Tekmovanje: 4NT U-18
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 2
Datum: 10.02.2022
Čas: 17:00
Gledalcev: 85
Sodnik: REŽEK Gregor
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: JERAM Filip
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: RIBIČ Aljaž
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

France (FRA)

3 : 5
( 2:1, 1:2, 0:2 )

Slovenia (SLO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
FRA
#25 KELLER Antoine
00:00
Vstop vratarja
SLO
#20 DUKARIČ Jon
01:15
Gol
FRA
1 : 0
#15 RAVEAUD Hugo
Podajalci:
#14 NOGARETTO Hugo
04:45
Izključitev
SLO
2 min
#9 SMOLNIKAR Tit
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 04:45 - 04:50 ]
04:50
Gol
FRA
2 : 0
#5 GROSSETETE Valentin (+1)
Podajalci:
#8 VILLARD Fiorenzo, #24 TAVERNIER Emil
10:05
Gol
SLO
2 : 1
#13 ŠPARI LEBEN Žan
Podajalci:
#7 KUHAR Luka, #19 GOLJA Santeen
11:34
Izključitev
FRA
2 min
#18 ESCALLIER Arthur
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 11:34 - 13:34 ]

2 / 3

22:19
Izključitev
FRA
2 min
#4 EYRE James
CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat) [ 22:19 - 24:19 ]
27:43
Izključitev
SLO
2 min
#18 REP Ožbej
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 27:43 - 29:43 ]
30:25
Gol
SLO
2 : 2
#22 HEBAR Tian
Podajalci:
#14 LESNIČAR Tjaš, #21 ADROVIĆ Dejan
33:33
Gol
SLO
2 : 3
#14 LESNIČAR Tjaš
Podajalci:
#15 ŠIFTAR Anže
34:46
Gol
FRA
3 : 3
#5 GROSSETETE Valentin
Podajalci:
#11 PERRENOUD Philéas

3 / 3

41:15
Gol (GWG)
SLO
3 : 4
#14 LESNIČAR Tjaš
Podajalci:
#6 PODREKAR Urban, #10 BERIČIČ Miha
46:57
Izključitev
FRA
2 min
#18 ESCALLIER Arthur
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:57 - 48:57 ]
49:59
Izključitev
FRA
2 min
#5 GROSSETETE Valentin
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:59 - 51:59 ]
58:45
Izstop vratarja
FRA
#25 KELLER Antoine
58:45
Time-out
FRA
59:43
Gol
SLO
3 : 5
#9 SMOLNIKAR Tit (EN)
Podajalci:
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
59:43
Vstop vratarja
FRA
#25 KELLER Antoine
60:00
Izstop vratarja
FRA
#25 KELLER Antoine
60:00
Izstop vratarja
SLO
#20 DUKARIČ Jon

France

#
Ime
Poz
G
A
#25
KELLER Antoine
GK
-
-
#1
THIRION Mathis
GK
-
-

#21
ADDAMO Antoine
F
-
-
#12
BAILLARD Victor
F
-
-
#16
BUSSAT Mattéo
F
-
-
#13
CHAUVEL Raphael
F
-
-
#3
CHAUVIN Loris
D
-
-
#17
DE SMITT Sacha
F
-
-
#18
ESCALLIER Arthur
F
-
-
#4
EYRE James
D
-
-
#10
FAURE Léo
D
-
-
#19
GONCALVES-NIVELAIS Noa
D
-
-
#5
GROSSETETE Valentin
F
2
-
#7
GUIDOUX Tom
F
-
-
#6
NICOUD Nathan
D
-
-
#14
NOGARETTO Hugo
F
-
1
#11
PERRENOUD Philéas
F
-
1
#15
RAVEAUD Hugo
F
1
-
#23
SOUBRA Yassine (C)
F
-
-
#24
TAVERNIER Emil
F
-
1
#9
THOUBANS-BERNIER Téo
D
-
-
#8
VILLARD Fiorenzo
D
-
1

Trener: DERMIGNY SEBASTIEN
Pomočnik trenerja: PEREZ Mitckael
Vodja moštva: THIRION JEAN Patrick

Slovenia

#
Ime
Poz
G
A
#2
BABNIK Mark
GK
-
-
#20
DUKARIČ Jon
GK
-
-

#21
ADROVIĆ Dejan
RW
-
1
#10
BERIČIČ Miha
LD
-
1
#16
BITENC Lovro
P
-
-
#8
ČREPINŠEK Martin
LD
-
-
#17
GOLIČIČ Jan
LD
-
-
#19
GOLJA Santeen
F
-
1
#22
HEBAR Tian
RD
1
-
#7
KUHAR Luka
RD
-
1
#14
LESNIČAR Tjaš
LD
2
1
#12
MAHMUTOVIĆ Tarik
P
-
-
#24
PAZLAR Grega
F
-
-
#3
PEČNIK Jakob
C
-
-
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
RD
-
1
#6
PODREKAR Urban
LD
-
1
#5
PRATNEKER HATIČ Nik (C)
D
-
-
#18
REP Ožbej
RW
-
-
#4
SEVER Mark
F
-
-
#15
ŠIFTAR Anže
F
-
1
#9
SMOLNIKAR Tit
D
1
-
#13
ŠPARI LEBEN Žan
LW
1
-

Trener: ADLEŠIČ Jaka
Pomočnik trenerja: VARL Dejan
Vodja moštva: JAKOPIČ Bogdan

1 / 3

01:15
FRA
1 : 0
#15 RAVEAUD Hugo
Podajalci:
#14 NOGARETTO Hugo
04:50
FRA
2 : 0
#5 GROSSETETE Valentin (+1)
Podajalci:
#8 VILLARD Fiorenzo, #24 TAVERNIER Emil
10:05
SLO
2 : 1
#13 ŠPARI LEBEN Žan
Podajalci:
#7 KUHAR Luka, #19 GOLJA Santeen

2 / 3

30:25
SLO
2 : 2
#22 HEBAR Tian
Podajalci:
#14 LESNIČAR Tjaš, #21 ADROVIĆ Dejan
33:33
SLO
2 : 3
#14 LESNIČAR Tjaš
Podajalci:
#15 ŠIFTAR Anže
34:46
FRA
3 : 3
#5 GROSSETETE Valentin
Podajalci:
#11 PERRENOUD Philéas

3 / 3

41:15
SLO
3 : 4
#14 LESNIČAR Tjaš
Podajalci:
#6 PODREKAR Urban, #10 BERIČIČ Miha
59:43
SLO
3 : 5
#9 SMOLNIKAR Tit (EN)
Podajalci:
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay

1 / 3

04:45
SLO
2 min
#9 SMOLNIKAR Tit
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 04:45 - 04:50 ]
11:34
FRA
2 min
#18 ESCALLIER Arthur
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 11:34 - 13:34 ]

2 / 3

22:19
FRA
2 min
#4 EYRE James
CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat) [ 22:19 - 24:19 ]
27:43
SLO
2 min
#18 REP Ožbej
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 27:43 - 29:43 ]

3 / 3

46:57
FRA
2 min
#18 ESCALLIER Arthur
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:57 - 48:57 ]
49:59
FRA
2 min
#5 GROSSETETE Valentin
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:59 - 51:59 ]

#25 KELLER Antoine

TretjinaSOGGASVSSVS%
161583,33 %
21221083,33 %
381787,50 %
Skupaj2642284,62 %

#1 THIRION Mathis

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#20 DUKARIČ Jon

TretjinaSOGGASVSSVS%
172571,43 %
21711694,12 %
3909100,00 %
Skupaj3333090,91 %

#2 BABNIK Mark

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %