Tekmovanje: IHL U-19 Mladinci 22/23
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 6
Datum: 25.09.2022
Čas: 11:15
Gledalcev: 50
Sodnik: ROJKO Gregor
Linjski sodnik: JERAM Filip
Linjski sodnik: JERAM Urh
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: ROBNIK Dušan
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

1 : 4
( 0:2, 0:1, 1:1 )

Sij Acroni Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#31 POPOVIĆ Tine
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 GLAVIČ Bor
03:21
Izključitev
MAR
2 min
#81 BIZJAK Nejc
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 03:21 - 05:21 ]
12:43
Gol
HDJ
0 : 1
#3 ROGAČ Filip
Podajalci:
#23 SVETE MIĆIĆ Mark
14:19
Gol (GWG)
HDJ
0 : 2
#13 ŠMID Gašper
Podajalci:
#8 VIDIC Anže, #7 GLAVIČ Ažbe

2 / 3

21:25
Izključitev
HDJ
2 min
#9 ŠTURM Nik
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 21:25 - 23:25 ]
23:44
Izključitev
HDJ
2 min
Kazen moštvu
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #3 ROGAČ Filip [ 23:44 - 25:44 ]
27:25
Izključitev
MAR
2 min
#28 FREŠER Rok
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 27:25 - 29:25 ]
30:49
Gol
HDJ
0 : 3
#17 HROBAT PLEMELJ Aljaž
Podajalci:
#3 ROGAČ Filip
35:46
Izključitev
MAR
2 min
#81 BIZJAK Nejc
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 35:46 - 37:46 ]
38:06
Izključitev
HDJ
2 min
#17 HROBAT PLEMELJ Aljaž
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:06 - 40:06 ]

3 / 3

49:42
Izključitev
HDJ
2 min
#21 POR Erazem
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:42 - 50:40 ]
50:40
Gol
MAR
1 : 3
#13 POLONIJO Filip (+1)
Podajalci:
#8 LJUBIČ URLEP Žan, #5 PETEK Gal
53:55
Izključitev
MAR
5 min
#17 VUKADIN Marko
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #9 KRSTIN Danilo [ 53:55 - 58:55 ]
53:55
Izključitev
MAR
20 min
#17 VUKADIN Marko
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:55 - 60:00 ]
53:55
Izključitev
HDJ
2 min
#10 OBLAK Miha
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:55 - 55:55 ]
56:30
Time-out
MAR
58:45
Gol
HDJ
1 : 4
#10 OBLAK Miha
Podajalci:
#17 HROBAT PLEMELJ Aljaž
60:00
Izstop vratarja
MAR
#31 POPOVIĆ Tine
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 GLAVIČ Bor

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#29
ILIĆ Lazar
GK
-
-
0
#31
POPOVIĆ Tine
GK
-
-
0

#3
APŠNER Jure
D
-
-
0
#81
BIZJAK Nejc (A)
RW
-
-
0
#11
BULJETA Lea
C
-
-
0
#12
ČERIČ Jan
C
-
-
0
#18
DRNDA Adi
RD
-
-
0
#28
FREŠER Rok
RW
-
-
0
#39
KROFL Anže
C
-
-
0
#9
KRSTIN Danilo
LW
-
-
0
#22
LAZIĆ Filip
LW
-
-
0
#8
LJUBIČ URLEP Žan
LW
-
1
0
#10
NAJDANOVIĆ Josip
C
-
-
0
#40
NYLAANDER Arwen
LW
-
-
0
#5
PETEK Gal (C)
LD
-
1
0
#13
POLONIJO Filip
F
1
-
0
#37
ROBEK Jure
F
-
-
0
#25
VUČINIĆ Vasilije
D
-
-
0
#4
VUJAKLIJA Aljoša
LD
-
-
0
#17
VUKADIN Marko
LD
-
-
0

Trener: KADIČ Denis
Vodja moštva: JANČIČ Dejan

Sij Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#25
GLAVIČ Bor
GK
-
-
0
#1
SLADE Nikša
GK
-
-
0

#16
BERC Maks
RW
-
-
0
#24
BOHINC Rožle
C
-
-
0
#20
BRGLEZ Tevž
RD
-
-
0
#11
DOBRAVEC Juš
C
-
-
0
#19
GAVLJAK Val
LW
-
-
0
#7
GLAVIČ Ažbe
LW
-
1
0
#17
HROBAT PLEMELJ Aljaž
RW
1
1
0
#18
KALTAK Kian
LW
-
-
0
#22
MIKLIČ Tanej
C
-
-
0
#5
MLAKAR Tevž
LD
-
-
0
#10
OBLAK Miha
RD
1
-
0
#12
PLANINŠEK Luka
LW
-
-
0
#21
POR Erazem
C
-
-
0
#3
ROGAČ Filip
RW
1
1
0
#15
SERŠEN Matevž
RD
-
-
0
#13
ŠMID Gašper
RW
1
-
0
#9
ŠTURM Nik
C
-
-
0
#23
SVETE MIĆIĆ Mark
RD
-
1
0
#8
VIDIC Anže
RD
-
1
0
#2
ZUGWITZ Nik
RD
-
-
0

Trener: SODJA Aleš
Vodja moštva: GLAVIČ Primož

1 / 3

12:43
HDJ
0 : 1
#3 ROGAČ Filip
Podajalci:
#23 SVETE MIĆIĆ Mark
14:19
HDJ
0 : 2
#13 ŠMID Gašper
Podajalci:
#8 VIDIC Anže, #7 GLAVIČ Ažbe

2 / 3

30:49
HDJ
0 : 3
#17 HROBAT PLEMELJ Aljaž
Podajalci:
#3 ROGAČ Filip

3 / 3

50:40
MAR
1 : 3
#13 POLONIJO Filip (+1)
Podajalci:
#8 LJUBIČ URLEP Žan, #5 PETEK Gal
58:45
HDJ
1 : 4
#10 OBLAK Miha
Podajalci:
#17 HROBAT PLEMELJ Aljaž

1 / 3

03:21
MAR
2 min
#81 BIZJAK Nejc
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 03:21 - 05:21 ]

2 / 3

21:25
HDJ
2 min
#9 ŠTURM Nik
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 21:25 - 23:25 ]
23:44
HDJ
2 min
Kazen moštvu,
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #3 ROGAČ Filip [ 23:44 - 25:44 ]
27:25
MAR
2 min
#28 FREŠER Rok
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 27:25 - 29:25 ]
35:46
MAR
2 min
#81 BIZJAK Nejc
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 35:46 - 37:46 ]
38:06
HDJ
2 min
#17 HROBAT PLEMELJ Aljaž
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:06 - 40:06 ]

3 / 3

49:42
HDJ
2 min
#21 POR Erazem
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:42 - 50:40 ]
53:55
MAR
5 min
#17 VUKADIN Marko
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #9 KRSTIN Danilo [ 53:55 - 58:55 ]
53:55
MAR
20 min
#17 VUKADIN Marko
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:55 - 60:00 ]
53:55
HDJ
2 min
#10 OBLAK Miha
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:55 - 55:55 ]

#31 POPOVIĆ Tine

TretjinaSOGGASVSSVS%
11621487,50 %
21511493,33 %
391888,89 %
Skupaj4043690,00 %

#29 ILIĆ Lazar

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#25 GLAVIČ Bor

TretjinaSOGGASVSSVS%
1404100,00 %
2202100,00 %
371685,71 %
Skupaj1311292,31 %

#1 SLADE Nikša

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %