Tekmovanje: DP Kadeti 22/23
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 45
Datum: 03.12.2022
Čas: 17:15
Gledalcev: 55
Sodnik: GROZNIK Boštjan
Linjski sodnik: CONFIDENTI Ines
Linjski sodnik: ČERTANC Jaka
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: EKIČ Jasmin
Zapisnikar: ZUPANC Rok
Časomerilec: SKUBIC Boštjan

HK SŽ Olimpija (HKO)

0 : 3
( 0:2, 0:0, 0:1 )

Sij Acroni Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 ULČAR Matija
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 SLADE Nikša
15:07
Gol (GWG)
HDJ
0 : 1
#8 ŠTURM Nik
Podajalci:
#9 KLINAR Jaka, #13 GLAVIČ Ažbe
16:13
Gol
HDJ
0 : 2
#17 ŠABANOVIĆ Kenan
Podajalci:
#7 SMUKAVEC Bert, #9 KLINAR Jaka
18:55
Izključitev
HDJ
2 min
#12 PLANINŠEK Luka
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 18:55 - 20:55 ]

2 / 3

25:59
Izključitev
HKO
2 min
#8 VIDMAR Martin
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 25:59 - 27:59 ]
38:45
Izključitev
HDJ
2 min
#19 MLAKAR Tevž
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 38:45 - 40:45 ]

3 / 3

55:40
Gol
HDJ
0 : 3
#7 SMUKAVEC Bert
Podajalci:
#21 POR Erazem, #13 GLAVIČ Ažbe
56:54
Izključitev
HKO
5 min
#15 JANEV Ognen
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 56:54 - 60:00 ]
56:54
Izključitev
HKO
20 min
#15 JANEV Ognen
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
56:54
Izključitev
HDJ
5 min
#20 HARTMAN Martin
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 56:54 - 60:00 ]
56:54
Izključitev
HDJ
20 min
#20 HARTMAN Martin
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
59:07
Izključitev
HKO
2 min
#21 BOGOMOLEC Tai
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:07 - 60:00 ]
59:07
Izključitev
HDJ
2 min
#17 ŠABANOVIĆ Kenan
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:07 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
5 min
#9 ŽIBERT Tevž
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
20 min
#9 ŽIBERT Tevž
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
5 min
#25 ULČAR Matija
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
20 min
#25 ULČAR Matija
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
5 min
#21 POR Erazem
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
20 min
#21 POR Erazem
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
5 min
#23 KORBAR Jakob
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
20 min
#23 KORBAR Jakob
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HKO
#25 ULČAR Matija
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 SLADE Nikša

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#1
HEBAR Gal
GK
-
-
0
#25
ULČAR Matija
GK
-
-
0

#11
BELEC POŽENEL Gaber
LW
-
-
0
#21
BOGOMOLEC Tai
F
-
-
0
#7
CERJAK Jernej
LD
-
-
0
#15
JANEV Ognen
LW
-
-
0
#20
KLEŠNIK Mark
F
-
-
0
#23
KUHAR Žiga
RW
-
-
0
#5
KURET Bruno (A)
RW
-
-
0
#3
LESAR Lev
RD
-
-
0
#22
MODIC ŠČAVNIČAR Jaka (A)
C
-
-
0
#19
PIPAN Lovro
RD
-
-
0
#16
PURKAT Jon
LW
-
-
0
#8
VIDMAR Martin
LD
-
-
0
#9
ŽIBERT Tevž (C)
RW
-
-
0
#12
ŽULIČ ČEHOVIN MATIJA
C
-
-
0
#2
ŽUN Tomaž
LD
-
-
0

Trener: ZAJC Bojan
Pomočnik trenerja: RAHMATULLIN Ildar
Vodja moštva: BERIBAK Igor, MODIC Aleš

Sij Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#25
SLADE Nikša
GK
-
-
0
#1
ZUPAN URH Ožbej
GK
-
-
0

#11
BRGLEZ Tevž
RD
-
-
0
#16
CUZNAR Žiga
LW
-
-
0
#15
DOLENC Nejc
C
-
-
0
#13
GLAVIČ Ažbe (C)
LW
-
2
0
#20
HARTMAN Martin
RD
-
-
0
#9
KLINAR Jaka
RD
-
2
0
#5
KOBAL Nik
RD
-
-
0
#23
KORBAR Jakob
RD
-
-
0
#4
MAUČEC ŠUVAK Lan
LD
-
-
0
#19
MLAKAR Tevž (A)
RD
-
-
0
#12
PLANINŠEK Luka (A)
RW
-
-
0
#21
POR Erazem
RW
-
1
0
#14
REBOLJ Erazem
LD
-
-
0
#17
ŠABANOVIĆ Kenan
RW
1
-
0
#7
SMUKAVEC Bert
C
1
1
0
#8
ŠTURM Nik
C
1
-
0

Trener: KOVAČEVIĆ Sabahudin
Vodja moštva: ŠABANOVIĆ Senad

1 / 3

15:07
HDJ
0 : 1
#8 ŠTURM Nik
Podajalci:
#9 KLINAR Jaka, #13 GLAVIČ Ažbe
16:13
HDJ
0 : 2
#17 ŠABANOVIĆ Kenan
Podajalci:
#7 SMUKAVEC Bert, #9 KLINAR Jaka

2 / 3

3 / 3

55:40
HDJ
0 : 3
#7 SMUKAVEC Bert
Podajalci:
#21 POR Erazem, #13 GLAVIČ Ažbe

1 / 3

18:55
HDJ
2 min
#12 PLANINŠEK Luka
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 18:55 - 20:55 ]

2 / 3

25:59
HKO
2 min
#8 VIDMAR Martin
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 25:59 - 27:59 ]
38:45
HDJ
2 min
#19 MLAKAR Tevž
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 38:45 - 40:45 ]

3 / 3

56:54
HKO
5 min
#15 JANEV Ognen
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 56:54 - 60:00 ]
56:54
HKO
20 min
#15 JANEV Ognen
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
56:54
HDJ
5 min
#20 HARTMAN Martin
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 56:54 - 60:00 ]
56:54
HDJ
20 min
#20 HARTMAN Martin
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
59:07
HKO
2 min
#21 BOGOMOLEC Tai
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:07 - 60:00 ]
59:07
HDJ
2 min
#17 ŠABANOVIĆ Kenan
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:07 - 60:00 ]
60:00
HKO
5 min
#9 ŽIBERT Tevž
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
20 min
#9 ŽIBERT Tevž
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
5 min
#25 ULČAR Matija
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
20 min
#25 ULČAR Matija
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
5 min
#21 POR Erazem
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
20 min
#21 POR Erazem
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
5 min
#23 KORBAR Jakob
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
20 min
#23 KORBAR Jakob
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]

#25 ULČAR Matija

TretjinaSOGGASVSSVS%
11521386,67 %
2909100,00 %
381787,50 %
Skupaj3232990,63 %

#1 HEBAR Gal

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#25 SLADE Nikša

TretjinaSOGGASVSSVS%
1808100,00 %
210010100,00 %
311011100,00 %
Skupaj29029100,00 %

#1 ZUPAN URH Ožbej

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %