Najbolj kaznovani igralci - Končnica

#IgralecEkipaGPMinPIMMajPIMMISCGA-MIMATCHPIM
1MEDIČ ValHKMK Bled208:0000:0000:0000:0000:0008:00
2BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice206:0000:0000:0000:0000:0006:00
3LŐCKER JonathanEC KAC204:0000:0000:0000:0000:0004:00
4BŐHS GerritEC KAC204:0000:0000:0000:0000:0004:00
5MARIČ NikHK Slavija Junior204:0000:0000:0000:0000:0004:00
6WIDNIG LucaEC VILLACH204:0000:0000:0000:0000:0004:00
7ŠTURM NikHD Hidria Jesenice204:0000:0000:0000:0000:0004:00
8SMOLNIKAR TomHK SŽ Olimpija204:0000:0000:0000:0000:0004:00
9GRADIŠAR AnžeHK Triglav204:0000:0000:0000:0000:0004:00
10PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija204:0000:0000:0000:0000:0004:00
11PIRŠER LukasTeam Zagreb102:0000:0000:0000:0000:0002:00
12CVELBAR EnejHK Slavija Junior102:0000:0000:0000:0000:0002:00
13PERČIČ MihaHK Triglav202:0000:0000:0000:0000:0002:00
14IDŽAN MatkoTeam Zagreb202:0000:0000:0000:0000:0002:00
15ČREŠNIK Matic TianHK Triglav202:0000:0000:0000:0000:0002:00
16ROŽMAN RokoTeam Zagreb202:0000:0000:0000:0000:0002:00
17BELJO HrvojeTeam Zagreb202:0000:0000:0000:0000:0002:00
18EICHER SebastianEC KAC202:0000:0000:0000:0000:0002:00
19LEITNER Lennart EliasEC KAC202:0000:0000:0000:0000:0002:00
20SINTSCHNIG PaulEC KAC202:0000:0000:0000:0000:0002:00
21SCHALL TristanEC KAC202:0000:0000:0000:0000:0002:00
22KERNMAYER MarcusEC KAC202:0000:0000:0000:0000:0002:00
23GENTILINI TimonEC KAC202:0000:0000:0000:0000:0002:00
24HRIBAR SvitHK Slavija Junior202:0000:0000:0000:0000:0002:00
25BURJAK TimonHK Slavija Junior202:0000:0000:0000:0000:0002:00
26BUKOVEC JocHK Slavija Junior202:0000:0000:0000:0000:0002:00
27VOLAJ LenartHK Slavija Junior202:0000:0000:0000:0000:0002:00
28STARAŠINIČ JurijHK Slavija Junior202:0000:0000:0000:0000:0002:00
29USCHAN NicoEC VILLACH202:0000:0000:0000:0000:0002:00
30PREDALIČ JakaHK Slavija Junior202:0000:0000:0000:0000:0002:00
31UNTERLUGGAUER JamieEC VILLACH202:0000:0000:0000:0000:0002:00
32HAFNER DavidHD Hidria Jesenice202:0000:0000:0000:0000:0002:00
33BREIML DomenicEC VILLACH202:0000:0000:0000:0000:0002:00
34NINDLER DarianEC VILLACH202:0000:0000:0000:0000:0002:00
35MLAKAR TevžHD Hidria Jesenice202:0000:0000:0000:0000:0002:00
36ALBEL MaximilianEC VILLACH202:0000:0000:0000:0000:0002:00
37FARTEK ToniHD Hidria Jesenice202:0000:0000:0000:0000:0002:00
38KUHAR ŽigaHK SŽ Olimpija202:0000:0000:0000:0000:0002:00
39GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice202:0000:0000:0000:0000:0002:00
40ŽELEZEN JureHK SŽ Olimpija202:0000:0000:0000:0000:0002:00
41ROŽIČ MartinHK SŽ Olimpija202:0000:0000:0000:0000:0002:00
42ZUGWITZ EnejHKMK Bled202:0000:0000:0000:0000:0002:00
43PURKAT JonHK SŽ Olimpija202:0000:0000:0000:0000:0002:00
44GROZNIK JanHKMK Bled202:0000:0000:0000:0000:0002:00
45ŠEBENIK SEDEJ AlexHK SŽ Olimpija202:0000:0000:0000:0000:0002:00
46VODNJOV MarcelHKMK Bled202:0000:0000:0000:0000:0002:00
47RAKUN BorHK SŽ Olimpija202:0000:0000:0000:0000:0002:00
48LESAR LevHK SŽ Olimpija202:0000:0000:0000:0000:0002:00
49HABJANIČ SvitHK Triglav202:0000:0000:0000:0000:0002:00



Najbolj kaznovani igralci - Redni del

#IgralecEkipaGPMinPIMMajPIMMISCGA-MIMATCHPIM
1NINDLER DarianEC VSV1820:0005:0000:0020:0000:0045:00
2GROZNIK MarkHKMK Bled1910:0005:0010:0020:0000:0045:00
3KŰGLER JohannesEC KAC1914:0005:0000:0020:0000:0039:00
4USCHAN NicoEC VSV1728:0000:0010:0000:0000:0038:00
5SITAR NikoTeam Zagreb1612:0005:0000:0020:0000:0037:00
6CERJAK JernejHK SŽ Olimpija1712:0005:0000:0020:0000:0037:00
7KOEFLER JONASEC VSV1416:0000:0020:0000:0000:0036:00
8MEDIČ ValHKMK Bled1826:0000:0010:0000:0000:0036:00
9VAN Ee LucEC KAC2024:0000:0010:0000:0000:0034:00
10BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice1418:0000:0010:0000:0000:0028:00
11ŽUN TomažHK SŽ Olimpija2018:0000:0010:0000:0000:0028:00
12BUKOVEC JocHK Slavija Junior1316:0000:0010:0000:0000:0026:00
13FARTEK ToniHD Hidria Jesenice1616:0000:0010:0000:0000:0026:00
14GOLUB TomažHDD Bled1826:0000:0000:0000:0000:0026:00
15HARTMAN MartinHDD Bled1926:0000:0000:0000:0000:0026:00
16ROŽMAN RokoTeam Zagreb1614:0000:0000:0000:0000:0024:00
17WOHLMUTHER DavidEC VSV1714:0000:0010:0000:0000:0024:00
18IRŠIČ JureHDK Maribor1522:0000:0000:0000:0000:0022:00
19MIRNIK BrinHK True Celje1722:0000:0000:0000:0000:0022:00
20NAUMENKO VolodymyrHKMK Bled1822:0000:0000:0000:0000:0022:00
21GRUŠKOVNJAK LukaHKMK Bled1510:0000:0010:0000:0000:0020:00
22JAUŠOVEC TaiHDK Maribor2020:0000:0000:0000:0000:0020:00
23KUHAR ŽigaHK SŽ Olimpija418:0000:0000:0000:0000:0018:00
24KUHAR ŽigaHK True Celje1418:0000:0000:0000:0000:0018:00
25SLAVIČEK AndražHDK Maribor1818:0000:0000:0000:0000:0018:00
26HROBAT PLEMELJ AljažHDD Bled1918:0000:0000:0000:0000:0018:00
27PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija1918:0000:0000:0000:0000:0018:00
28ZLATAR MarkoTeam Zagreb1516:0000:0000:0000:0000:0016:00
29ZUPAN MarkHK Slavija Junior1706:0000:0010:0000:0000:0016:00
30TOLAR MaksHKMK Bled1706:0000:0010:0000:0000:0016:00
31KERNMAYER MarcusEC KAC1716:0000:0000:0000:0000:0016:00
32KOŠTOMAJ VALENČAK TimHK True Celje2016:0000:0000:0000:0000:0016:00
33RAKUN BorHK SŽ Olimpija1014:0000:0000:0000:0000:0014:00
34KOMUŠANAC MatejTeam Zagreb1214:0000:0000:0000:0000:0014:00
35GENTILINI TimonEC KAC1604:0000:0010:0000:0000:0014:00
36SCHALL TristanEC KAC1714:0000:0000:0000:0000:0014:00
37HROBAT PLEMELJ BorHDD Bled1914:0000:0000:0000:0000:0014:00
38MANDUŠIĆ MarkoTeam Zagreb312:0000:0000:0000:0000:0012:00
39SINTSCHNIG JakobEC KAC802:0000:0010:0000:0000:0012:00
40ŠTURM NikHD Hidria Jesenice1312:0000:0000:0000:0000:0012:00
41GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice1512:0000:0000:0000:0000:0012:00
42MANDUŠIĆ MarkoHK True Celje1512:0000:0000:0000:0000:0012:00
43BŐHS GerritEC KAC1512:0000:0000:0000:0000:0012:00
44MARIČ NikHK Slavija Junior1612:0000:0000:0000:0000:0012:00
45VRESK ŽanHK Slavija Junior1612:0000:0000:0000:0000:0012:00
46LŐCKER JonathanEC KAC1612:0000:0000:0000:0000:0012:00
47KURBOS Valentin ValHK SŽ Olimpija1712:0000:0000:0000:0000:0012:00
48LOŽAR MarkHK Triglav1812:0000:0000:0000:0000:0012:00
49JUHART MajHK Slavija Junior1812:0000:0000:0000:0000:0012:00
50VOLAJ LenartHK Slavija Junior2002:0000:0010:0000:0000:0012:00
51WALKER LukasEC VSV1510:0000:0000:0000:0000:0010:00
52VODNJOV MarcelHKMK Bled1510:0000:0000:0000:0000:0010:00
53CVELBAR EnejHK Slavija Junior1710:0000:0000:0000:0000:0010:00
54UNTERLUGGAUER JamieEC VSV1810:0000:0000:0000:0000:0010:00
55SRDIČ Erik FrankoHDK Maribor1810:0000:0000:0000:0000:0010:00
56PREDALIČ JakaHK Slavija Junior1910:0000:0000:0000:0000:0010:00
57MEDIČ LanHKMK Bled1910:0000:0000:0000:0000:0010:00
58JANEŽIČ MarkoHK Slavija Junior2010:0000:0000:0000:0000:0010:00
59BREZNIK JanezHK Slavija Junior2010:0000:0000:0000:0000:0010:00
60JAGATIĆ MihaelTeam Zagreb208:0000:0000:0000:0000:0008:00
61LUGER GeorgEC KAC508:0000:0000:0000:0000:0008:00
62JAGATIĆ MihaelHK True Celje1008:0000:0000:0000:0000:0008:00
63MARNITZ MarkEC KAC1108:0000:0000:0000:0000:0008:00
64ŽIGON JanHD Hidria Jesenice1408:0000:0000:0000:0000:0008:00
65BELJO HrvojeTeam Zagreb1608:0000:0000:0000:0000:0008:00
66FISTER MatevžHDD Bled1708:0000:0000:0000:0000:0008:00
67RAKOVIČ JakaHK Triglav1708:0000:0000:0000:0000:0008:00
68SMOLNIKAR TomHK SŽ Olimpija1708:0000:0000:0000:0000:0008:00
69WADEL ManuelEC KAC1708:0000:0000:0000:0000:0008:00
70SINTSCHNIG PaulEC KAC1708:0000:0000:0000:0000:0008:00
71BETON VorancHKMK Bled1708:0000:0000:0000:0000:0008:00
72GOLOB NejcHK Slavija Junior1708:0000:0000:0000:0000:0008:00
73SENIČAR MartinHDD Bled1808:0000:0000:0000:0000:0008:00
74HUČ JulijanHK SŽ Olimpija1808:0000:0000:0000:0000:0008:00
75ZUPAN ŠKRLJ GaberHK Triglav1808:0000:0000:0000:0000:0008:00
76GROZNIK JanHKMK Bled1808:0000:0000:0000:0000:0008:00
77MUŽAN OžbejHKMK Bled2008:0000:0000:0000:0000:0008:00
78ERD LEIF FredericEC VSV406:0000:0000:0000:0000:0006:00
79NEUMANN JulianEC VSV406:0000:0000:0000:0000:0006:00
80PAIL NicoEC VSV706:0000:0000:0000:0000:0006:00
81ORASCHE MarcelEC VSV706:0000:0000:0000:0000:0006:00
82WASCHNIG DavidEC KAC806:0000:0000:0000:0000:0006:00
83ALBEL MaximilianEC VSV906:0000:0000:0000:0000:0006:00
84BREIML DomenicEC VSV1306:0000:0000:0000:0000:0006:00
85TOPALOVIČ BenjaminHD Hidria Jesenice1306:0000:0000:0000:0000:0006:00
86ZUGWITZ EnejHKMK Bled1506:0000:0000:0000:0000:0006:00
87HRIBAR SvitHK Slavija Junior1606:0000:0000:0000:0000:0006:00
88NAGLIČ OREHAR RokHK Triglav1606:0000:0000:0000:0000:0006:00
89ROGL OskarHK SŽ Olimpija1706:0000:0000:0000:0000:0006:00
90GRADIŠAR AnžeHK Triglav1706:0000:0000:0000:0000:0006:00
91OMAN BrinaHDK Maribor1706:0000:0000:0000:0000:0006:00
92ČREŠNIK Matic TianHK Triglav1706:0000:0000:0000:0000:0006:00
93PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice1706:0000:0000:0000:0000:0006:00
94STREHOVEC JakaHK Triglav1806:0000:0000:0000:0000:0006:00
95BERIČIČ MatevžHK True Celje1806:0000:0000:0000:0000:0006:00
96ŠEBENIK SEDEJ AlexHK SŽ Olimpija1906:0000:0000:0000:0000:0006:00
97DOLŽAN DomenHK SŽ Olimpija204:0000:0000:0000:0000:0004:00
98SIMŠIČ MarcelHK SŽ Olimpija304:0000:0000:0000:0000:0004:00
99BEZJAK BlažHDK Maribor404:0000:0000:0000:0000:0004:00
100KROFL ŽanHDK Maribor504:0000:0000:0000:0000:0004:00
101KROFL ŽanHK True Celje604:0000:0000:0000:0000:0004:00
102PAIL FabioEC VSV704:0000:0000:0000:0000:0004:00
103BEZJAK BlažHK True Celje804:0000:0000:0000:0000:0004:00
104BREIML PhillipEC VSV1004:0000:0000:0000:0000:0004:00
105MATIJEVIĆ JakovTeam Zagreb1004:0000:0000:0000:0000:0004:00
106WERNER MaximilianEC VSV1004:0000:0000:0000:0000:0004:00
107REISER AdrienEC VSV1004:0000:0000:0000:0000:0004:00
108PERDACHER OliverEC VSV1104:0000:0000:0000:0000:0004:00
109KLINAR JakaHD Hidria Jesenice1104:0000:0000:0000:0000:0004:00
110SPOLENAK SimonHDK Maribor1204:0000:0000:0000:0000:0004:00
111EICHER SebastianEC KAC1304:0000:0000:0000:0000:0004:00
112PINTUR MateoTeam Zagreb1304:0000:0000:0000:0000:0004:00
113GROŠIĆ IvanTeam Zagreb1304:0000:0000:0000:0000:0004:00
114RUBIN LeonHDK Maribor1404:0000:0000:0000:0000:0004:00
115SMUKAVEC BertHD Hidria Jesenice1404:0000:0000:0000:0000:0004:00
116PURKAT JonHK SŽ Olimpija1404:0000:0000:0000:0000:0004:00
117HUTAR JanHK Slavija Junior1404:0000:0000:0000:0000:0004:00
118STEPAN KarloTeam Zagreb1404:0000:0000:0000:0000:0004:00
119MENCINGER MajHKMK Bled1404:0000:0000:0000:0000:0004:00
120PERNSTICH LucaEC VSV1404:0000:0000:0000:0000:0004:00
121DOLŽAN DomenHK True Celje1404:0000:0000:0000:0000:0004:00
122FERENČINA DavidTeam Zagreb1504:0000:0000:0000:0000:0004:00
123KOVAČEVIČ DinHD Hidria Jesenice1504:0000:0000:0000:0000:0004:00
124BOGOMOLEC TaiHK SŽ Olimpija1504:0000:0000:0000:0000:0004:00
125SITAR JakobHKMK Bled1604:0000:0000:0000:0000:0004:00
126ROŽIČ MartinHK SŽ Olimpija1604:0000:0000:0000:0000:0004:00
127FRAS Ito TinoHDK Maribor1604:0000:0000:0000:0000:0004:00
128ŠABANOVIĆ KenanHD Hidria Jesenice1604:0000:0000:0000:0000:0004:00
129OKORN GašperHK SŽ Olimpija1604:0000:0000:0000:0000:0004:00
130KOBAL NikHD Hidria Jesenice1604:0000:0000:0000:0000:0004:00
131JOŠT MatevžHK Triglav1604:0000:0000:0000:0000:0004:00
132MOLIAKOV NadarijHK True Celje1604:0000:0000:0000:0000:0004:00
133TROBIŠ MarkoHK SŽ Olimpija1704:0000:0000:0000:0000:0004:00
134RAVNIK SvitHD Hidria Jesenice1704:0000:0000:0000:0000:0004:00
135HABJANIČ SvitHK Triglav1704:0000:0000:0000:0000:0004:00
136MARKUN KrištofHK Triglav1704:0000:0000:0000:0000:0004:00
137KRIVIC JakaHDD Bled1904:0000:0000:0000:0000:0004:00
138GOLUB MartinHDD Bled1904:0000:0000:0000:0000:0004:00
139OBERRAUNER Liam OliverEC VSV1904:0000:0000:0000:0000:0004:00
140JAMŠEK MajHK True Celje1904:0000:0000:0000:0000:0004:00
141BERRA PatrickHKMK Bled2004:0000:0000:0000:0000:0004:00
142FRAS OskarHK True Celje102:0000:0000:0000:0000:0002:00
143GELFANOV RadionEC VSV202:0000:0000:0000:0000:0002:00
144FRAS OskarHK Slavija Junior202:0000:0000:0000:0000:0002:00
145MATSCHNIGG PhilippEC KAC202:0000:0000:0000:0000:0002:00
146BINTER ManuelEC VSV302:0000:0000:0000:0000:0002:00
147TARLE GabrielTeam Zagreb402:0000:0000:0000:0000:0002:00
148BRESKVAR TristanHK Slavija Junior402:0000:0000:0000:0000:0002:00
149THALER AndražHK Triglav502:0000:0000:0000:0000:0002:00
150RADUHA ŽigaHK True Celje502:0000:0000:0000:0000:0002:00
151TUŠKAN IVANUŠ PetarTeam Zagreb502:0000:0000:0000:0000:0002:00
152CUZNAR ŽigaHD Hidria Jesenice602:0000:0000:0000:0000:0002:00
153ERŽENIČNIK GalHK Slavija Junior602:0000:0000:0000:0000:0002:00
154HOLZNER TobiasEC VSV602:0000:0000:0000:0000:0002:00
155KEŠINA ŠimunTeam Zagreb602:0000:0000:0000:0000:0002:00
156SCHARFEGGER JONASEC VSV702:0000:0000:0000:0000:0002:00
157ŠTEFANAC JanTeam Zagreb802:0000:0000:0000:0000:0002:00
158ŠEPIČ ŽigaHKMK Bled902:0000:0000:0000:0000:0002:00
159HAFNER DavidHD Hidria Jesenice1002:0000:0000:0000:0000:0002:00
160KRALJ LanHKMK Bled1002:0000:0000:0000:0000:0002:00
161PRANJIĆ TeoTeam Zagreb1102:0000:0000:0000:0000:0002:00
162KASCHITZ JulianEC KAC1102:0000:0000:0000:0000:0002:00
163WALCHER ColinEC KAC1202:0000:0000:0000:0000:0002:00
164ŠUSTER TomiHK True Celje1202:0000:0000:0000:0000:0002:00
165MANDL KevinEC VSV1202:0000:0000:0000:0000:0002:00
166RAKITA DavidHK True Celje1302:0000:0000:0000:0000:0002:00
167DOBROVOLNY JohannesEC KAC1302:0000:0000:0000:0000:0002:00
168KORBAR JakobHD Hidria Jesenice1302:0000:0000:0000:0000:0002:00
169WIDNIG LucaEC VSV1302:0000:0000:0000:0000:0002:00
170BERGER JulianEC KAC1302:0000:0000:0000:0000:0002:00
171TRSTENJAK MarcelHKMK Bled1302:0000:0000:0000:0000:0002:00
172KLINAR AleksHD Hidria Jesenice1402:0000:0000:0000:0000:0002:00
173MLAKAR TevžHD Hidria Jesenice1402:0000:0000:0000:0000:0002:00
174KONČINA JakobHK Slavija Junior1402:0000:0000:0000:0000:0002:00
175PIRŠER LukasTeam Zagreb1402:0000:0000:0000:0000:0002:00
176ALIĆ BrunoTeam Zagreb1402:0000:0000:0000:0000:0002:00
177STRUC JašaHDK Maribor1502:0000:0000:0000:0000:0002:00
178ULČAR JanHD Hidria Jesenice1502:0000:0000:0000:0000:0002:00
179ŠIMAC AnteTeam Zagreb1602:0000:0000:0000:0000:0002:00
180SODNIK MartinHK Triglav1602:0000:0000:0000:0000:0002:00
181ŠIFRER MatijaHDD Bled1602:0000:0000:0000:0000:0002:00
182MAUČEC ŠUVAK LanHD Hidria Jesenice1702:0000:0000:0000:0000:0002:00
183RAVTER ŽigaHDK Maribor1702:0000:0000:0000:0000:0002:00
184ŠTULAR TevžHK Triglav1702:0000:0000:0000:0000:0002:00
185ZOR LukaHKMK Bled1702:0000:0000:0000:0000:0002:00
186KURALT JoštHK Triglav1802:0000:0000:0000:0000:0002:00
187PERČIČ MihaHK Triglav1802:0000:0000:0000:0000:0002:00
188GOLUB AnžeHDD Bled1802:0000:0000:0000:0000:0002:00
189WEISSNAR KristanEC KAC1802:0000:0000:0000:0000:0002:00
190ŠIMUNKOVIĆ BartolTeam Zagreb1802:0000:0000:0000:0000:0002:00
191LAVRIH SamoHK SŽ Olimpija1902:0000:0000:0000:0000:0002:00
192BURJAK TimonHK Slavija Junior1902:0000:0000:0000:0000:0002:00
193VEKJET DomenHDK Maribor2002:0000:0000:0000:0000:0002:00




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled