ]
34:30
Izključitev
ITA
2 min
#2 ALBIS Olmo Pietro
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 34:30 - 36:30 ]
35:50
Izključitev
UKR
2 min
#13 PAZII Ihnat
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:50 - 37:50 ]
35:50
Izključitev
ITA
2 min
#13 REMOLATO Nicolo
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:50 - 37:50 ]
39:51
Izključitev
UKR
2 min
#1 ARTSATBANOV Hlib
ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #21 LYSAK Klymentii [ 39:51 - 41:51 ]
39:51
Izključitev
ITA
2 min
#19 CASSAN Igor
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 39:51 - 41:51 ]

3 / 3

43:15
Izključitev
ITA
2 min
Kazen moštvu
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #23 GIRARDI Davide [ 43:15 - 45:15 ]
49:39
Izključitev
UKR
2 min
#2 SHAMARDIN Ivan
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 49:39 - 51:39 ]
49:39
Izključitev
UKR
2 min
#22 SYDORENKO Mykyta
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:39 - 51:39 ]
49:39
Izključitev
ITA
2 min
#9 MANGANELLI Edoardo
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:39 - 51:39 ]
55:26
Izključitev
ITA
2 min
#6 LACEDELLI Francesco
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 55:26 - 57:26 ]
55:26
Time-out
UKR

Podaljšek

65:00
Gol (GWG)
UKR
3 : 2
#21 LYSAK Klymentii (PS)
(brez podaje)
65:00
Izstop vratarja
UKR
#1 ARTSATBANOV Hlib
65:00
Izstop vratarja
ITA
#1 BERTI Edoardo

Ukraine

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#1
ARTSATBANOV Hlib
GK
-
-
0
#20
MALYKHIN Andrii
GK
-
-
0

#8
DAKHNOVSKYI Oleksii
D
-
-
-2
#19
DUBSKYI Illia
F
-
1
+1
#24
GERASYMENKO Stepan
F
-
-
0
#15
IVASHCHENKO Nikita
F
1
-
0
#5
KOSAREV Mykola
D
-
1
+1
#17
KOVALCHUK Mykhailo
F
1
-
+1
#10
KRYKLIA Illia
F
-
-
0
#21
LYSAK Klymentii
F
1
-
+1
#13
PAZII Ihnat
F
-
-
0
#4
POLONYTSKYI Mykyta
D
-
-
0
#14
PUZDRANOVSKYI Andrii
D
-
-
+1
#2
SHAMARDIN Ivan
D
-
-
-2
#9
SHULHA Danyil
F
-
-
0
#11
SIMCHUK Havryil
F
-
-
0
#18
STETSIURA Serhii
F
-
-
-1
#22
SYDORENKO Mykyta
F
-
-
-1
#3
TROSHKIN Volodymyr
D
-
-
0
#6
TRUSHCHENKO Bohdan
D
-
-
+1
#7
VOLKOV Volodomyr
D
-
-
+1
#16
YATSYSHIN Anton
F
-
1
+1
#12
YEVTIEKHOV Oleksii
F
-
-
+1

Trener: SRIUBKO ANDRI

Italy

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#1
BERTI Edoardo
GK
-
-
+1
#20
RINDONE Matthias
GK
-
-
0

#2
ALBIS Olmo Pietro
D
-
-
+1
#19
CASSAN Igor
F
-
-
0
#14
CASTLUNGER Matthias
F
-
-
-1
#21
COVELLI Mattia salvatore
F
1
-
+1
#12
CURTI Alex
D
-
-
0
#17
EGGER Alex (A)
F
1
-
0
#16
GARAU Nathan
F
-
1
+1
#8
GHSLISSER Fabian (A)
F
-
1
+1
#23
GIRARDI Davide
F
-
-
0
#11
GORGONE Riccardo
D
-
-
0
#15
KERSHBAUMER Jonas
F
-
-
0
#6
LACEDELLI Francesco
D
-
-
-1
#5
LARCHER Enrico (C)
D
-
-
+1
#10
MADASCHI Tommaso
F
-
1
0
#9
MANGANELLI Edoardo
F
-
-
+1
#25
MANTIGER Paul
F
-
-
0
#4
NITZ Gabriel
D
-
-
0
#18
PRAST Josepf
D
-
-
0
#13
REMOLATO Nicolo
F
-
1
0
#3
TOLOMELLI Rosario
D
-
-
+1
#24
ZANDEGIACOMO Luciano
F
-
-
0

Trener: DE BETTIN GIORGIO
Pomočnik trenerja: AMBROSI ANDREA, SCELFO ROBERTO
Vodja moštva: CIRESA MICHELE

1 / 3

02:30
UKR
1 : 0
#17 KOVALCHUK Mykhailo
Podajalci:
#16 YATSYSHIN Anton, #19 DUBSKYI Illia
19:20
ITA
1 : 1
#17 EGGER Alex (+2)
Podajalci:
#13 REMOLATO Nicolo, #10 MADASCHI Tommaso

2 / 3

20:22
ITA
1 : 2
#21 COVELLI Mattia salvatore (+1)
Podajalci:
#8 GHSLISSER Fabian, #16 GARAU Nathan
32:38
UKR
2 : 2
#15 IVASHCHENKO Nikita
Podajalci:
#5 KOSAREV Mykola

3 / 3

Podaljšek

65:00
UKR
3 : 2
#21 LYSAK Klymentii (PS)
(brez podaje)

1 / 3

12:08
UKR
2 min
#24 GERASYMENKO Stepan
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 12:08 - 14:08 ]
13:17
ITA
2 min
Kazen moštvu,
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #10 MADASCHI Tommaso [ 13:17 - 15:17 ]
13:46
ITA
2 min
#8 GHSLISSER Fabian
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:46 - 15:46 ]
17:25
UKR
2 min
#24 GERASYMENKO Stepan
CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 17:25 - 19:25 ]
17:25
ITA
2 min
#8 GHSLISSER Fabian
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 17:25 - 19:25 ]
18:27
UKR
2 min
#13 PAZII Ihnat
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 18:27 - 19:20 ]
18:47
UKR
2 min
#19 DUBSKYI Illia
CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 18:47 - 20:22 ]

2 / 3

23:28
UKR
2 min
#16 YATSYSHIN Anton
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 23:28 - 25:28 ]
28:52
ITA
2 min
#3 TOLOMELLI Rosario
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 28:52 - 30:52 ]
34:30
UKR
2 min
#18 STETSIURA Serhii
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 34:30 - 36:30 ]
34:30
ITA
2 min
#2 ALBIS Olmo Pietro
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 34:30 - 36:30 ]
35:50
UKR
2 min
#13 PAZII Ihnat
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:50 - 37:50 ]
35:50
ITA
2 min
#13 REMOLATO Nicolo
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:50 - 37:50 ]
39:51
UKR
2 min
#1 ARTSATBANOV Hlib
ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #21 LYSAK Klymentii [ 39:51 - 41:51 ]
39:51
ITA
2 min
#19 CASSAN Igor
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 39:51 - 41:51 ]

3 / 3

43:15
ITA
2 min
Kazen moštvu,
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #23 GIRARDI Davide [ 43:15 - 45:15 ]
49:39
UKR
2 min
#2 SHAMARDIN Ivan
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 49:39 - 51:39 ]
49:39
UKR
2 min
#22 SYDORENKO Mykyta
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:39 - 51:39 ]
49:39
ITA
2 min
#9 MANGANELLI Edoardo
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:39 - 51:39 ]
55:26
ITA
2 min
#6 LACEDELLI Francesco
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 55:26 - 57:26 ]

Podaljšek

#1 ARTSATBANOV Hlib

Tretjina SOG GA SVS SVS%
161583,33 %
21111090,91 %
3606100,00 %
OT-000,00 %
Skupaj2322191,30 %

#20 MALYKHIN Andrii

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
OT-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#1 BERTI Edoardo

Tretjina SOG GA SVS SVS%
11411392,86 %
21811794,44 %
312012100,00 %
OT101100,00 %
Skupaj4524395,56 %

#20 RINDONE Matthias

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
OT-000,00 %
Skupaj0000,00 %

Kazenski streli

Rezultat
Serija
Izvajalec
Vratar
1 : 0
1
#22 SYDORENKO Mykyta (UKR)
#1 BERTI Edoardo (ITA)
1 : 0
#10 MADASCHI Tommaso (ITA)
#1 ARTSATBANOV Hlib (UKR)
2 : 0
2
#13 PAZII Ihnat (UKR)
#1 BERTI Edoardo (ITA)
2 : 0
#16 GARAU Nathan (ITA)
#1 ARTSATBANOV Hlib (UKR)
2 : 0
3
#15 IVASHCHENKO Nikita (UKR)
#1 BERTI Edoardo (ITA)
2 : 0
#21 COVELLI Mattia salvatore (ITA)
#1 ARTSATBANOV Hlib (UKR)
3 : 0
4
#21 LYSAK Klymentii (UKR)
#1 BERTI Edoardo (ITA)