Hokejisti Telemacha Olimpije so v 36. krogu lige EBEL v dvorani Tivoli prišli do nove zmage. S 3:2 so ugnali ekipo Graz 99ers.

Telemach Olimpija : Graz 99ers 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
Dvorana Tivoli, gledalcev 600, sodniki Nikolic, Hofstätter in Hribar.

Strelci: 1:0 Medvec (Selan, Leber, 6.), 2:0 Mušič (Medvec, Koblar, 13., PP1), 3:0 Mušič (Ropret, Hebar, 30.), 3:1 Moderer (Pinter, Walker, 37.), 3:2 Ganahl (Werner, 50.)

Kazenske minute: Olimpija 6, Graz 99ers 2

V prvi tretjini so zmagi prikazali boljšo igro kot nasprotniki iz Gradca in se veselili tudi dveh zadetkov. Mrežo gostov je načel s strelom iz prve Kyle Medvec, ki se je pri drugem golu vpisal v statistike kot podajalev. Njegov strel je vratar namreč obranil, odbitek pa je v mrežo potisnil Aleš Mušič. Ljubljanski kapetan je v 30. minuti povišal prednost na 3:0. Lepa prednost domačih pa je bila na koncu vseeno ogrožena. V 37. minuti je prvi gol za črne panterje dosegel Kevin Moderer, Manuel Ganahl pa je deset minut pred piskom sirene približal soigralce na gol zaostanka. Na koncu je gostom zmanjkalo časa za izenačenje.