Tekmovanje: IHL - Kadeti U16 18/19
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 82
Datum: 19.01.2019
Čas: 16:30
Gledalcev: 62
Sodnik: KRALJ Črt
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: ZUPANC Rok
Časomerilec: BERIBAK Anže

Hk SŽ Olimpija (HKO)

1 : 2
( 0:1, 0:1, 1:0 )

HDK Maribor (MAR)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
00:00
Vstop vratarja
MAR
#1 VERDONIK Žiga
03:42
Gol
MAR
0 : 1
#10 PERČIČ Matic
Podajalci:
#32 POLONIJO Filip, #11 FINGUŠT Ian
05:25
Izključitev
MAR
2 min
#10 PERČIČ Matic
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #17 ILIČ Nik [ 05:25 - 07:25 ]
05:25
Izključitev
MAR
10 min
#10 PERČIČ Matic
MISC (Disciplinska kazen) [ 07:25 - 17:25 ]
14:03
Izključitev
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 14:03 - 16:03 ]
17:51
Izključitev
HKO
2 min
#11 PRATNEKER HATIČ Nik
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 17:51 - 19:51 ]

2 / 3

23:00
Izključitev
MAR
2 min
#87 JANČIČ Matjaž
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 23:00 - 25:00 ]
25:52
Gol (GWG)
MAR
0 : 2
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan
Podajalci:
#34 PERČIČ Maks, #71 PETELIN Vid
25:52
Izključitev
MAR
2 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 25:52 - 27:52 ]
39:00
Izključitev
HKO
2 min
#4 KRAMAR Maks
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 39:00 - 41:00 ]

3 / 3

41:16
Izključitev
MAR
2 min
#10 PERČIČ Matic
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 41:16 - 43:16 ]
42:08
Izključitev
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 42:08 - 44:08 ]
46:50
Izključitev
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper
ABUSE (IIHF #116, Žaljenje sodnikov) [ 46:50 - 48:50 ]
50:00
Gol
HKO
1 : 2
#16 VAHEN Martin
Podajalci:
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, #7 KEPIC Alex
51:04
Izključitev
MAR
2 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan
CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat), kazen prestaja #17 ILIČ Nik [ 51:04 - 53:04 ]
51:04
Izključitev
MAR
10 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan
MISC (Disciplinska kazen) [ 53:04 - 60:00 ]
58:01
Time-out
MAR
59:16
Time-out
HKO
59:25
Izstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
59:59
Izključitev
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 59:59 - 60:00 ]
59:59
Izključitev
HKO
10 min
#7 KEPIC Alex
MISC (Disciplinska kazen) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
5 min
#7 KEPIC Alex
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
20 min
#7 KEPIC Alex
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
5 min
#22 ŠUBIC Gašper
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
20 min
#22 ŠUBIC Gašper
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
MAR
5 min
#34 PERČIČ Maks
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
MAR
20 min
#34 PERČIČ Maks
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
MAR
5 min
#5 PETEK Gal
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
MAR
20 min
#5 PETEK Gal
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
MAR
10 min
#32 POLONIJO Filip
MISC (Disciplinska kazen) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
MAR
#1 VERDONIK Žiga

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-
#1
ZUPANČIČ Jakob
GK
-
-

#21
HEBAR Tian
D
-
-
#13
JAN Lan Matija
D
-
-
#7
KEPIC Alex
F
-
1
#4
KRAMAR Maks
D
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
-
-
#14
MATIČIČ Miha
D
-
-
#20
PETELINKAR Jan
F
-
-
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
-
1
#11
PRATNEKER HATIČ Nik (A)
D
-
-
#10
SEČEN Nik
F
-
-
#17
SEVER Mark
F
-
-
#5
ŠKOF Luka
P
-
-
#12
SMOLNIKAR Tit
D
-
-
#22
ŠUBIC Gašper (C)
P
-
-
#15
TURŠIČ Aleksej
F
-
-
#16
VAHEN Martin
F
1
-
#8
WILSON Simon
D
-
-
#9
ŽEŽELJ Anže
F
-
-
#18
ŽIBERT Jošt
F
-
-
#24
ZUPANIČ Mauro
D
-
-

Trener: RAHMATULLIN Ildar
Vodja moštva: HATIČ Amir

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#2
MATIĆ Dimitrije
GK
-
-
#1
VERDONIK Žiga
GK
-
-

#21
BIZJAK Nejc
D
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
-
1
#30
FRIŠ LORBER Tian
F
-
-
#17
ILIČ Nik
RD
-
-
#87
JANČIČ Matjaž (C)
F
-
-
#13
KRAJNC Gašper
P
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan (A)
F
-
-
#34
PERČIČ Maks
F
-
1
#10
PERČIČ Matic
LW
1
-
#5
PETEK Gal
D
-
-
#71
PETELIN Vid
P
-
1
#32
POLONIJO Filip
F
-
1
#6
SAVIĆ Borna
D
-
-
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
1
-

Trener: KADIČ Denis
Vodja moštva: JANČIČ Dejan

1 / 3

03:42
MAR
0 : 1
#10 PERČIČ Matic
Podajalci:
#32 POLONIJO Filip, #11 FINGUŠT Ian

2 / 3

25:52
MAR
0 : 2
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan
Podajalci:
#34 PERČIČ Maks, #71 PETELIN Vid

3 / 3

50:00
HKO
1 : 2
#16 VAHEN Martin
Podajalci:
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, #7 KEPIC Alex

1 / 3

05:25
MAR
2 min
#10 PERČIČ Matic
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #17 ILIČ Nik [ 05:25 - 07:25 ]
05:25
MAR
10 min
#10 PERČIČ Matic
MISC (Disciplinska kazen) [ 07:25 - 17:25 ]
14:03
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 14:03 - 16:03 ]
17:51
HKO
2 min
#11 PRATNEKER HATIČ Nik
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 17:51 - 19:51 ]

2 / 3

23:00
MAR
2 min
#87 JANČIČ Matjaž
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 23:00 - 25:00 ]
25:52
MAR
2 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 25:52 - 27:52 ]
39:00
HKO
2 min
#4 KRAMAR Maks
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 39:00 - 41:00 ]

3 / 3

41:16
MAR
2 min
#10 PERČIČ Matic
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 41:16 - 43:16 ]
42:08
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 42:08 - 44:08 ]
46:50
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper
ABUSE (IIHF #116, Žaljenje sodnikov) [ 46:50 - 48:50 ]
51:04
MAR
2 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan
CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat), kazen prestaja #17 ILIČ Nik [ 51:04 - 53:04 ]
51:04
MAR
10 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan
MISC (Disciplinska kazen) [ 53:04 - 60:00 ]
59:59
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 59:59 - 60:00 ]
59:59
HKO
10 min
#7 KEPIC Alex
MISC (Disciplinska kazen) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
5 min
#7 KEPIC Alex
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
20 min
#7 KEPIC Alex
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
5 min
#22 ŠUBIC Gašper
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
20 min
#22 ŠUBIC Gašper
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
MAR
5 min
#34 PERČIČ Maks
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
MAR
20 min
#34 PERČIČ Maks
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
MAR
5 min
#5 PETEK Gal
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
MAR
20 min
#5 PETEK Gal
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
MAR
10 min
#32 POLONIJO Filip
MISC (Disciplinska kazen) [ 60:00 - 60:00 ]

#25 KAVČIČ Lan

TretjinaSOGGASVSSVS%
181787,50 %
271685,71 %
3707100,00 %
Skupaj2222090,91 %

#1 ZUPANČIČ Jakob

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#1 VERDONIK Žiga

TretjinaSOGGASVSSVS%
1707100,00 %
211011100,00 %
341375,00 %
Skupaj2212195,45 %

#2 MATIĆ Dimitrije

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %