Najboljši strelci - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija2741130
2RAKUN BorHK SŽ Olimpija245912
3ŠTURM NikHD Hidria Jesenice242610
4SMOLNIKAR TomHK SŽ Olimpija224600
5GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice224610
6GRADIŠAR AnžeHK Triglav232500
7VAN Ee LucEC KAC131400
8ŽUN TomažHK SŽ Olimpija231410
9FARTEK ToniHD Hidria Jesenice231401
10PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice231400
11HABJANIČ SvitHK Triglav222400
12RAKOVIČ JakaHK Triglav222400
13PERČIČ MihaHK Triglav213400
14WASCHNIG DavidEC KAC213400
15BŐHS GerritEC KAC204400
16KERNMAYER MarcusEC KAC230300
17SINTSCHNIG JakobEC KAC221311
18WIDNIG LucaEC VILLACH221300
19MANDL KevinEC VILLACH221300
20PREDALIČ JakaHK Slavija Junior221310
21ROGL OskarHK SŽ Olimpija221310
22SINTSCHNIG PaulEC KAC212300
23ERŽENIČNIK GalHK Slavija Junior220200
24ČREŠNIK Matic TianHK Triglav220200
25SCHALL TristanEC KAC211201
26GOLOB NejcHK Slavija Junior211200
27RAVNIK SvitHD Hidria Jesenice211200
28LESAR LevHK SŽ Olimpija211200
29BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice211200
30NAGLIČ OREHAR RokHK Triglav202200
31VERONIK UlrichEC KAC202200
32PETRITSCH MaximilianEC KAC202200
33OBERRAUNER Liam OliverEC VILLACH202200
34ŽELEZEN JureHK SŽ Olimpija202200
35KLINAR JakaHD Hidria Jesenice202200
36MLAKAR TevžHD Hidria Jesenice202200
37KŰGLER JohannesEC KAC110100
38ZUPAN ŠKRLJ GaberHK Triglav210110
39LŐCKER JonathanEC KAC210100
40BREIML DomenicEC VILLACH210100
41WOHLMUTHER DavidEC VILLACH210100
42OKORN GašperHK SŽ Olimpija210100
43LAVRIH SamoHK SŽ Olimpija210100
44ALIĆ BrunoTeam Zagreb210100
45WADEL ManuelEC KAC101100
46USCHAN NicoEC VILLACH201100
47NINDLER DarianEC VILLACH201100
48HUTAR JanHK Slavija Junior201100
49VERBIČ JakobHK Slavija Junior201100
50ZUPAN MarkHK Slavija Junior201100
51ROŽIČ MartinHK SŽ Olimpija201100
52MAUČEC ŠUVAK LanHD Hidria Jesenice201100
53KURBOS Valentin ValHK SŽ Olimpija201100
54ŠIMUNKOVIĆ BartolTeam Zagreb201100
55KURALT JoštHK Triglav201100
56BELJO HrvojeTeam Zagreb201100
57EICHER SebastianEC KAC201100
58WEISSNAR KristanEC KAC201100



Najboljši strelci - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija1928538130
2HROBAT PLEMELJ AljažHDD Bled1955227753
3FARTEK ToniHD Hidria Jesenice1630205012
4SINTSCHNIG PaulEC KAC1728214922
5ČREŠNIK Matic TianHK Triglav1730184822
6PREDALIČ JakaHK Slavija Junior1926224831
7GOLOB NejcHK Slavija Junior1721274821
8SMOLNIKAR TomHK SŽ Olimpija1733144742
9GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice1523214422
10NAUMENKO VolodymyrHKMK Bled183284043
11RAKUN BorHK SŽ Olimpija1020204000
12ZUPAN ŠKRLJ GaberHK Triglav1820173730
13VAN Ee LucEC KAC2019183731
14HABJANIČ SvitHK Triglav1714223621
15KRIVIC JakaHDD Bled1920153511
16OBERRAUNER Liam OliverEC VSV1916173330
17SCHALL TristanEC KAC1714193320
18BUKOVEC JocHK Slavija Junior1314183241
19HROBAT PLEMELJ BorHDD Bled1913193201
20ŠTURM NikHD Hidria Jesenice1313183110
21BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice1415142920
22ROGL OskarHK SŽ Olimpija1715142900
23BURJAK TimonHK Slavija Junior1911182923
24GRADIŠAR AnžeHK Triglav171682410
25WOHLMUTHER DavidEC VSV171592431
26MANDL KevinEC VSV1212122410
27PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice171492300
28MLAKAR TevžHD Hidria Jesenice148152300
29KUHAR ŽigaHK True Celje141482250
30KOBAL NikHD Hidria Jesenice166162210
31KERNMAYER MarcusEC KAC171562131
32RAVNIK SvitHD Hidria Jesenice171562102
33USCHAN NicoEC VSV171472110
34LOŽAR MarkHK Triglav1810112120
35WADEL ManuelEC KAC171552000
36JOŠT MatevžHK Triglav168122000
37TOPALOVIČ BenjaminHD Hidria Jesenice139101910
38GROZNIK MarkHKMK Bled196131910
39GRUŠKOVNJAK LukaHKMK Bled157111810
40KOŠTOMAJ VALENČAK TimHK True Celje207111810
41RAKOVIČ JakaHK Triglav173151800
42KLINAR JakaHD Hidria Jesenice111071720
43KURBOS Valentin ValHK SŽ Olimpija17891710
44BERIČIČ MatevžHK True Celje18891720
45WIDNIG LucaEC VSV136111710
46ULČAR JanHD Hidria Jesenice154131700
47ŠIMAC AnteTeam Zagreb161061621
48RAKITA DavidHK True Celje13881620
49SMUKAVEC BertHD Hidria Jesenice145111600
50SINTSCHNIG JakobEC KAC81051530
51MEDIČ ValHKMK Bled181051510
52JAGATIĆ MihaelHK True Celje10781512
53MANDUŠIĆ MarkoHK True Celje15781520
54KASCHITZ JulianEC KAC11861400
55BREIML DomenicEC VSV13861410
56ŽUN TomažHK SŽ Olimpija20861400
57CERJAK JernejHK SŽ Olimpija17771400
58PERČIČ MihaHK Triglav181031321
59FISTER MatevžHDD Bled17761300
60HUČ JulijanHK SŽ Olimpija18581320
61LESAR LevHK SŽ Olimpija18581311
62BŐHS GerritEC KAC15491310
63JAUŠOVEC TaiHDK Maribor20931211
64VODNJOV MarcelHKMK Bled15751210
65SITAR NikoTeam Zagreb16751201
66PINTAR KrisHKMK Bled16661220
67LEITNER Lennart EliasEC KAC15571200
68MARKUN KrištofHK Triglav17481200
69BELJO HrvojeTeam Zagreb16651101
70ZUPAN MarkHK Slavija Junior17651110
71MARIČ NikHK Slavija Junior16561101
72ŠABANOVIĆ KenanHD Hidria Jesenice16381100
73GENTILINI TimonEC KAC16291100
74FERENČINA DavidTeam Zagreb15731030
75HAFNER DavidHD Hidria Jesenice10551011
76ROŽIČ MartinHK SŽ Olimpija16461001
77MUŽAN OžbejHKMK Bled20461000
78KOEFLER JONASEC VSV14371000
79ŠPENDOV JašaHD Hidria Jesenice13281000
80NINDLER DarianEC VSV18281000
81GOLUB AnžeHDD Bled18281010
82PURKAT JonHK SŽ Olimpija1463900
83ŠIMUNKOVIĆ BartolTeam Zagreb1863900
