Tekmovanje: Reprezentanca
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 2
Datum: 07.12.2023
Čas: 19:00
Gledalcev: /
Sodnik: FAJDIGA Aleš
Sodnik: LEBEN Jan
Linjski sodnik: Jeram FILIP
Linjski sodnik: MURNIK Petja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: ASMEDIC
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: DVORŠAK SAŠA

Slovenia (SLO)

2 : 3 *
( 2:0, 0:2, 0:0, 0:1 )

Ukraine (UKR)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLO
#25 KAVČIČ Lan
00:00
Vstop vratarja
UKR
#20 MALYKHIN Andrii
01:55
Gol
SLO
1 : 0
#4 CRNKIČ Mai
Podajalci:
#3 SODJA ZALOKAR Gal, #11 SMOLNIKAR Tit

Udeležba:

  • 4, 3, 11, 6, 13, 25
  • 17, 5, 16, 19, 14, 20
10:00
Gol
SLO
2 : 0
#15 ČREPINŠEK Martin
Podajalci:
#19 MAHMUTOVIĆ Tarik

Udeležba:

  • 15, 19, 11, 17, 22, 25
  • 14, 15, 12, 13, 7, 20
12:23
Izključitev
SLO
2 min
#16 TURŠIČ SEČKAR Maj
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 12:23 - 14:23 ]
14:35
Izključitev
UKR
2 min
#16 YATSYSHIN Anton
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 14:35 - 16:35 ]
15:21
Izključitev
UKR
2 min
#17 KOVALCHUK Mykhailo
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 15:21 - 17:21 ]

2 / 3

21:54
Gol
UKR
2 : 1
#18 STETSIURA Serhii
(brez podaje)

Udeležba:

  • 3, 4, 7, 13, 18, 25
  • 18, 2, 10, 8, 22, 20
23:27
Izključitev
UKR
2 min
#20 MALYKHIN Andrii
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 23:27 - 25:27 ]
27:21
Gol
UKR
2 : 2
#12 YEVTIEKHOV Oleksii
Podajalci:
#8 DAKHNOVSKYI Oleksii

Udeležba:

  • 3, 4, 8, 9, 18, 25
  • 12, 8, 2, 13, 15, 20
30:13
Izključitev
UKR
2 min
#12 YEVTIEKHOV Oleksii
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 30:13 - 32:13 ]
32:00
Izključitev
SLO
2 min
#13 LANGUS Nace
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 32:00 - 34:00 ]

3 / 3

57:59
Izključitev
SLO
2 min
#7
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 57:59 - 59:59 ]

Podaljšek

63:10
Gol (GWG)
UKR
2 : 3
#17 KOVALCHUK Mykhailo
Podajalci:
#3 TROSHKIN Volodymyr

Udeležba:

  • 4, 9, 11, 25
  • 17, 3, 12, 20
63:10
Izstop vratarja
SLO
#25 KAVČIČ Lan
63:10
Izstop vratarja
UKR
#20 MALYKHIN Andrii

Slovenia

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#20
GLAVIČ Bor
GK
-
-
0
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-
-1

#8
BOHINC Rožle
D
-
-
-1
#15
ČREPINŠEK Martin
F
1
-
+1
#4
CRNKIČ Mai
F
1
-
-2
#21
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
-
0
#6
KURET Bruno
D
-
-
+1
#13
LANGUS Nace (A)
F
-
-
0
#14
LESNIČAR Tjaš
F
-
-
0
#19
MAHMUTOVIĆ Tarik
F
-
1
+1
#5
PEČNIK Jakob
F
-
-
0
#22
PERČIČ Maks (C)
D
-
-
+1
#23
PERČIČ Matic
F
-
-
0
#10
PETROVIĆ Nik Christian
D
-
-
0
#18
PODREKAR Urban
D
-
-
-2
#17
SITAR Filip
F
-
-
+1
#11
SMOLNIKAR Tit
D
-
1
+1
#3
SODJA ZALOKAR Gal
F
-
1
-1
#12
ŠPARI LEBEN Žan
F
-
-
0
#16
TURŠIČ SEČKAR Maj
D
-
-
0
#9
ŽEŽELJ Anže
F
-
-
-2

Trener: ŠIVIC MITJA
Pomočnik trenerja: ROBAR MITJA, VERLIČ JURE
Vodja moštva: POGAČAR ANŽE

Ukraine

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#20
MALYKHIN Andrii
GK
-
-
+1

#8
DAKHNOVSKYI Oleksii (C)
D
-
1
+2
#19
DUBSKYI Illia
F
-
-
-1
#24
GERASYMENKO Stepan
F
-
-
0
#15
IVASHCHENKO Nikita
F
-
-
0
#5
KOSAREV Mykola
D
-
-
-1
#17
KOVALCHUK Mykhailo
F
1
-
0
#10
KRYKLIA Illia
F
-
-
+1
#21
LYSAK Klymentii
F
-
-
0
#13
PAZII Ihnat
F
-
-
0
#4
POLONYTSKYI Mykyta
D
-
-
0
#14
PUZDRANOVSKYI Andrii
D
-
-
-2
#2
SHAMARDIN Ivan
D
-
-
+2
#9
SHULHA Danyil
F
-
-
0
#11
SIMCHUK Havryil
F
-
-
0
#18
STETSIURA Serhii
F
1
-
+1
#22
SYDORENKO Mykyta (A)
F
-
-
+1
#3
TROSHKIN Volodymyr
D
-
1
+1
#6
TRUSHCHENKO Bohdan
D
-
-
0
#7
VOLKOV Volodomyr (A)
D
-
-
-1
#16
YATSYSHIN Anton
F
-
-
-1
#12
YEVTIEKHOV Oleksii
F
1
-
+1

Trener: SRIUBKO ANDRI

1 / 3

01:55
SLO
1 : 0
#4 CRNKIČ Mai
Podajalci:
#3 SODJA ZALOKAR Gal, #11 SMOLNIKAR Tit
10:00
SLO
2 : 0
#15 ČREPINŠEK Martin
Podajalci:
#19 MAHMUTOVIĆ Tarik

2 / 3

21:54
UKR
2 : 1
#18 STETSIURA Serhii
(brez podaje)
27:21
UKR
2 : 2
#12 YEVTIEKHOV Oleksii
Podajalci:
#8 DAKHNOVSKYI Oleksii

3 / 3

Podaljšek

63:10
UKR
2 : 3
#17 KOVALCHUK Mykhailo
Podajalci:
#3 TROSHKIN Volodymyr

1 / 3

12:23
SLO
2 min
#16 TURŠIČ SEČKAR Maj
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 12:23 - 14:23 ]
14:35
UKR
2 min
#16 YATSYSHIN Anton
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 14:35 - 16:35 ]
15:21
UKR
2 min
#17 KOVALCHUK Mykhailo
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 15:21 - 17:21 ]

2 / 3

23:27
UKR
2 min
#20 MALYKHIN Andrii
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 23:27 - 25:27 ]
30:13
UKR
2 min
#12 YEVTIEKHOV Oleksii
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 30:13 - 32:13 ]
32:00
SLO
2 min
#13 LANGUS Nace
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 32:00 - 34:00 ]

3 / 3

57:59
SLO
2 min
#7
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 57:59 - 59:59 ]

Podaljšek

#25 KAVČIČ Lan

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1909100,00 %
2112981,82 %
3808100,00 %
OT31266,67 %
Skupaj3132890,32 %

#20 GLAVIČ Bor

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
OT-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#20 MALYKHIN Andrii

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1102880,00 %
212012100,00 %
3808100,00 %
OT202100,00 %
Skupaj3223093,75 %