Najboljši strelci (po zadetkih) - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija2741130
2RAKUN BorHK SŽ Olimpija245912
3ŠTURM NikHD Hidria Jesenice242610
4GRADIŠAR AnžeHK Triglav232500
5VAN Ee LucEC KAC131400
6ŽUN TomažHK SŽ Olimpija231410
7FARTEK ToniHD Hidria Jesenice231401
8PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice231400
9KERNMAYER MarcusEC KAC230300
10SMOLNIKAR TomHK SŽ Olimpija224600
11GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice224610
12HABJANIČ SvitHK Triglav222400
13RAKOVIČ JakaHK Triglav222400
14SINTSCHNIG JakobEC KAC221311
15WIDNIG LucaEC VILLACH221300
16MANDL KevinEC VILLACH221300
17PREDALIČ JakaHK Slavija Junior221310
18ROGL OskarHK SŽ Olimpija221310
19ERŽENIČNIK GalHK Slavija Junior220200
20ČREŠNIK Matic TianHK Triglav220200
21PERČIČ MihaHK Triglav213400
22WASCHNIG DavidEC KAC213400
23SINTSCHNIG PaulEC KAC212300
24SCHALL TristanEC KAC211201
25GOLOB NejcHK Slavija Junior211200
26RAVNIK SvitHD Hidria Jesenice211200
27LESAR LevHK SŽ Olimpija211200
28BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice211200
29KŰGLER JohannesEC KAC110100
30ZUPAN ŠKRLJ GaberHK Triglav210110
31LŐCKER JonathanEC KAC210100
32BREIML DomenicEC VILLACH210100
33WOHLMUTHER DavidEC VILLACH210100
34OKORN GašperHK SŽ Olimpija210100
35LAVRIH SamoHK SŽ Olimpija210100
36ALIĆ BrunoTeam Zagreb210100
37BŐHS GerritEC KAC204400
38NAGLIČ OREHAR RokHK Triglav202200
39VERONIK UlrichEC KAC202200
40PETRITSCH MaximilianEC KAC202200
41OBERRAUNER Liam OliverEC VILLACH202200
42ŽELEZEN JureHK SŽ Olimpija202200
43KLINAR JakaHD Hidria Jesenice202200
44MLAKAR TevžHD Hidria Jesenice202200
45WADEL ManuelEC KAC101100
46USCHAN NicoEC VILLACH201100
47NINDLER DarianEC VILLACH201100
48HUTAR JanHK Slavija Junior201100
49VERBIČ JakobHK Slavija Junior201100
50ZUPAN MarkHK Slavija Junior201100
51ROŽIČ MartinHK SŽ Olimpija201100
52MAUČEC ŠUVAK LanHD Hidria Jesenice201100
53KURBOS Valentin ValHK SŽ Olimpija201100
54ŠIMUNKOVIĆ BartolTeam Zagreb201100
55KURALT JoštHK Triglav201100
56BELJO HrvojeTeam Zagreb201100
57EICHER SebastianEC KAC201100
58WEISSNAR KristanEC KAC201100



Najboljši strelci (po zadetkih) - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1HROBAT PLEMELJ AljažHDD Bled1955227753
2SMOLNIKAR TomHK SŽ Olimpija1733144742
3NAUMENKO VolodymyrHKMK Bled183284043
4FARTEK ToniHD Hidria Jesenice1630205012
5ČREŠNIK Matic TianHK Triglav1730184822
6PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija1928538130
7SINTSCHNIG PaulEC KAC1728214922
8PREDALIČ JakaHK Slavija Junior1926224831
9GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice1523214422
10GOLOB NejcHK Slavija Junior1721274821
