Tekmovanje: IHL Kadeti U-17 21/22
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 46
Datum: 23.10.2021
Čas: 13:00
Gledalcev: 40
Sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: FRANC Gašper
Linjski sodnik: MURNIK Petja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

6 : 0
( 2:0, 2:0, 2:0 )

Team Zagreb (TZG)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 GLAVIČ Bor
00:00
Vstop vratarja
TZG
#52 MAKOVAC Maks
02:30
Izključitev
TZG
2 min
#70 MIHANOVIĆ Marko
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:30 - 03:58 ]
03:45
Izključitev
TZG
2 min
#72 KLOBUČAR Juraj
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 03:45 - 05:45 ]
03:58
Gol (GWG)
HDJ
1 : 0
#7 ŠTURM Nik (+2)
Podajalci:
#9 HROBAT PLEMELJ Aljaž, #4 SERŠEN Matevž
08:11
Gol
HDJ
2 : 0
#17 BIZJAK Martin
Podajalci:
#8 VIDIC Anže, #13 GLAVIČ Ažbe
12:05
Izključitev
HDJ
2 min
#16 POGAČNIK Matevž
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 12:05 - 14:05 ]
12:10
Izključitev
TZG
2 min
#62 OREMUŠ Gabriel
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 12:10 - 14:10 ]
13:40
Izključitev
HDJ
2 min
#14 FARTEK Toni
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 13:40 - 15:40 ]
19:18
Izključitev
HDJ
2 min
#8 VIDIC Anže
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 19:18 - 21:18 ]

2 / 3

26:06
Izključitev
HDJ
2 min
#9 HROBAT PLEMELJ Aljaž
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 26:06 - 28:06 ]
30:41
Izključitev
HDJ
2 min
#21 POR Erazem
BR-ST (IIHF #120, Zlomljena palica) [ 30:41 - 32:41 ]
33:53
Gol
HDJ
3 : 0
#7 ŠTURM Nik
Podajalci:
#24 GREGORIČ Aljaž, #9 HROBAT PLEMELJ Aljaž
37:58
Izključitev
TZG
2 min
#53 BESTIĆ Andrej
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 37:58 - 38:45 ]
38:45
Gol
HDJ
4 : 0
#8 VIDIC Anže (+1)
Podajalci:
#24 GREGORIČ Aljaž
40:00
Vstop vratarja
TZG
#51 JAGETIĆ Luka
40:00
Izstop vratarja
TZG
#52 MAKOVAC Maks

3 / 3

43:19
Gol
HDJ
5 : 0
#17 BIZJAK Martin
Podajalci:
#11 BRGLEZ Tevž
52:15
Gol
HDJ
6 : 0
#14 FARTEK Toni
(brez podaje)
52:15
Vstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
52:15
Izstop vratarja
HDJ
#25 GLAVIČ Bor
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
60:00
Izstop vratarja
TZG
#51 JAGETIĆ Luka

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
GLAVIČ Bor
GK
-
-
#1
ZUPAN URH Ožbej
GK
-
-


#17
BIZJAK Martin
C
2
-
#11
BRGLEZ Tevž (C)
RD
-
1
#13
GLAVIČ Ažbe
LW
-
1
#21
POR Erazem
RW
-
-
#18
REP Ožbej
RD
-
-

#24
GREGORIČ Aljaž
LW
-
2
#9
HROBAT PLEMELJ Aljaž
RW
-
2
#4
SERŠEN Matevž
RD
-
1
#7
ŠTURM Nik
C
2
-
#8
VIDIC Anže
RD
1
1

#14
FARTEK Toni
LW
1
-
#15
GAVLJAK Val (A)
C
-
-
#5
KOBAL Nik
RD
-
-
#16
POGAČNIK Matevž (A)
LD
-
-
#6
ULČAR Vid
RW
-
-

#20
HARTMAN Martin
RD
-
-
#12
PLANINŠEK Luka
LW
-
-

Trener: REMAR aleš
Pomočnik trenerja: SVETINA Rok
Vodja moštva: GLAVIČ Primož, ZUPAN URH Primož

Team Zagreb

#
Ime
Poz
G
A
#52
MAKOVAC Maks
GK
-
-
#51
JAGETIĆ Luka
GK
-
-


#55
JANKOVIĆ Luka
LW
-
-
#75
JURETIĆ Juraj (C)
LD
-
-
#74
NAJDANOVIĆ Josip (A)
C
-
-
#62
OREMUŠ Gabriel
RW
-
-
#56
SVJETLIČIĆ Fran
RD
-
-

#61
BELANČIĆ FARKAŠ Lovro
RD
-
-
#53
BESTIĆ Andrej
LD
-
-
#73
DEBELJAK Fran
RW
-
-
#72
KLOBUČAR Juraj
C
-
-
#57
ŽIGMUND Karlo
LW
-
-

#59
BAŠIĆ Luka
RW
-
-
#69
BOKŠIĆ Lovro
LD
-
-
#68
MIHALIĆ Tibor
C
-
-
#54
MURATOVIĆ Fran
LW
-
-
#60
SALETOVIĆ Jakov (A)
RD
-
-

#66
KOKORIĆ Dominik
C
-
-
#70
MIHANOVIĆ Marko
RW
-
-
#65
ŠPELETIĆ Max
LW
-
-

Trener: BLAGUŠ Mislav
Vodja moštva: Radič Jura

1 / 3

03:58
HDJ
1 : 0
#7 ŠTURM Nik (+2)
Podajalci:
#9 HROBAT PLEMELJ Aljaž, #4 SERŠEN Matevž
08:11
HDJ
2 : 0
#17 BIZJAK Martin
Podajalci:
#8 VIDIC Anže, #13 GLAVIČ Ažbe

2 / 3

33:53
HDJ
3 : 0
#7 ŠTURM Nik
Podajalci:
#24 GREGORIČ Aljaž, #9 HROBAT PLEMELJ Aljaž
38:45
HDJ
4 : 0
#8 VIDIC Anže (+1)
Podajalci:
#24 GREGORIČ Aljaž

3 / 3

43:19
HDJ
5 : 0
#17 BIZJAK Martin
Podajalci:
#11 BRGLEZ Tevž
52:15
HDJ
6 : 0
#14 FARTEK Toni
(brez podaje)

1 / 3

02:30
TZG
2 min
#70 MIHANOVIĆ Marko
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:30 - 03:58 ]
03:45
TZG
2 min
#72 KLOBUČAR Juraj
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 03:45 - 05:45 ]
12:05
HDJ
2 min
#16 POGAČNIK Matevž
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 12:05 - 14:05 ]
12:10
TZG
2 min
#62 OREMUŠ Gabriel
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 12:10 - 14:10 ]
13:40
HDJ
2 min
#14 FARTEK Toni
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 13:40 - 15:40 ]
19:18
HDJ
2 min
#8 VIDIC Anže
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 19:18 - 21:18 ]

2 / 3

26:06
HDJ
2 min
#9 HROBAT PLEMELJ Aljaž
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 26:06 - 28:06 ]
30:41
HDJ
2 min
#21 POR Erazem
BR-ST (IIHF #120, Zlomljena palica) [ 30:41 - 32:41 ]
37:58
TZG
2 min
#53 BESTIĆ Andrej
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 37:58 - 38:45 ]

3 / 3

#25 GLAVIČ Bor

TretjinaSOGGASVSSVS%
1505100,00 %
2101100,00 %
3101100,00 %
Skupaj707100,00 %

#1 ZUPAN URH Ožbej

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3101100,00 %
Skupaj101100,00 %

#52 MAKOVAC Maks

TretjinaSOGGASVSSVS%
11621487,50 %
21521386,67 %
3-000,00 %
Skupaj3142787,10 %

#51 JAGETIĆ Luka

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
372571,43 %
Skupaj72571,43 %