V tekmi državnega prvenstva so se hokejisti Maribora v podaljšku s 4:3 ugnali Playboy Slavijo in se veselili prve zmage.

Playboy Slavija : HDK Maribor 3:4 (1:2, 0:1, 2:0, 0:1) – v podaljšku
Ledena dvorana Zalog, sodniki Kralj, Čertanc, Černe.

Strelci: 1:0 Gorše (Humar, 2.), 1:1 Voh (Koren, 10.), 1:2 Robar (Voh, 15.), 1:3 Vinčec (Robar, Voh, 37.), 2:3 Šimunovič (Gorše, Snoj, 44.), 3:3 Humar (Šimunovič, 47., PP1), 3:4 Drozg (63.)

Kazenske minute: Slavija 10, Maribor 8

Slavija je povedla v drugi minuti, med strelce se je vpisal Enes Gorše. Sledil je odgovor lisjakov, ki so prek Nejca Voha in Klemna Robarja prišli do vodstva z 2:1. V drugi tretjini so gostje povišali prednost na 3:1, natančen je bil Luka Vinčec. V zadnjem delu igre sta za Slavijo zadela Luka Šimunovič in Nik Humar. V podaljšku so bili znova natančni Mariborčani, prvo zmago v državnem prvenstvu je prinesel Jan Drozg.