Tekmovanje: IHL U-19 Mladinci 22/23
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 9
Datum: 02.10.2022
Čas: 16:30
Gledalcev: 111
Sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Linjski sodnik: CRNKIČ Denis
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: ČUFER Marko
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

Sij Acroni Jesenice (HDJ)

1 : 2
( 1:0, 0:1, 0:1 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 GLAVIČ Bor
00:00
Vstop vratarja
HKO
#80 KAVČIČ Lan
11:24
Gol
HDJ
1 : 0
#14 HROBAT PLEMELJ Aljaž
(brez podaje)

2 / 3

21:01
Izključitev
HKO
2 min
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev) [ 21:01 - 23:01 ]
23:59
Izključitev
HDJ
2 min
#10 OBLAK Miha
CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat) [ 23:59 - 25:59 ]
23:59
Izključitev
HDJ
2 min
#18 KALTAK Kian
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 23:59 - 25:59 ]
23:59
Izključitev
HKO
2 min
#9 ŽIBERT Tevž
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 23:59 - 25:59 ]
23:59
Izključitev
HKO
2 min
#18 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 23:59 - 25:59 ]
23:59
Izključitev
HKO
10 min
#28 BANEK Luka
UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 23:59 - 33:59 ]
38:46
Gol
HKO
1 : 1
#34 PODREKAR Urban
Podajalci:
#5 PEČNIK Jakob

3 / 3

49:19
Izključitev
HKO
2 min
#91 VAHEN Martin
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:19 - 51:19 ]
55:59
Gol (GWG)
HKO
1 : 2
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
(brez podaje)
58:08
Time-out
HDJ
58:18
Izstop vratarja
HDJ
#25 GLAVIČ Bor
60:00
Izključitev
HDJ
5 min
#10 OBLAK Miha
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
20 min
#10 OBLAK Miha
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
2 min
#15 SERŠEN Matevž
CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
5 min
#15 SERŠEN Matevž
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
20 min
#15 SERŠEN Matevž
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
5 min
#13 ŠMID Gašper
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
20 min
#13 ŠMID Gašper
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
5 min
#2 ZUGWITZ Nik
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
20 min
#2 ZUGWITZ Nik
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
5 min
#7 GLAVIČ Ažbe
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
20 min
#7 GLAVIČ Ažbe
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
5 min
#22 HEBAR Tian
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
20 min
#22 HEBAR Tian
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
5 min
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
20 min
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
5 min
#91 VAHEN Martin
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
20 min
#91 VAHEN Martin
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
5 min
#18 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
20 min
#18 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
5 min
#8 JENKO Val Enej
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
20 min
#8 JENKO Val Enej
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HKO
#80 KAVČIČ Lan

Sij Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#25
GLAVIČ Bor
GK
-
-
0
#1
SLADE Nikša
GK
-
-
0

#16
BERC Maks
RW
-
-
0
#24
BOHINC Rožle
C
-
-
0
#20
BRGLEZ Tevž
RD
-
-
0
#19
GAVLJAK Val
LW
-
-
0
#7
GLAVIČ Ažbe
LW
-
-
0
#14
HROBAT PLEMELJ Aljaž
RW
1
-
0
#18
KALTAK Kian
LW
-
-
0
#22
MIKLIČ Tanej
C
-
-
0
#5
MLAKAR Tevž
LD
-
-
0
#10
OBLAK Miha
RD
-
-
0
#12
PLANINŠEK Luka
LW
-
-
0
#21
POR Erazem
C
-
-
0
#3
ROGAČ Filip
RW
-
-
0
#15
SERŠEN Matevž
RD
-
-
0
#13
ŠMID Gašper
RW
-
-
0
#9
ŠTURM Nik
C
-
-
0
#23
SVETE MIĆIĆ Mark
RD
-
-
0
#17
ULČAR Vid
RW
-
-
0
#8
VIDIC Anže
RD
-
-
0
#2
ZUGWITZ Nik
RD
-
-
0

Trener: SODJA Aleš
Pomočnik trenerja: KOVAČEVIĆ Sabahudin
Vodja moštva: TÓRÓK Aleksander

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#80
KAVČIČ Lan
GK
-
-
0
#35
ULČAR Matija
GK
-
-
0

#26
ADROVIĆ Dejan
LD
-
-
0
#28
BANEK Luka
RW
-
-
0
#22
HEBAR Tian (C)
RD
-
-
0
#8
JENKO Val Enej
LW
-
-
0
#98
KURET Bruno
RD
-
-
0
#25
LESAR Lev
LD
-
-
0
#5
PEČNIK Jakob
RW
-
1
0
#18
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
C
-
-
0
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
C
1
-
0
#34
PODREKAR Urban
RD
1
-
0
#10
SEČEN Nik (A)
C
-
-
0
#91
VAHEN Martin (A)
RW
-
-
0
#11
ŽIBERT Jošt
LW
-
-
0
#9
ŽIBERT Tevž
LW
-
-
0
#52
ZUPANIČ Mauro
LD
-
-
0

Trener: ZAJC Bojan
Pomočnik trenerja: -
Vodja moštva: RAHMATULLIN Ildar

1 / 3

11:24
HDJ
1 : 0
#14 HROBAT PLEMELJ Aljaž
(brez podaje)

2 / 3

38:46
HKO
1 : 1
#34 PODREKAR Urban
Podajalci:
#5 PEČNIK Jakob

3 / 3

55:59
HKO
1 : 2
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
(brez podaje)

1 / 3

2 / 3

21:01
HKO
2 min
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev) [ 21:01 - 23:01 ]
23:59
HDJ
2 min
#10 OBLAK Miha
CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat) [ 23:59 - 25:59 ]
23:59
HDJ
2 min
#18 KALTAK Kian
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 23:59 - 25:59 ]
23:59
HKO
2 min
#9 ŽIBERT Tevž
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 23:59 - 25:59 ]
23:59
HKO
2 min
#18 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 23:59 - 25:59 ]
23:59
HKO
10 min
#28 BANEK Luka
UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 23:59 - 33:59 ]

3 / 3

49:19
HKO
2 min
#91 VAHEN Martin
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:19 - 51:19 ]
60:00
HDJ
5 min
#10 OBLAK Miha
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
20 min
#10 OBLAK Miha
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
2 min
#15 SERŠEN Matevž
CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
5 min
#15 SERŠEN Matevž
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
20 min
#15 SERŠEN Matevž
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
5 min
#13 ŠMID Gašper
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
20 min
#13 ŠMID Gašper
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
5 min
#2 ZUGWITZ Nik
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
20 min
#2 ZUGWITZ Nik
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
5 min
#7 GLAVIČ Ažbe
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
20 min
#7 GLAVIČ Ažbe
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
5 min
#22 HEBAR Tian
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
20 min
#22 HEBAR Tian
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
5 min
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
20 min
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
5 min
#91 VAHEN Martin
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
20 min
#91 VAHEN Martin
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
5 min
#18 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
20 min
#18 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
5 min
#8 JENKO Val Enej
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
20 min
#8 JENKO Val Enej
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]

#25 GLAVIČ Bor

TretjinaSOGGASVSSVS%
114014100,00 %
21411392,86 %
31311292,31 %
Skupaj4123995,12 %

#1 SLADE Nikša

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#80 KAVČIČ Lan

TretjinaSOGGASVSSVS%
151480,00 %
2606100,00 %
3909100,00 %
Skupaj2011995,00 %

#35 ULČAR Matija

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %