Tekmovanje: 4 Nations Tournament
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 1
Datum: 11.11.2021
Čas: 15:30
Gledalcev: 40
Sodnik: BAJT Miha
Sodnik: PAHOR Tilen
Linjski sodnik: ČERTANC Jaka
Linjski sodnik: ZGONC Gašper Jaka
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PARAMEDIC
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

Belarus (BLR)

3 : 2 *
( 1:1, 1:1, 0:0, 1:0 )

Austria (AUT)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
BLR
#90 KULBAKOV Ivan
00:00
Vstop vratarja
AUT
#30 MADLENER David
02:19
Izključitev
BLR
2 min
#91 GAVRUS Artur
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 02:19 - 04:19 ]
04:21
Izključitev
AUT
2 min
#20 PAULWEBER Clemens
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 04:21 - 06:21 ]
06:43
Gol
BLR
1 : 0
#16 DROZDOV Ivan
Podajalci:
#92 GORBUNOV Roman, #91 GAVRUS Artur
08:08
Gol
AUT
1 : 1
#32 HARNISCH Tim
Podajalci:
#25 KASPER Marco, #18 LAHODA Alexander
09:37
Izključitev
BLR
2 min
#2 KOVALYOV Mikhail
DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 09:37 - 11:37 ]
13:30
Izključitev
AUT
2 min
#16 NICKL Thimo
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 13:30 - 15:30 ]

2 / 3

22:17
Izključitev
BLR
2 min
#55 BOKUN Daniil
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 22:17 - 24:17 ]
25:27
Izključitev
AUT
2 min
#28 WÜRSCHL Niklas
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 25:27 - 27:27 ]
34:48
Gol
BLR
2 : 1
#55 BOKUN Daniil
Podajalci:
#2 KOVALYOV Mikhail, #51 GAINETDINOV Yegor
36:51
Gol
AUT
2 : 2
#18 LAHODA Alexander
Podajalci:
#22 KROMP Christof, #25 KASPER Marco

3 / 3

50:52
Izključitev
BLR
2 min
#55 BOKUN Daniil
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 50:52 - 52:52 ]
51:08
Izključitev
BLR
2 min
#16 DROZDOV Ivan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 51:08 - 53:08 ]
52:16
Izključitev
AUT
2 min
#15 SCHWINGER Simeon
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 52:16 - 54:16 ]
59:23
Izključitev
AUT
2 min
#23 WOLF Bernd
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 59:23 - 60:53 ]

Podaljšek

60:53
Gol (GWG)
BLR
3 : 2
#2 KOVALYOV Mikhail (+1)
Podajalci:
#16 DROZDOV Ivan, #92 GORBUNOV Roman
60:53
Izstop vratarja
BLR
#90 KULBAKOV Ivan
60:53
Izstop vratarja
AUT
#30 MADLENER David

Belarus

#
Ime
Poz
G
A
#90
KULBAKOV Ivan
GK
-
-
#40
BOLSHAKOV Sergei
GK
-
-


#16
DROZDOV Ivan
RW
1
1
#91
GAVRUS Artur
LW
-
1
#92
GORBUNOV Roman (C)
C
-
2
#39
SAPEGO Sergei
RD
-
-
#18
VORONOV Pavel
LD
-
-

#12
DYUKOV Roman
LD
-
-
#71
LITVINOV Ilya
C
-
-
#21
NESTEROV German (A)
LW
-
-
#19
PALIVKO Danila
RD
-
-
#17
PYSHKAILO Nikita
RW
-
-

#55
BOKUN Daniil
C
1
-
#15
DENISOV Pavel
LD
-
-
#51
GAINETDINOV Yegor
RW
-
1
#2
KOVALYOV Mikhail
RD
1
1
#72
VOLCHENKOV Artyom
RW
-
-

#5
DERYABIN Dmitri
LD
-
-

Trener: Koltsov Konstantin
Pomočnik trenerja: Grabovski Mikhail
Vodja moštva: Piskouski Stanislau

Austria

#
Ime
Poz
G
A
#30
MADLENER David
GK
-
-
#31
SCHMIDT Alexander
GK
-
-


#22
KROMP Christof
LW
-
1
#18
LAHODA Alexander
RW
1
1
#2
MAIER David
RD
-
-
#14
MAXA Felix (A)
C
-
-
#23
WOLF Bernd (C)
LD
-
-

#32
HARNISCH Tim
LW
1
-
#25
KASPER Marco
C
-
2
#4
KRAGL Gerd
LD
-
-
#16
NICKL Thimo (A)
RD
-
-
#9
WINKLER Dario
RW
-
-

#12
ACHERMANN Oliver
C
-
-
#21
HUBER Paul
LW
-
-
#7
KIRCHSCHLAGER Erik
LD
-
-
#15
SCHWINGER Simeon
RW
-
-
#28
WÜRSCHL Niklas
RD
-
-

#27
ANTONITSCH Sam
LW
-
-
#11
KERNBERGER Michael
LD
-
-
#20
PAULWEBER Clemens
RW
-
-
#6
PUSNIK Julian
C
-
-
#17
WIMMER Philipp
RD
-
-

Trener: BADER Roger
Pomočnik trenerja: DEL CURTO Arnold, LATUSA Manuel
Vodja moštva: STEINER Tamara

1 / 3

06:43
BLR
1 : 0
#16 DROZDOV Ivan
Podajalci:
#92 GORBUNOV Roman, #91 GAVRUS Artur
08:08
AUT
1 : 1
#32 HARNISCH Tim
Podajalci:
#25 KASPER Marco, #18 LAHODA Alexander

2 / 3

34:48
BLR
2 : 1
#55 BOKUN Daniil
Podajalci:
#2 KOVALYOV Mikhail, #51 GAINETDINOV Yegor
36:51
AUT
2 : 2
#18 LAHODA Alexander
Podajalci:
#22 KROMP Christof, #25 KASPER Marco

3 / 3

Podaljšek

60:53
BLR
3 : 2
#2 KOVALYOV Mikhail (+1)
Podajalci:
#16 DROZDOV Ivan, #92 GORBUNOV Roman

1 / 3

02:19
BLR
2 min
#91 GAVRUS Artur
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 02:19 - 04:19 ]
04:21
AUT
2 min
#20 PAULWEBER Clemens
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 04:21 - 06:21 ]
09:37
BLR
2 min
#2 KOVALYOV Mikhail
DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 09:37 - 11:37 ]
13:30
AUT
2 min
#16 NICKL Thimo
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 13:30 - 15:30 ]

2 / 3

22:17
BLR
2 min
#55 BOKUN Daniil
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 22:17 - 24:17 ]
25:27
AUT
2 min
#28 WÜRSCHL Niklas
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 25:27 - 27:27 ]

3 / 3

50:52
BLR
2 min
#55 BOKUN Daniil
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 50:52 - 52:52 ]
51:08
BLR
2 min
#16 DROZDOV Ivan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 51:08 - 53:08 ]
52:16
AUT
2 min
#15 SCHWINGER Simeon
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 52:16 - 54:16 ]
59:23
AUT
2 min
#23 WOLF Bernd
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 59:23 - 60:53 ]

Podaljšek

#90 KULBAKOV Ivan

TretjinaSOGGASVSSVS%
181787,50 %
2101990,00 %
3606100,00 %
OT-000,00 %
Skupaj2422291,67 %

#40 BOLSHAKOV Sergei

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
OT-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#30 MADLENER David

TretjinaSOGGASVSSVS%
191888,89 %
261583,33 %
3505100,00 %
OT1100,00 %
Skupaj2131885,71 %

#31 SCHMIDT Alexander

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
OT-000,00 %
Skupaj0000,00 %