11RAKUN BorHK SŽ Olimpija1020204000
12ZUPAN ŠKRLJ GaberHK Triglav1820173730
13KRIVIC JakaHDD Bled1920153511
14VAN Ee LucEC KAC2019183731
15OBERRAUNER Liam OliverEC VSV1916173330
16GRADIŠAR AnžeHK Triglav171682410
17BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice1415142920
18ROGL OskarHK SŽ Olimpija1715142900
19WOHLMUTHER DavidEC VSV171592431
20KERNMAYER MarcusEC KAC171562131
21RAVNIK SvitHD Hidria Jesenice171562102
22WADEL ManuelEC KAC171552000
23HABJANIČ SvitHK Triglav1714223621
24SCHALL TristanEC KAC1714193320
25BUKOVEC JocHK Slavija Junior1314183241
26PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice171492300
27KUHAR ŽigaHK True Celje141482250
28USCHAN NicoEC VSV171472110
29HROBAT PLEMELJ BorHDD Bled1913193201
30ŠTURM NikHD Hidria Jesenice1313183110
31MANDL KevinEC VSV1212122410
32BURJAK TimonHK Slavija Junior1911182923
33LOŽAR MarkHK Triglav1810112120
34KLINAR JakaHD Hidria Jesenice111071720
35ŠIMAC AnteTeam Zagreb161061621
36SINTSCHNIG JakobEC KAC81051530
37MEDIČ ValHKMK Bled181051510
38PERČIČ MihaHK Triglav181031321
39TOPALOVIČ BenjaminHD Hidria Jesenice139101910
40JAUŠOVEC TaiHDK Maribor20931211
41MLAKAR TevžHD Hidria Jesenice148152300
42JOŠT MatevžHK Triglav168122000
43KURBOS Valentin ValHK SŽ Olimpija17891710
44BERIČIČ MatevžHK True Celje18891720
45RAKITA DavidHK True Celje13881620
46KASCHITZ JulianEC KAC11861400
47BREIML DomenicEC VSV13861410
48ŽUN TomažHK SŽ Olimpija20861400
49GRUŠKOVNJAK LukaHKMK Bled157111810
50KOŠTOMAJ VALENČAK TimHK True Celje207111810
51JAGATIĆ MihaelHK True Celje10781512
52MANDUŠIĆ MarkoHK True Celje15781520
53CERJAK JernejHK SŽ Olimpija17771400
54FISTER MatevžHDD Bled17761300
55VODNJOV MarcelHKMK Bled15751210
56SITAR NikoTeam Zagreb16751201
57FERENČINA DavidTeam Zagreb15731030
58GROZNIK JanHKMK Bled1871801
59KOBAL NikHD Hidria Jesenice166162210
60GROZNIK MarkHKMK Bled196131910
61WIDNIG LucaEC VSV136111710
62PINTAR KrisHKMK Bled16661220
63BELJO HrvojeTeam Zagreb16651101
64ZUPAN MarkHK Slavija Junior17651110
65PURKAT JonHK SŽ Olimpija1463900
66ŠIMUNKOVIĆ BartolTeam Zagreb1863900
67BOGOMOLEC TaiHK SŽ Olimpija1561700
68SMUKAVEC BertHD Hidria Jesenice145111600
69HUČ JulijanHK SŽ Olimpija18581320
70LESAR LevHK SŽ Olimpija18581311
71LEITNER Lennart EliasEC KAC15571200
72MARIČ NikHK Slavija Junior16561101
73HAFNER DavidHD Hidria Jesenice10551011
74HRIBAR SvitHK Slavija Junior1654900
75VERONIK UlrichEC KAC1754900
76BERRA PatrickHKMK Bled2053820
77IDŽAN MatkoTeam Zagreb752700
78OKORN GašperHK SŽ Olimpija1651610
79BREZNIK JanezHK Slavija Junior2050510
80ULČAR JanHD Hidria Jesenice154131700
81BŐHS GerritEC KAC15491310
82MARKUN KrištofHK Triglav17481200
83ROŽIČ MartinHK SŽ Olimpija16461001
84MUŽAN OžbejHKMK Bled20461000
85ZOR LukaHKMK Bled1745900
86JUHART MajHK Slavija Junior1845900
87WASCHNIG DavidEC KAC844800
88SITAR JakobHKMK Bled1644800
89JANEŽIČ MarkoHK Slavija Junior2043701
90RADUHA ŽigaHK True Celje542610
91ZLATAR MarkoTeam Zagreb1542610
92RAKOVIČ JakaHK Triglav173151800
93ŠABANOVIĆ KenanHD Hidria Jesenice16381100
94KOEFLER JONASEC VSV14371000
95KROFL ŽanHK True Celje636910
96BREIML PhillipEC VSV1036920
97KOVAČEVIČ DinHD Hidria Jesenice1536910
98LŐCKER JonathanEC KAC1636910
99TOLAR MaksHKMK Bled1736900
100MATIJEVIĆ JakovTeam Zagreb1035800
101KLINAR AleksHD Hidria Jesenice1435800
102WEISSNAR KristanEC KAC1834710
103VEKJET DomenHDK Maribor2034700
104MATSCHNIGG PhilippEC KAC233600
105ALIĆ BrunoTeam Zagreb1433601
106PETRITSCH MaximilianEC KAC1533610
107ALBEL MaximilianEC VSV932511
108HUTAR JanHK Slavija Junior1432510
109ROBEK MaticHDK Maribor331400
110KROFL ŽanHDK Maribor531410
111SPOLENAK SimonHDK Maribor1231410
112BIJOL ŽigaHKMK Bled330300
113KUHAR ŽigaHK SŽ Olimpija430300
114GENTILINI TimonEC KAC16291100
115ŠPENDOV JašaHD Hidria Jesenice13281000
116NINDLER DarianEC VSV18281000
117GOLUB AnžeHDD Bled18281010
118ŽELEZEN JureHK SŽ Olimpija1627910
119STREHOVEC JakaHK Triglav1824600
120LAVRIH SamoHK SŽ Olimpija1924610
121HERYNEK MatijaHDK Maribor2024600
122SOLDO AndrijaTeam Zagreb1023500
123EINHAUER TevžHK Triglav1223501
124ŠTULAR TevžHK Triglav1723500
125KARPF MoritzEC KAC422400
126ERD LEIF FredericEC VSV422400
127THALER AndražHK Triglav522410
128ROBEK JureHDK Maribor522400
129MARNITZ MarkEC KAC1122400
130VRBAN MarkoTeam Zagreb1322410
131MENCINGER MajHKMK Bled1422400
132BETON VorancHKMK Bled1722400
133MAROJEVIĆ PatrikTeam Zagreb1722401
134SCHARFEGGER JONASEC VSV721320
135BABIČ DavidTeam Zagreb1321300
136HRVOJ TinTeam Zagreb1421300
137ZUGWITZ EnejHKMK Bled1521300
138ROŽMAN RokoTeam Zagreb1621310
139SLAVIČEK AndražHDK Maribor1821300
140DASOVIĆ FranTeam Zagreb1020200
141PRANJIĆ TeoTeam Zagreb1120200
142DEBELIĆ RokoTeam Zagreb1520200
143FRIŠ LORBER TanajaHDK Maribor1920200
144DOBROVOLNY JohannesEC KAC1317800
145MAUČEC ŠUVAK LanHD Hidria Jesenice1717800
146KURALT JoštHK Triglav1817800
147ROBEK JureHK True Celje516700
148SENIČAR MartinHDD Bled1814500
149KŰGLER JohannesEC KAC1914500
150HARTMAN MartinHDD Bled1914500
151JAGATIĆ MihaelTeam Zagreb213401
152KARPF FelixEC KAC413410
153ŠTEFANAC JanTeam Zagreb813400
154HAFNER TadejHD Hidria Jesenice813400
155BERGER JulianEC KAC1313400
156KORBAR JakobHD Hidria Jesenice1313400
157ŽIGON JanHD Hidria Jesenice1413400
158SODNIK MartinHK Triglav1613400
159ROŠKAR UrhHK True Celje1713400
160MEDIČ LanHKMK Bled1913400