84HRIBAR SvitHK Slavija Junior1654900
85VERONIK UlrichEC KAC1754900
86ZOR LukaHKMK Bled1745900
87JUHART MajHK Slavija Junior1845900
88KROFL ŽanHK True Celje636910
89BREIML PhillipEC VSV1036920
90KOVAČEVIČ DinHD Hidria Jesenice1536910
91LŐCKER JonathanEC KAC1636910
92TOLAR MaksHKMK Bled1736900
93ŽELEZEN JureHK SŽ Olimpija1627910
94NAGLIČ OREHAR RokHK Triglav1609900
95GROZNIK JanHKMK Bled1871801
96BERRA PatrickHKMK Bled2053820
97WASCHNIG DavidEC KAC844800
98SITAR JakobHKMK Bled1644800
99MATIJEVIĆ JakovTeam Zagreb1035800
100KLINAR AleksHD Hidria Jesenice1435800
101DOBROVOLNY JohannesEC KAC1317800
102MAUČEC ŠUVAK LanHD Hidria Jesenice1717800
103KURALT JoštHK Triglav1817800
104BOGOMOLEC TaiHK SŽ Olimpija1561700
105IDŽAN MatkoTeam Zagreb752700
106JANEŽIČ MarkoHK Slavija Junior2043701
107WEISSNAR KristanEC KAC1834710
108VEKJET DomenHDK Maribor2034700
109ROBEK JureHK True Celje516700
110OKORN GašperHK SŽ Olimpija1651610
111RADUHA ŽigaHK True Celje542610
112ZLATAR MarkoTeam Zagreb1542610
113MATSCHNIGG PhilippEC KAC233600
114ALIĆ BrunoTeam Zagreb1433601
115PETRITSCH MaximilianEC KAC1533610
116STREHOVEC JakaHK Triglav1824600
117LAVRIH SamoHK SŽ Olimpija1924610
118HERYNEK MatijaHDK Maribor2024600
119BREZNIK JanezHK Slavija Junior2050510
120ALBEL MaximilianEC VSV932511
121HUTAR JanHK Slavija Junior1432510
122SOLDO AndrijaTeam Zagreb1023500
123EINHAUER TevžHK Triglav1223501
124ŠTULAR TevžHK Triglav1723500
125SENIČAR MartinHDD Bled1814500
126KŰGLER JohannesEC KAC1914500
127HARTMAN MartinHDD Bled1914500
128GOLUB MartinHDD Bled1905500
129ŠEBENIK SEDEJ AlexHK SŽ Olimpija1905500
130ROBEK MaticHDK Maribor331400
131KROFL ŽanHDK Maribor531410
132SPOLENAK SimonHDK Maribor1231410
133KARPF MoritzEC KAC422400
134ERD LEIF FredericEC VSV422400
135THALER AndražHK Triglav522410
136ROBEK JureHDK Maribor522400
137MARNITZ MarkEC KAC1122400
138VRBAN MarkoTeam Zagreb1322410
139MENCINGER MajHKMK Bled1422400
140BETON VorancHKMK Bled1722400
141MAROJEVIĆ PatrikTeam Zagreb1722401
142JAGATIĆ MihaelTeam Zagreb213401
143KARPF FelixEC KAC413410
144ŠTEFANAC JanTeam Zagreb813400
145HAFNER TadejHD Hidria Jesenice813400
146BERGER JulianEC KAC1313400
147KORBAR JakobHD Hidria Jesenice1313400
148ŽIGON JanHD Hidria Jesenice1413400
149SODNIK MartinHK Triglav1613400
150ROŠKAR UrhHK True Celje1713400
151MEDIČ LanHKMK Bled1913400
152VOLAJ LenartHK Slavija Junior2013400
153PERNSTICH LucaEC VSV1404400
154BIJOL ŽigaHKMK Bled330300
155KUHAR ŽigaHK SŽ Olimpija430300
156SCHARFEGGER JONASEC VSV721320
157BABIČ DavidTeam Zagreb1321300
158HRVOJ TinTeam Zagreb1421300
159ZUGWITZ EnejHKMK Bled1521300
160ROŽMAN RokoTeam Zagreb1621310
161SLAVIČEK AndražHDK Maribor1821300
162TUŠKAN IVANUŠ PetarTeam Zagreb512300
163CUZNAR ŽigaHD Hidria Jesenice612300
164TRSTENJAK MarcelHKMK Bled1312300
165VRESK ŽanHK Slavija Junior1612300
166OMAN BrinaHDK Maribor1712300
167UNTERLUGGAUER JamieEC VSV1812300
168KLOBUČAR TomoTeam Zagreb703300
169REBOLJ ErazemHD Hidria Jesenice803300
170ŠEPIČ ŽigaHKMK Bled903300
171EICHER SebastianEC KAC1303300
172CVELBAR EnejHK Slavija Junior1703300
173GOLUB TomažHDD Bled1803300
174DASOVIĆ FranTeam Zagreb1020200
175PRANJIĆ TeoTeam Zagreb1120200
176DEBELIĆ RokoTeam Zagreb1520200
177FRIŠ LORBER TanajaHDK Maribor1920200
178SIMŠIČ MarcelHK SŽ Olimpija311200
179LUGER GeorgEC KAC511200
180PENKO TilenHK True Celje511201
181APŠNER JureHDK Maribor511210
182APŠNER JureHK True Celje511210
183PAIL FabioEC VSV711200
184BEZJAK BlažHK True Celje811200
185KRALJ LanHKMK Bled1011200
186IRŠIČ JureHDK Maribor1511200
187SRDIČ Erik FrankoHDK Maribor1811210
188HERRNHOFER JulianEC KAC102200
189DOLŽAN DomenHK SŽ Olimpija202200
190TARLE GabrielTeam Zagreb402200
191DUBRAJA LukaTeam Zagreb402200
192PICKA VanessaEC KAC602200
193LANGUS AleksanderHKMK Bled902200
194ROŽIČ MatevžHKMK Bled1102200
195VERBIČ JakobHK Slavija Junior1202200
196WALCHER ColinEC KAC1202200
197KOMUŠANAC MatejTeam Zagreb1202200
198RESMAN LukaHDD Bled1402200
199DOLŽAN DomenHK True Celje1402200
200WALKER LukasEC VSV1502200
201SENIČAR TomažHDD Bled1602200
202TROBIŠ MarkoHK SŽ Olimpija1702200
203JAMŠEK MajHK True Celje1902200
204KRŽAN LovroHK Triglav110100
205KOŠIR LovroHK SŽ Olimpija110110
206KLEŠNIK MarkHK SŽ Olimpija110100
207FRAS OskarHK Slavija Junior210100
208FRELIH NikoHD Hidria Jesenice310110
209BERGER DavidEC KAC310100
210ROBEK MaticHK True Celje510100
211ORASCHE MarcelEC VSV710100
212STARAŠINIČ JurijHK Slavija Junior1010100
213STEPAN KarloTeam Zagreb1410100
214MOLIAKOV NadarijHK True Celje1610100
215RAVTER ŽigaHDK Maribor1710100
216VNUK VidHK SŽ Olimpija101100
217KRANJAC VitoTeam Zagreb201100
218BEZJAK BlažHDK Maribor401100
219DOLENC NejcHD Hidria Jesenice501100
220HOLZNER TobiasEC VSV601100
221KIŠIĆ LeoTeam Zagreb601100
222ŠVARC SimonTeam Zagreb701100
223PAIL NicoEC VSV701100
224REISER AdrienEC VSV1001100
225PERDACHER OliverEC VSV1101100
226ŠUSTER TomiHK True Celje1201100
227PINTUR MateoTeam Zagreb1301100
228BAN KOSELJ NikHK SŽ Olimpija1301100
229RUBIN LeonHDK Maribor1401100
230ČAKŠ GašperHK True Celje1501100
231STRUC JašaHDK Maribor1501100
232ŠIFRER MatijaHDD Bled1601100
233FRAS Ito TinoHDK Maribor1601100
234MILIČ VidHDK Maribor1601100
235RUDOLF JanHK True Celje1701100
236UŠTAR UrškaHDK Maribor1901100




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled