Tekmovanje: IHL U-19 Mladinci 22/23
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 47
Datum: 04.12.2022
Čas: 13:30
Gledalcev: 55
Sodnik: JERAM Robert
Linjski sodnik: JERAM Filip
Linjski sodnik: DROZG Klemen
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MERC Pia
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

3 : 6
( 2:1, 0:3, 1:2 )

Select Team BG (TBG)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#29 ILIĆ Lazar
00:00
Vstop vratarja
TBG
#1 BODIŠ Željko
04:17
Gol
MAR
1 : 0
#37 ROBEK Jure
Podajalci:
#12 ČERIČ Jan, #18 DRNDA Adi
04:59
Izključitev
MAR
2 min
#28 FREŠER Rok
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 04:59 - 06:59 ]
11:30
Gol
MAR
2 : 0
#5 PETEK Gal
Podajalci:
#13 POLONIJO Filip, #28 FREŠER Rok
13:40
Gol
TBG
2 : 1
#11 POPOVIĆ Andreja I.
Podajalci:
#15 MLADENOVIĆ Kosta
15:26
Izključitev
MAR
2 min
#5 PETEK Gal
CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 15:26 - 17:26 ]

2 / 3

23:49
Gol
TBG
2 : 2
#7 BRADIC Vuk
Podajalci:
#10 RAJKOVIĆ Luka, #17 VIDOVIČ Slavko
24:31
Izključitev
TBG
2 min
#7 BRADIC Vuk
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 24:31 - 26:31 ]
30:50
Gol
TBG
2 : 3
#17 VIDOVIČ Slavko
Podajalci:
#5 ŠARANOVIĆ Nikola
34:10
Izključitev
MAR
10 min
#17 VUKADIN Marko
MISC (Disciplinska kazen) [ 34:10 - 44:10 ]
34:42
Gol (GWG)
TBG
2 : 4
#17 VIDOVIČ Slavko
(brez podaje)

3 / 3

40:28
Izključitev
TBG
2 min
#17 VIDOVIČ Slavko
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:28 - 42:28 ]
49:49
Gol
TBG
2 : 5
#7 BRADIC Vuk
Podajalci:
#10 RAJKOVIĆ Luka, #2 GAČEŠA Dušan
55:22
Izključitev
MAR
2 min
#17 VUKADIN Marko
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 55:22 - 56:01 ]
56:01
Gol
TBG
2 : 6
#15 MLADENOVIĆ Kosta (+1)
Podajalci:
#17 VIDOVIČ Slavko, #10 RAJKOVIĆ Luka
56:01
Izključitev
TBG
10 min
#10 RAJKOVIĆ Luka
MISC (Disciplinska kazen) [ 56:01 - 60:00 ]
56:28
Izključitev
TBG
2 min
#7 BRADIC Vuk
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 56:28 - 58:15 ]
56:28
Izstop vratarja
MAR
#29 ILIĆ Lazar
58:15
Gol
MAR
3 : 6
#12 ČERIČ Jan (+1)
Podajalci:
#81 BIZJAK Nejc
60:00
Izstop vratarja
TBG
#1 BODIŠ Željko

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#29
ILIĆ Lazar
GK
-
-
0
#30
ŽDRALOVIĆ Omar
GK
-
-
0

#81
BIZJAK Nejc
RW
-
1
0
#11
BULJETA Lea
C
-
-
0
#12
ČERIČ Jan
C
1
1
0
#18
DRNDA Adi
RD
-
1
0
#28
FREŠER Rok
D
-
1
0
#9
KRSTIN Danilo
LW
-
-
0
#22
LAZIĆ Filip
LW
-
-
0
#8
LJUBIČ URLEP Žan (A)
LW
-
-
0
#10
NAJDANOVIĆ Josip
LW
-
-
0
#40
NYLAANDER Arwen
LW
-
-
0
#5
PETEK Gal (C)
LD
1
-
0
#13
POLONIJO Filip
F
-
1
0
#37
ROBEK Jure
C
1
-
0
#25
VUČINIĆ Vasilije
LD
-
-
0
#17
VUKADIN Marko
LD
-
-
0

Trener: Kadić Denis
Vodja moštva: Jančič Matjaž

Select Team BG

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#1
BODIŠ Željko
GK
-
-
0
#25
BRISIČ Ilija
GK
-
-
0


#7
BRADIC Vuk (A)
LW
2
-
0
#10
RAJKOVIĆ Luka
LW
-
3
0
#5
ŠARANOVIĆ Nikola
P
-
1
0
#3
STAMATOVIĆ Vuk
D
-
-
0
#17
VIDOVIČ Slavko (C)
P
2
2
0

#24
ALEKSIĆ Marko
LD
-
-
0
#6
MATOVIĆ Bogdan
LD
-
-
0
#12
MAVRIĆ Teodor
LD
-
-
0
#15
MLADENOVIĆ Kosta (A)
F
1
1
0
#11
POPOVIĆ Andreja I.
RW
1
-
0
#20
VUJOVIĆ Maksim
C
-
-
0

#2
GAČEŠA Dušan
RD
-
1
0
#8
JOVANOVIĆ Andrej
P
-
-
0
#14
OPALIC Marko
RW
-
-
0
#13
POPOVIĆ Andreja Ž.
C
-
-
0

#23
BRADIĆ Petar
LW
-
-
0
#19
ŠMAKIĆ Petar
C
-
-
0

Trener: Bera Nikola
Pomočnik trenerja: Stević Vukašin
Vodja moštva: Bradič Marjan

1 / 3

04:17
MAR
1 : 0
#37 ROBEK Jure
Podajalci:
#12 ČERIČ Jan, #18 DRNDA Adi
11:30
MAR
2 : 0
#5 PETEK Gal
Podajalci:
#13 POLONIJO Filip, #28 FREŠER Rok
13:40
TBG
2 : 1
#11 POPOVIĆ Andreja I.
Podajalci:
#15 MLADENOVIĆ Kosta

2 / 3

23:49
TBG
2 : 2
#7 BRADIC Vuk
Podajalci:
#10 RAJKOVIĆ Luka, #17 VIDOVIČ Slavko
30:50
TBG
2 : 3
#17 VIDOVIČ Slavko
Podajalci:
#5 ŠARANOVIĆ Nikola
34:42
TBG
2 : 4
#17 VIDOVIČ Slavko
(brez podaje)

3 / 3

49:49
TBG
2 : 5
#7 BRADIC Vuk
Podajalci:
#10 RAJKOVIĆ Luka, #2 GAČEŠA Dušan
56:01
TBG
2 : 6
#15 MLADENOVIĆ Kosta (+1)
Podajalci:
#17 VIDOVIČ Slavko, #10 RAJKOVIĆ Luka
58:15
MAR
3 : 6
#12 ČERIČ Jan (+1)
Podajalci:
#81 BIZJAK Nejc

1 / 3

04:59
MAR
2 min
#28 FREŠER Rok
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 04:59 - 06:59 ]
15:26
MAR
2 min
#5 PETEK Gal
CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 15:26 - 17:26 ]

2 / 3

24:31
TBG
2 min
#7 BRADIC Vuk
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 24:31 - 26:31 ]
34:10
MAR
10 min
#17 VUKADIN Marko
MISC (Disciplinska kazen) [ 34:10 - 44:10 ]

3 / 3

40:28
TBG
2 min
#17 VIDOVIČ Slavko
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:28 - 42:28 ]
55:22
MAR
2 min
#17 VUKADIN Marko
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 55:22 - 56:01 ]
56:01
TBG
10 min
#10 RAJKOVIĆ Luka
MISC (Disciplinska kazen) [ 56:01 - 60:00 ]
56:28
TBG
2 min
#7 BRADIC Vuk
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 56:28 - 58:15 ]

#29 ILIĆ Lazar

TretjinaSOGGASVSSVS%
181787,50 %
21531280,00 %
3102880,00 %
Skupaj3362781,82 %

#30 ŽDRALOVIĆ Omar

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#1 BODIŠ Željko

TretjinaSOGGASVSSVS%
11321184,62 %
2707100,00 %
391888,89 %
Skupaj2932689,66 %

#25 BRISIČ Ilija

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %