Hokejisti Telemacha Olimpije so v torek gostovali v italijanskem Bolzanu, kjer so morali domačim priznati premoč z 0:3. Enega izmed zadetkov je dosegel Žiga Pance.

Bolzano : Telemach Olimpija 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Dvorana, gledalcev 1550, sodniki: Gamper, Nothegger in Schauer (vsi Avstrija).

Strelci: 1:0 De Simone (Bernard, Pance, 4.), 2:0 Pance (Oberdörfer, De Simone 10.), 3:0 Nesbitt (Zanette, Mc Monagle, 59.)

Kazenske minute: Bolzano 12, Olimpija 14.

Za hokejisti Olimpije je že četrto gostovanje, tokrat so se merili v italijanskem Bolzanu, od koder pa se vračajo praznih rok. Domača zasedba je do vodstva prišla v četrti minuti, ko je bil natančen Philip De Simone, med podajalci je bil tudi Žiga Pance. Isti igralec pa je nekdanjim soigralcem zabil gol v deseti minuti. V drugem delu igre se mreži nista zatresli, končni rezultat srečanja pa je z golom v prazno mrežo postavil Derek Nesbitt.