Tekmovanje: Reprezentanca
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 1
Datum: 07.12.2023
Čas: 16:00
Gledalcev: /
Sodnik: BAJT Miha
Sodnik: REŽEK Gregor
Linjski sodnik: ARLIČ Matej
Linjski sodnik: MARKIZETI Grega
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: ASMEDIC
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: DVORŠAK SAŠA

Italy (ITA)

4 : 0
( 0:0, 1:0, 3:0 )

Poland (POL)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
ITA
#20 RINDONE Matthias
00:00
Vstop vratarja
POL
#25 CIUĆKA Jakub
00:20
Izključitev
POL
2 min
#6 DAWID Maksymilian
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 00:20 - 02:20 ]
07:41
Izključitev
ITA
2 min
#4 NITZ Gabriel
CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 07:41 - 09:41 ]
14:29
Izključitev
ITA
2 min
#3 TOLOMELLI Rosario
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 14:29 - 16:29 ]

2 / 3

21:11
Gol (GWG)
ITA
1 : 0
#10 MADASCHI Tommaso
Podajalci:
#16 GARAU Nathan

Udeležba:

  • 10, 16, 3, 6, 13, 20
  • 3, 7, 8, 19, 22, 25
30:43
Izključitev
ITA
2 min
Kazen moštvu
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #10 MADASCHI Tommaso [ 30:43 - 32:43 ]
37:19
Izključitev
POL
2 min
#7 CHODOR Błażej
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 37:19 - 39:19 ]

3 / 3

42:49
Gol
ITA
2 : 0
#7 Segafredo Alessandro
Podajalci:
#5 LARCHER Enrico

Udeležba:

  • 7, 5, 18, 22, 23, 20
  • 21, 9, 12, 13, 7, 25
46:58
Izključitev
ITA
2 min
#21 COVELLI Mattia salvatore
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 46:58 - 48:58 ]
47:53
Izključitev
POL
2 min
#14 WAWRZKIEWICZ Dawid
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 47:53 - 49:53 ]
52:38
Izključitev
ITA
2 min
#13 REMOLATO Nicolo
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 52:38 - 54:38 ]
54:52
Izključitev
ITA
2 min
#6 LACEDELLI Francesco
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 54:52 - 56:52 ]
55:30
Gol
ITA
3 : 0
#7 Segafredo Alessandro (-1)
Podajalci:
#22 LOBIS Alan

Udeležba:

  • 7, 22, 5, 18, 20
  • 15, 5, 8, 23, 9, 25
55:54
Gol
ITA
4 : 0
#23 GIRARDI Davide (-1)
Podajalci:
#16 GARAU Nathan, #18 PRAST Josepf

Udeležba:

  • 23, 16, 18, 5, 20
  • 16, 19, 17, 14, 11, 25
60:00
Izstop vratarja
ITA
#20 RINDONE Matthias
60:00
Izstop vratarja
POL
#25 CIUĆKA Jakub

Italy

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#1
BERTI Edoardo
GK
-
-
0
#20
RINDONE Matthias
GK
-
-
+4

#2
ALBIS Olmo Pietro
D
-
-
0
#19
CASSAN Igor
F
-
-
0
#14
CASTLUNGER Matthias
F
-
-
0
#21
COVELLI Mattia salvatore
F
-
-
0
#12
CURTI Alex
D
-
-
0
#16
GARAU Nathan
F
-
2
+2
#23
GIRARDI Davide
F
1
-
+2
#11
GORGONE Riccardo
D
-
-
0
#15
KERSHBAUMER Jonas
F
-
-
0
#6
LACEDELLI Francesco
D
-
-
+1
#5
LARCHER Enrico (C)
D
-
1
+3
#22
LOBIS Alan
F
-
1
+2
#10
MADASCHI Tommaso
F
1
-
+1
#9
MANGANELLI Edoardo
F
-
-
0
#25
MANTIGER Paul
F
-
-
0
#4
NITZ Gabriel
D
-
-
0
#18
PRAST Josepf
D
-
1
+3
#13
REMOLATO Nicolo
F
-
-
+1
#7
Segafredo Alessandro
F
2
-
+2
#3
TOLOMELLI Rosario
D
-
-
+1
#24
ZANDEGIACOMO Luciano
F
-
-
0

Trener: DE BETTIN GIORGIO
Pomočnik trenerja: AMBROSI ANDREA, SCELFO ROBERTO
Vodja moštva: CIRESA MICHELE

Poland

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#25
CIUĆKA Jakub
GK
-
-
-4
#20
TYCZYŃSKI Igor
GK
-
-
0

#7
CHODOR Błażej
D
-
-
-2
#6
DAWID Maksymilian
F
-
-
0
#9
DRABIK Rafał
F
-
-
-2
#23
HOFMAN Jakub
F
-
-
-1
#15
HOFMAN Jonasz
F
-
-
-1
#11
KURNICKI Oliwier
D
-
-
-1
#21
LASZKIEWICZ Oskar
F
-
-
-1
#16
MENC Aleks
F
-
-
-1
#8
MICHALSKI Jakub
D
-
-
-2
#22
MOŚ Karol
F
-
-
-1
#19
MUSIOŁ Jakub
F
-
-
-2
#13
ONAK Jakub
D
-
-
-1
#12
PROKOPIAK Kacper
D
-
-
-1
#18
RĄCZKA Damian
F
-
-
0
#3
RATAJCZAK Igor
F
-
-
-1
#4
ROCKI Kacper
D
-
-
0
#17
SCHAFER Eryk (C)
D
-
-
-1
#10
SIEKIERKA Mateusz
F
-
-
0
#5
SOBECKI Karol
D
-
-
-1
#14
WAWRZKIEWICZ Dawid
F
-
-
-1

Trener: IRENEUSZ JAROSZ
Pomočnik trenerja: MAJKOWSKI KRZYSZTOF

1 / 3

2 / 3

21:11
ITA
1 : 0
#10 MADASCHI Tommaso
Podajalci:
#16 GARAU Nathan

3 / 3

42:49
ITA
2 : 0
#7 Segafredo Alessandro
Podajalci:
#5 LARCHER Enrico
55:30
ITA
3 : 0
#7 Segafredo Alessandro (-1)
Podajalci:
#22 LOBIS Alan
55:54
ITA
4 : 0
#23 GIRARDI Davide (-1)
Podajalci:
#16 GARAU Nathan, #18 PRAST Josepf

1 / 3

00:20
POL
2 min
#6 DAWID Maksymilian
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 00:20 - 02:20 ]
07:41
ITA
2 min
#4 NITZ Gabriel
CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 07:41 - 09:41 ]
14:29
ITA
2 min
#3 TOLOMELLI Rosario
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 14:29 - 16:29 ]

2 / 3

30:43
ITA
2 min
Kazen moštvu,
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #10 MADASCHI Tommaso [ 30:43 - 32:43 ]
37:19
POL
2 min
#7 CHODOR Błażej
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 37:19 - 39:19 ]

3 / 3

46:58
ITA
2 min
#21 COVELLI Mattia salvatore
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 46:58 - 48:58 ]
47:53
POL
2 min
#14 WAWRZKIEWICZ Dawid
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 47:53 - 49:53 ]
52:38
ITA
2 min
#13 REMOLATO Nicolo
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 52:38 - 54:38 ]
54:52
ITA
2 min
#6 LACEDELLI Francesco
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 54:52 - 56:52 ]

#20 RINDONE Matthias

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1404100,00 %
2505100,00 %
3505100,00 %
Skupaj14014100,00 %

#1 BERTI Edoardo

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#25 CIUĆKA Jakub

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1505100,00 %
291888,89 %
373457,14 %
Skupaj2141780,95 %

#20 TYCZYŃSKI Igor

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %