Tekmovanje: 4 Nations Tournament
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 6
Datum: 13.11.2021
Čas: 19:00
Gledalcev: 10
Sodnik: LEŠNJAK Borut
Sodnik: MILOVANOVIČ Jakob
Linjski sodnik: ČERTANC Jaka
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PARAMEDIC
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

France (FRA)

3 : 6
( 1:2, 2:0, 0:4 )

Belarus (BLR)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
FRA
#37 YLÖNEN Sebastian
00:00
Vstop vratarja
BLR
#90 KULBAKOV Ivan
01:03
Gol
BLR
0 : 1
#91 GAVRUS Artur
Podajalci:
#73 SKORENOV Alexander
02:11
Gol
BLR
0 : 2
#16 DROZDOV Ivan (PS)
(brez podaje)
02:11
Izključitev
FRA
0 min
#74 THIRY Thomas
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 02:11 - 02:11 ]
05:27
Izključitev
FRA
2 min
#12 CLAIREAUX Valentin
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 05:27 - 07:27 ]
17:00
Gol
FRA
1 : 2
#80 FABRE Dylan
Podajalci:
#91 BAULT Romain, #64 BOUGRO Jordann

2 / 3

20:33
Izključitev
FRA
5 min
#72 PERRET Jordann
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico), kazen prestaja #83 MATIMA Rudy [ 20:33 - 25:33 ]
20:33
Izključitev
FRA
20 min
#72 PERRET Jordann
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 25:33 - 60:00 ]
20:33
Izključitev
FRA
2 min
#44 BOURGEOIS Fabien
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 20:33 - 22:33 ]
20:33
Izključitev
FRA
2 min
#44 BOURGEOIS Fabien
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 22:33 - 24:33 ]
20:33
Izključitev
BLR
2 min
#16 DROZDOV Ivan
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 20:33 - 22:33 ]
20:33
Izključitev
BLR
2 min
#16 DROZDOV Ivan
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 22:33 - 24:33 ]
22:08
Izključitev
BLR
2 min
#21 NESTEROV German
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 22:08 - 24:08 ]
26:05
Izključitev
FRA
2 min
#77 TREILLE Sacha
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 26:05 - 28:05 ]
26:05
Izključitev
BLR
2 min
#55 BOKUN Daniil
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #17 PYSHKAILO Nikita [ 26:05 - 28:05 ]
26:05
Izključitev
BLR
2 min
#55 BOKUN Daniil
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 28:05 - 30:05 ]
30:03
Izključitev
BLR
2 min
#80 USOV Ilya
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 30:03 - 30:11 ]
30:11
Gol
FRA
2 : 2
#24 BOZON Kévin (+1)
Podajalci:
#77 TREILLE Sacha, #8 GALLET Hugo
31:43
Izključitev
FRA
2 min
#5 GUEBEY Enzo
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 31:43 - 33:43 ]
34:04
Izključitev
BLR
5 min
#51 GAINETDINOV Yegor
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #2 KOVALYOV Mikhail [ 34:04 - 39:04 ]
34:04
Izključitev
BLR
20 min
#51 GAINETDINOV Yegor
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 39:04 - 59:04 ]
39:07
Izključitev
BLR
2 min
#18 VORONOV Pavel
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 39:07 - 39:57 ]
39:57
Gol
FRA
3 : 2
#12 CLAIREAUX Valentin (+1)
Podajalci:
#77 TREILLE Sacha

3 / 3

46:54
Gol
BLR
3 : 3
#16 DROZDOV Ivan
Podajalci:
#80 USOV Ilya, #92 GORBUNOV Roman
47:55
Izključitev
FRA
2 min
#20 COLOTTI Fabien
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 47:55 - 49:55 ]
51:27
Izključitev
BLR
2 min
#12 DYUKOV Roman
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 51:27 - 53:27 ]
52:07
Izključitev
FRA
2 min
Kazen moštvu
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #83 MATIMA Rudy [ 52:07 - 54:07 ]
52:52
Izključitev
BLR
2 min
#71 LITVINOV Ilya
DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 52:52 - 54:52 ]
55:22
Izključitev
FRA
2 min
#74 THIRY Thomas
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 55:22 - 56:43 ]
56:43
Gol (GWG)
BLR
3 : 4
#39 SAPEGO Sergei (+1)
Podajalci:
#16 DROZDOV Ivan
57:41
Time-out
FRA
58:20
Gol
BLR
3 : 5
#80 USOV Ilya
(brez podaje)
58:56
Gol
BLR
3 : 6
#91 GAVRUS Artur
Podajalci:
#73 SKORENOV Alexander
60:00
Izstop vratarja
FRA
#37 YLÖNEN Sebastian
60:00
Izstop vratarja
BLR
#90 KULBAKOV Ivan

France

#
Ime
Poz
G
A
#37
YLÖNEN Sebastian
GK
-
-
#31
JUNCA Julian
GK
-
-


#15
BOGDANOFF Lou
RW
-
-
#12
CLAIREAUX Valentin
C
1
-
#8
GALLET Hugo
LD
-
1
#5
GUEBEY Enzo
RD
-
-
#72
PERRET Jordann
LW
-
-

#44
BOURGEOIS Fabien
D
-
-
#17
MAIA Bastien
RW
-
-
#74
THIRY Thomas
LD
-
-
#77
TREILLE Sacha
LW
-
2
#90
VILLE Gabin
D
-
-

#20
COLOTTI Fabien
C
-
-
#29
DOUAY Floran
LW
-
-
#28
DUSSEAU Kevin
RW
-
-
#6
LLORCA Vincent
RD
-
-
#83
MATIMA Rudy
F
-
-

#91
BAULT Romain
LD
-
1
#64
BOUGRO Jordann
C
-
1
#24
BOZON Kévin
LW
1
-
#80
FABRE Dylan
F
1
-

Trener: BOZON Philippe
Pomočnik trenerja: VAUCLAIR Julijen
Vodja moštva: JACQUIN Renaud

Belarus

#
Ime
Poz
G
A
#90
KULBAKOV Ivan
GK
-
-
#31
SHOSTAK Konstantin
GK
-
-


#15
DENISOV Pavel
LD
-
-
#16
DROZDOV Ivan
RW
2
1
#92
GORBUNOV Roman
LW
-
1
#39
SAPEGO Sergei
RD
1
-
#80
USOV Ilya
C
1
1

#5
DERYABIN Dmitri
LD
-
-
#91
GAVRUS Artur
LW
2
-
#21
NESTEROV German
C
-
-
#19
PALIVKO Danila
RD
-
-
#73
SKORENOV Alexander
RW
-
2

#12
DYUKOV Roman
RD
-
-
#51
GAINETDINOV Yegor
RW
-
-
#2
KOVALYOV Mikhail
RD
-
-
#71
LITVINOV Ilya
C
-
-
#17
PYSHKAILO Nikita
LW
-
-

#55
BOKUN Daniil
C
-
-
#72
VOLCHENKOV Artyom
LD
-
-
#18
VORONOV Pavel
LW
-
-

Trener: Koltsov Konstantin
Pomočnik trenerja: Grabovski Mikhail
Vodja moštva: Piskouski Stanislau

1 / 3

01:03
BLR
0 : 1
#91 GAVRUS Artur
Podajalci:
#73 SKORENOV Alexander
02:11
BLR
0 : 2
#16 DROZDOV Ivan (PS)
(brez podaje)
17:00
FRA
1 : 2
#80 FABRE Dylan
Podajalci:
#91 BAULT Romain, #64 BOUGRO Jordann

2 / 3

30:11
FRA
2 : 2
#24 BOZON Kévin (+1)
Podajalci:
#77 TREILLE Sacha, #8 GALLET Hugo
39:57
FRA
3 : 2
#12 CLAIREAUX Valentin (+1)
Podajalci:
#77 TREILLE Sacha

3 / 3

46:54
BLR
3 : 3
#16 DROZDOV Ivan
Podajalci:
#80 USOV Ilya, #92 GORBUNOV Roman
56:43
BLR
3 : 4
#39 SAPEGO Sergei (+1)
Podajalci:
#16 DROZDOV Ivan
58:20
BLR
3 : 5
#80 USOV Ilya
(brez podaje)
58:56
BLR
3 : 6
#91 GAVRUS Artur
Podajalci:
#73 SKORENOV Alexander

1 / 3

02:11
FRA
0 min
#74 THIRY Thomas
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 02:11 - 02:11 ]
05:27
FRA
2 min
#12 CLAIREAUX Valentin
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 05:27 - 07:27 ]

2 / 3

20:33
FRA
5 min
#72 PERRET Jordann
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico), kazen prestaja #83 MATIMA Rudy [ 20:33 - 25:33 ]
20:33
FRA
20 min
#72 PERRET Jordann
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 25:33 - 60:00 ]
20:33
FRA
2 min
#44 BOURGEOIS Fabien
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 20:33 - 22:33 ]
20:33
FRA
2 min
#44 BOURGEOIS Fabien
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 22:33 - 24:33 ]
20:33
BLR
2 min
#16 DROZDOV Ivan
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 20:33 - 22:33 ]
20:33
BLR
2 min
#16 DROZDOV Ivan
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 22:33 - 24:33 ]
22:08
BLR
2 min
#21 NESTEROV German
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 22:08 - 24:08 ]
26:05
FRA
2 min
#77 TREILLE Sacha
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 26:05 - 28:05 ]
26:05
BLR
2 min
#55 BOKUN Daniil
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #17 PYSHKAILO Nikita [ 26:05 - 28:05 ]
26:05
BLR
2 min
#55 BOKUN Daniil
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 28:05 - 30:05 ]
30:03
BLR
2 min
#80 USOV Ilya
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 30:03 - 30:11 ]
31:43
FRA
2 min
#5 GUEBEY Enzo
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 31:43 - 33:43 ]
34:04
BLR
5 min
#51 GAINETDINOV Yegor
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #2 KOVALYOV Mikhail [ 34:04 - 39:04 ]
34:04
BLR
20 min
#51 GAINETDINOV Yegor
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 39:04 - 59:04 ]
39:07
BLR
2 min
#18 VORONOV Pavel
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 39:07 - 39:57 ]

3 / 3

47:55
FRA
2 min
#20 COLOTTI Fabien
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 47:55 - 49:55 ]
51:27
BLR
2 min
#12 DYUKOV Roman
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 51:27 - 53:27 ]
52:07
FRA
2 min
Kazen moštvu,
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #83 MATIMA Rudy [ 52:07 - 54:07 ]
52:52
BLR
2 min
#71 LITVINOV Ilya
DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 52:52 - 54:52 ]
55:22
FRA
2 min
#74 THIRY Thomas
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 55:22 - 56:43 ]

#37 YLÖNEN Sebastian

TretjinaSOGGASVSSVS%
1101990,00 %
211011100,00 %
3104660,00 %
Skupaj3152683,87 %

#31 JUNCA Julian

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#90 KULBAKOV Ivan

TretjinaSOGGASVSSVS%
11211191,67 %
2102880,00 %
3808100,00 %
Skupaj3032790,00 %

#31 SHOSTAK Konstantin

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %