Tekmovanje: DP Člani 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 51
Datum: 25.11.2019
Čas: 19:00
Gledalcev: 111
Sodnik: ČAMDŽIĆ Ervin
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Linjski sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 : 8
( 0:3, 1:3, 0:2 )

HDD SIJ Acroni Jesenice (JES)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc
00:00
Vstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga
04:03
Izključitev
JES
2 min
#97 PRIMOŽIČ Žan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 04:03 - 06:03 ]
06:56
Gol
JES
0 : 1
#23 SODJA Urban
Podajalci:
#98 TOMAŽEVIČ Blaž, #93 DJUMIĆ Mirko
07:27
Izključitev
JES
2 min
#13 CRNOVIČ Aljoša
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 07:27 - 09:27 ]
09:01
Izključitev
JES
2 min
#47 GLAVIČ Gašper
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 09:01 - 11:01 ]
09:43
Izključitev
HDJ
2 min
#9 RAJSAR Patrik
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:43 - 11:43 ]
10:46
Gol (GWG)
JES
0 : 2
#26 ANKERST Jaka
(brez podaje)
17:24
Gol
JES
0 : 3
#98 TOMAŽEVIČ Blaž
(brez podaje)

2 / 3

23:02
Gol
JES
0 : 4
#88 SODJA Jaka
Podajalci:
#11 GRAHUT Nik, #47 GLAVIČ Gašper
23:49
Gol
JES
0 : 5
#26 ANKERST Jaka
Podajalci:
#2 STOJAN Nejc
30:03
Gol
HDJ
1 : 5
#17 ŠABANOVIĆ Zemir
Podajalci:
#10 BALOH David
38:20
Gol
JES
1 : 6
#8 URUKALO Žiga
Podajalci:
#98 TOMAŽEVIČ Blaž, #93 DJUMIĆ Mirko

3 / 3

41:03
Gol
JES
1 : 7
#47 GLAVIČ Gašper
Podajalci:
#26 ANKERST Jaka
46:35
Izključitev
JES
2 min
#23 SODJA Urban
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 46:35 - 48:35 ]
46:35
Izključitev
JES
10 min
#23 SODJA Urban
MISC (Disciplinska kazen), kazen prestaja #88 SODJA Jaka [ 48:35 - 58:35 ]
53:11
Gol
JES
1 : 8
#98 TOMAŽEVIČ Blaž
Podajalci:
#93 DJUMIĆ Mirko, #8 URUKALO Žiga
57:00
Izključitev
HDJ
2 min
#4 FARTEK Filip
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:00 - 59:00 ]
57:00
Izključitev
JES
2 min
#93 DJUMIĆ Mirko
CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat), kazen prestaja #98 TOMAŽEVIČ Blaž [ 57:00 - 59:00 ]
57:00
Izključitev
JES
2 min
#93 DJUMIĆ Mirko
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:00 - 60:00 ]
57:00
Izključitev
JES
10 min
#93 DJUMIĆ Mirko
MISC (Disciplinska kazen) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc
60:00
Izstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#10
BALOH David
F
-
1
#5
BRUN RAUH Lan (C)
D
-
-
#4
FARTEK Filip
D
-
-
#24
FINŽGAR Matjaž
D
-
-
#7
HADŽIČ Alen
D
-
-
#22
JAKUPOVIĆ Ahmet
F
-
-
#8
KRMELJ Miha
F
-
-
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
-
#16
LESNIČAR Tjaš
F
-
-
#14
MAŠIČ Bine
D
-
-
#23
PODREKAR Anže
F
-
-
#21
POTOČAR Rok
F
-
-
#9
RAJSAR Patrik
F
-
-
#17
ŠABANOVIĆ Zemir
D
1
-
#2
ŠKOF Jan
D
-
-
#12
ZOR Matic
F
-
-

Trener: GLAVIČ Gaber
Pomočnik trenerja: SODJA Aleš
Vodja moštva: ŠABANOVIĆ Senad

HDD SIJ Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#31
AVSENIK Urban
GK
-
-
#25
KOGOVŠEK Žiga
GK
-
-

#26
ANKERST Jaka
C
2
1
#16
BRUS Miha
F
-
-
#13
CRNOVIČ Aljoša
D
-
-
#93
DJUMIĆ Mirko
F
-
3
#47
GLAVIČ Gašper (A)
F
1
1
#11
GRAHUT Nik
D
-
1
#10
POKLUKAR BASTARDA Žan
D
-
-
#97
PRIMOŽIČ Žan
F
-
-
#19
SERŠEN Gašper
F
-
-
#88
SODJA Jaka (A)
F
1
-
#23
SODJA Urban
D
1
-
#2
STOJAN Nejc
D
-
1
#24
ŠTURM Jaka
F
-
-
#22
SVETINA Erik
F
-
-
#4
TAVŽELJ Andrej (C)
D
-
-
#98
TOMAŽEVIČ Blaž
F
2
2
#8
URUKALO Žiga
D
1
1

Trener: ŠIVIC Mitja
Pomočnik trenerja: KRALJ Matic
Vodja moštva: POGAČAR Anže

1 / 3

06:56
JES
0 : 1
#23 SODJA Urban
Podajalci:
#98 TOMAŽEVIČ Blaž, #93 DJUMIĆ Mirko
10:46
JES
0 : 2
#26 ANKERST Jaka
(brez podaje)
17:24
JES
0 : 3
#98 TOMAŽEVIČ Blaž
(brez podaje)

2 / 3

23:02
JES
0 : 4
#88 SODJA Jaka
Podajalci:
#11 GRAHUT Nik, #47 GLAVIČ Gašper
23:49
JES
0 : 5
#26 ANKERST Jaka
Podajalci:
#2 STOJAN Nejc
30:03
HDJ
1 : 5
#17 ŠABANOVIĆ Zemir
Podajalci:
#10 BALOH David
38:20
JES
1 : 6
#8 URUKALO Žiga
Podajalci:
#98 TOMAŽEVIČ Blaž, #93 DJUMIĆ Mirko

3 / 3

41:03
JES
1 : 7
#47 GLAVIČ Gašper
Podajalci:
#26 ANKERST Jaka
53:11
JES
1 : 8
#98 TOMAŽEVIČ Blaž
Podajalci:
#93 DJUMIĆ Mirko, #8 URUKALO Žiga

1 / 3

04:03
JES
2 min
#97 PRIMOŽIČ Žan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 04:03 - 06:03 ]
07:27
JES
2 min
#13 CRNOVIČ Aljoša
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 07:27 - 09:27 ]
09:01
JES
2 min
#47 GLAVIČ Gašper
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 09:01 - 11:01 ]
09:43
HDJ
2 min
#9 RAJSAR Patrik
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:43 - 11:43 ]

2 / 3

3 / 3

46:35
JES
2 min
#23 SODJA Urban
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 46:35 - 48:35 ]
46:35
JES
10 min
#23 SODJA Urban
MISC (Disciplinska kazen), kazen prestaja #88 SODJA Jaka [ 48:35 - 58:35 ]
57:00
HDJ
2 min
#4 FARTEK Filip
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:00 - 59:00 ]
57:00
JES
2 min
#93 DJUMIĆ Mirko
CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat), kazen prestaja #98 TOMAŽEVIČ Blaž [ 57:00 - 59:00 ]
57:00
JES
2 min
#93 DJUMIĆ Mirko
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:00 - 60:00 ]
57:00
JES
10 min
#93 DJUMIĆ Mirko
MISC (Disciplinska kazen) [ 60:00 - 60:00 ]

#1 ŽAGAR Nejc

TretjinaSOGGASVSSVS%
11931684,21 %
21731482,35 %
31421285,71 %
Skupaj5084284,00 %

#25 PANJTAR Gašper

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#25 KOGOVŠEK Žiga

TretjinaSOGGASVSSVS%
1303100,00 %
251480,00 %
3808100,00 %
Skupaj1611593,75 %

#31 AVSENIK Urban

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %