Tekmovanje: IHL U-19 Mladinci 22/23
Lokacija: Dvorana Zlato polje
Št. tekme: 27
Datum: 30.10.2022
Čas: 15:30
Gledalcev: /
Sodnik: JERAM Robert
Linjski sodnik: Jeram FILIP
Linjski sodnik: Bohinc Robert
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEGLOBA Ivan
Zapisnikar: BUKOVNIK Simona
Časomerilec: ZUPAN Mišo

HK Triglav Kranj (TRI)

4 : 3 *
( 0:2, 1:0, 2:1, 1:0 )

Team Croatia Select (TCS)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TRI
#32 HAFNER Urban
00:00
Vstop vratarja
TCS
#21 JANJATOVIĆ LONČAR Teo
09:24
Gol
TCS
0 : 1
#74 JANDRIĆ Lovro
Podajalci:
#70 SVJETLIČIĆ Filip
15:38
Gol
TCS
0 : 2
#25 ALIĆ Tin
Podajalci:
#7 KIRETA Vitar

2 / 3

23:31
Gol
TRI
1 : 2
#21 VETERNIK Tim
Podajalci:
#18 BERTONCELJ Maj, #14 VOGRINC Žiga
27:08
Izključitev
TCS
2 min
#71 ZOVKO Hrvoje
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 27:08 - 29:08 ]
33:31
Izključitev
TCS
2 min
#74 JANDRIĆ Lovro
HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 33:31 - 35:31 ]
36:54
Izključitev
TRI
2 min
#81 AKSENTIJEVIČ Oskar Filip
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 36:54 - 38:54 ]
39:59
Izključitev
TCS
2 min
#23 FILIPOVIĆ Borna
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 39:59 - 41:59 ]
40:00
Izključitev
TCS
2 min
#9 ZAVRŠKI Fran
OTHER (Ostale kazni) [ 40:00 - 42:00 ]

3 / 3

43:08
Izključitev
TRI
2 min
#18 BERTONCELJ Maj
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 43:08 - 45:08 ]
43:08
Izključitev
TCS
2 min
#23 FILIPOVIĆ Borna
UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 43:08 - 45:08 ]
44:23
Gol
TRI
2 : 2
#3 ARH Žiga
(brez podaje)
47:16
Gol
TRI
3 : 2
#12 ČREŠNIK Matic Tian
(brez podaje)
48:13
Gol
TCS
3 : 3
#70 SVJETLIČIĆ Filip
(brez podaje)
49:33
Izključitev
TRI
2 min
#18 BERTONCELJ Maj
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 49:33 - 51:33 ]
58:01
Izključitev
TRI
2 min
#10 GRADIŠAR Mark
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 58:01 - 60:01 ]

Podaljšek

61:38
Gol (GWG)
TRI
4 : 3
#7 MARN Val
Podajalci:
#88 KUHAR Luka, #12 ČREŠNIK Matic Tian
61:38
Izstop vratarja
TRI
#32 HAFNER Urban
61:38
Izstop vratarja
TCS
#21 JANJATOVIĆ LONČAR Teo

HK Triglav Kranj

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#32
HAFNER Urban
GK
-
-
0
#1
OCEPEK LIKAR Gal
GK
-
-
0

#81
AKSENTIJEVIČ Oskar Filip
C
-
-
0
#3
ARH Žiga
RD
1
-
0
#18
BERTONCELJ Maj
RD
-
1
0
#16
BRAJLIH NOVOSEL Gaber
LD
-
-
0
#12
ČREŠNIK Matic Tian
LW
1
1
0
#10
GRADIŠAR Mark
LD
-
-
0
#71
KOŠIR Matic
RD
-
-
0
#88
KUHAR Luka
RD
-
1
0
#24
KURALT Oskar
C
-
-
0
#7
MARN Val
C
1
-
0
#15
ŠLIBAR Ožbe
C
-
-
0
#21
VETERNIK Tim
RD
1
-
0
#61
VOGRINC Martin
RD
-
-
0
#14
VOGRINC Žiga
RD
-
1
0
#8
ZORN Luka
RD
-
-
0

Trener: VARL Dejan
Vodja moštva: ŠLIBAR Aleš

Team Croatia Select

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#21
JANJATOVIĆ LONČAR Teo
GK
-
-
0
#1
MAKOVAC Maks
GK
-
-
0

#25
ALIĆ Tin (C)
RD
1
-
0
#10
BESTIĆ Andrej
LD
-
-
0
#5
ČEAK Bruno
RD
-
-
0
#23
FILIPOVIĆ Borna (A)
LD
-
-
0
#74
JANDRIĆ Lovro
LD
1
-
0
#11
KAŠPAREK Filip
C
-
-
0
#7
KIRETA Vitar
RW
-
1
0
#12
KLOBUČAR Juraj
C
-
-
0
#8
KURJAKOVIĆ Lovro
RW
-
-
0
#67
LJUBIČIĆ Niko
C
-
-
0
#18
MENIČANIN Dominik
F
-
-
0
#29
POLOVIĆ Janko
RD
-
-
0
#96
ŠIMUNKOVIĆ Martin
RW
-
-
0
#38
SLOVINAC Lovro
D
-
-
0
#15
STIPKOVIĆ Leonardo
C
-
-
0
#70
SVJETLIČIĆ Filip
RW
1
1
0
#16
VARGA Nikola
LD
-
-
0
#9
ZAVRŠKI Fran (A)
LW
-
-
0
#4
ZOVKO Bruno
C
-
-
0
#71
ZOVKO Hrvoje
LW
-
-
0

Trener: VEDLIN Domen
Pomočnik trenerja: SERTIĆ Marko
Vodja moštva: RADIĆ Jura

1 / 3

09:24
TCS
0 : 1
#74 JANDRIĆ Lovro
Podajalci:
#70 SVJETLIČIĆ Filip
15:38
TCS
0 : 2
#25 ALIĆ Tin
Podajalci:
#7 KIRETA Vitar

2 / 3

23:31
TRI
1 : 2
#21 VETERNIK Tim
Podajalci:
#18 BERTONCELJ Maj, #14 VOGRINC Žiga

3 / 3

44:23
TRI
2 : 2
#3 ARH Žiga
(brez podaje)
47:16
TRI
3 : 2
#12 ČREŠNIK Matic Tian
(brez podaje)
48:13
TCS
3 : 3
#70 SVJETLIČIĆ Filip
(brez podaje)

Podaljšek

61:38
TRI
4 : 3
#7 MARN Val
Podajalci:
#88 KUHAR Luka, #12 ČREŠNIK Matic Tian

1 / 3

2 / 3

27:08
TCS
2 min
#71 ZOVKO Hrvoje
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 27:08 - 29:08 ]
33:31
TCS
2 min
#74 JANDRIĆ Lovro
HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 33:31 - 35:31 ]
36:54
TRI
2 min
#81 AKSENTIJEVIČ Oskar Filip
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 36:54 - 38:54 ]
39:59
TCS
2 min
#23 FILIPOVIĆ Borna
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 39:59 - 41:59 ]
40:00
TCS
2 min
#9 ZAVRŠKI Fran
OTHER (Ostale kazni) [ 40:00 - 42:00 ]

3 / 3

43:08
TRI
2 min
#18 BERTONCELJ Maj
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 43:08 - 45:08 ]
43:08
TCS
2 min
#23 FILIPOVIĆ Borna
UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 43:08 - 45:08 ]
49:33
TRI
2 min
#18 BERTONCELJ Maj
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 49:33 - 51:33 ]
58:01
TRI
2 min
#10 GRADIŠAR Mark
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 58:01 - 60:01 ]

Podaljšek

#32 HAFNER Urban

TretjinaSOGGASVSSVS%
172571,43 %
211011100,00 %
351480,00 %
OT202100,00 %
Skupaj2532288,00 %

#1 OCEPEK LIKAR Gal

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
OT-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#21 JANJATOVIĆ LONČAR Teo

TretjinaSOGGASVSSVS%
1707100,00 %
291888,89 %
372571,43 %
OT1100,00 %
Skupaj2442083,33 %

#1 MAKOVAC Maks

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
OT-000,00 %
Skupaj0000,00 %