161VOLAJ LenartHK Slavija Junior2013400
162TUŠKAN IVANUŠ PetarTeam Zagreb512300
163CUZNAR ŽigaHD Hidria Jesenice612300
164TRSTENJAK MarcelHKMK Bled1312300
165VRESK ŽanHK Slavija Junior1612300
166OMAN BrinaHDK Maribor1712300
167UNTERLUGGAUER JamieEC VSV1812300
168SIMŠIČ MarcelHK SŽ Olimpija311200
169LUGER GeorgEC KAC511200
170PENKO TilenHK True Celje511201
171APŠNER JureHDK Maribor511210
172APŠNER JureHK True Celje511210
173PAIL FabioEC VSV711200
174BEZJAK BlažHK True Celje811200
175KRALJ LanHKMK Bled1011200
176IRŠIČ JureHDK Maribor1511200
177SRDIČ Erik FrankoHDK Maribor1811210
178KRŽAN LovroHK Triglav110100
179KOŠIR LovroHK SŽ Olimpija110110
180KLEŠNIK MarkHK SŽ Olimpija110100
181FRAS OskarHK Slavija Junior210100
182FRELIH NikoHD Hidria Jesenice310110
183BERGER DavidEC KAC310100
184ROBEK MaticHK True Celje510100
185ORASCHE MarcelEC VSV710100
186STARAŠINIČ JurijHK Slavija Junior1010100
187STEPAN KarloTeam Zagreb1410100
188MOLIAKOV NadarijHK True Celje1610100
189RAVTER ŽigaHDK Maribor1710100
190NAGLIČ OREHAR RokHK Triglav1609900
191GOLUB MartinHDD Bled1905500
192ŠEBENIK SEDEJ AlexHK SŽ Olimpija1905500
193PERNSTICH LucaEC VSV1404400
194KLOBUČAR TomoTeam Zagreb703300
195REBOLJ ErazemHD Hidria Jesenice803300
196ŠEPIČ ŽigaHKMK Bled903300
197EICHER SebastianEC KAC1303300
198CVELBAR EnejHK Slavija Junior1703300
199GOLUB TomažHDD Bled1803300
200HERRNHOFER JulianEC KAC102200
201DOLŽAN DomenHK SŽ Olimpija202200
202TARLE GabrielTeam Zagreb402200
203DUBRAJA LukaTeam Zagreb402200
204PICKA VanessaEC KAC602200
205LANGUS AleksanderHKMK Bled902200
206ROŽIČ MatevžHKMK Bled1102200
207VERBIČ JakobHK Slavija Junior1202200
208WALCHER ColinEC KAC1202200
209KOMUŠANAC MatejTeam Zagreb1202200
210RESMAN LukaHDD Bled1402200
211DOLŽAN DomenHK True Celje1402200
212WALKER LukasEC VSV1502200
213SENIČAR TomažHDD Bled1602200
214TROBIŠ MarkoHK SŽ Olimpija1702200
215JAMŠEK MajHK True Celje1902200
216VNUK VidHK SŽ Olimpija101100
217KRANJAC VitoTeam Zagreb201100
218BEZJAK BlažHDK Maribor401100
219DOLENC NejcHD Hidria Jesenice501100
220HOLZNER TobiasEC VSV601100
221KIŠIĆ LeoTeam Zagreb601100
222ŠVARC SimonTeam Zagreb701100
223PAIL NicoEC VSV701100
224REISER AdrienEC VSV1001100
225PERDACHER OliverEC VSV1101100
226ŠUSTER TomiHK True Celje1201100
227PINTUR MateoTeam Zagreb1301100
228BAN KOSELJ NikHK SŽ Olimpija1301100
229RUBIN LeonHDK Maribor1401100
230ČAKŠ GašperHK True Celje1501100
231STRUC JašaHDK Maribor1501100
232ŠIFRER MatijaHDD Bled1601100
233FRAS Ito TinoHDK Maribor1601100
234MILIČ VidHDK Maribor1601100
235RUDOLF JanHK True Celje1701100
236UŠTAR UrškaHDK Maribor1901100




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled