Tekmovanje: Reprezentanca
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 6
Datum: 11.11.2023
Čas: 16:05
Gledalcev: /
Sodnik: GROZNIK Boštjan
Linjski sodnik: ARLIČ Matej
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: AS MEDIC
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: DVORŠAK SAŠA

Slovenia (SLO)

1 : 2 *
( 0:0, 1:0, 0:1, 0:1 )

Austria (AUT)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLO
#20
00:00
Vstop vratarja
AUT
#1 GRASCHER Patrick
02:51
Izključitev
AUT
2 min
#5 MANDL Kevin
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:51 - 04:51 ]
09:24
Izključitev
AUT
2 min
#5 MANDL Kevin
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 09:24 - 11:24 ]
17:01
Izključitev
AUT
2 min
#10 SÖLLINGER Tristan
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 17:01 - 19:01 ]

2 / 3

24:37
Izključitev
SLO
2 min
#19 ŠTURM Nik
ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 24:37 - 26:37 ]
30:57
Izključitev
AUT
2 min
#23 BŐHS Gerrit
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 30:57 - 32:49 ]
32:49
Gol
SLO
1 : 0
#14 HROBAT PLEMELJ Aljaž (+1)
Podajalci:
#11 FILIPIČ DŽAFIĆ Timotej, #20

Udeležba:

  • 14, 24, 20, 15, 19, 11
  • 2, 4, 6, 12, 1
36:47
Izključitev
SLO
2 min
#4
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 36:47 - 38:47 ]

3 / 3

43:35
Gol
AUT
1 : 1
#9 WASCHNIG David
Podajalci:
#5 MANDL Kevin, #18 USCHAN Nico

Udeležba:

  • 6, 16, 22, 12, 18, 20
  • 9, 5, 18, 16, 3, 1

Podaljšek

62:33
Gol (GWG)
AUT
1 : 2
#22 FASCHING Luca
Podajalci:
#18 USCHAN Nico

Udeležba:

  • 2, 12, 16, 20
  • 22, 18, 16, 1
62:33
Izstop vratarja
SLO
#20
62:33
Izstop vratarja
AUT
#1 GRASCHER Patrick

Slovenia

#
Ime
Poz
G
A
+/-

#11
FILIPIČ DŽAFIĆ Timotej
RD
-
1
+1
#14
HROBAT PLEMELJ Aljaž
RW
1
-
+1
#6
KUHAR Matej (A)
LW
-
-
-1
#18
SODJA ZALOKAR Gal
C
-
-
-1
#19
ŠTURM Nik
C
-
-
+1

Trener: KOVAČEVIČ SABAHUDIN
Pomočnik trenerja: PAJIČ ROK, PETROV ACE, RAMŠAK DOMEN
Vodja moštva: JAKOPIČ BOGDAN

Austria

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#30
DJURIC Leandro
GK
-
-
0
#1
GRASCHER Patrick
GK
-
-
+1

#4
AIGNER Johannes
RD
-
-
-1
#23
BŐHS Gerrit
LD
-
-
0
#13
BUZEK Leon
RW
-
-
0
#22
FASCHING Luca (A)
C
1
-
+1
#6
GOLDSCHMIDT Rene
LD
-
-
-1
#8
HOFEGGER Mario
LD
-
-
0
#14
KOLLER Tobias
RW
-
-
0
#5
MANDL Kevin
LW
-
1
+1
#15
OBERHAUSER Paul
C
-
-
0
#3
SCHWENDINGER Sam
LD
-
-
+1
#2
SINTSCHNIG Jakob
C
-
-
-1
#10
SÖLLINGER Tristan
RD
-
-
0
#12
SPRINGER Florian (A)
LW
-
-
-1
#16
SUMMER Ben
RW
-
-
+2
#18
USCHAN Nico
RD
-
2
+2
#20
VÖLLGER Luis
LW
-
-
0
#17
WADEL Manuel
RW
-
-
0
#9
WASCHNIG David (C)
C
1
-
+1
#19
WEIDACHER Sebastian
LW
-
-
0

Trener: LANGE MATHIAS

1 / 3

2 / 3

32:49
SLO
1 : 0
#14 HROBAT PLEMELJ Aljaž (+1)
Podajalci:
#11 FILIPIČ DŽAFIĆ Timotej, #20

3 / 3

43:35
AUT
1 : 1
#9 WASCHNIG David
Podajalci:
#5 MANDL Kevin, #18 USCHAN Nico

Podaljšek

62:33
AUT
1 : 2
#22 FASCHING Luca
Podajalci:
#18 USCHAN Nico

1 / 3

02:51
AUT
2 min
#5 MANDL Kevin
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:51 - 04:51 ]
09:24
AUT
2 min
#5 MANDL Kevin
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 09:24 - 11:24 ]
17:01
AUT
2 min
#10 SÖLLINGER Tristan
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 17:01 - 19:01 ]

2 / 3

24:37
SLO
2 min
#19 ŠTURM Nik
ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 24:37 - 26:37 ]
30:57
AUT
2 min
#23 BŐHS Gerrit
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 30:57 - 32:49 ]
36:47
SLO
2 min
#4
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 36:47 - 38:47 ]

3 / 3

Podaljšek

#

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
OT-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#1 GRASCHER Patrick

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1404100,00 %
21111090,91 %
3909100,00 %
OT-000,00 %
Skupaj2412395,83 %

#30 DJURIC Leandro

Tretjina SOG GA SVS SVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
OT-000,00 %
Skupaj0000,00 %