Najboljši podajalci - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1LAM OliverEC KAC75152001
2SMOLEJ GalHK MK Bled85121730
3WIELTSCHNIG FelixEC KAC74121610
4PODREKAR UrbanHK MK Bled87111811
5MAHMUTOVIĆ TarikHD Hidria Jesenice74111500
6HEBAR TianHk SŽ Olimpija63101310
7NOLL PaulEC KAC71792630
8CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice71292130
9SEVER MarkHk SŽ Olimpija61091941
10SITAR FilipHK MK Bled71482221
11SEČEN NikHk SŽ Olimpija5371001
12SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice7371010
13HILLER EgonEC KAC727900
14PETELINKAR JanHk SŽ Olimpija5561100
15KLASSEK ThomasEC KAC7461000
16ŽEŽELJ AnžeHk SŽ Olimpija645910
17WADEL MarcelEC KAC725700
18ZUPAN JakobHK MK Bled8741120
19LAMEREINER LeonEC KAC434710
20KÖPF NikolasEC KAC724600
21DAVID AdamEC KAC714500
22EBNER FelixEC KAC714500
23KURALT OskarHK MK Bled814500
24SMOLNIKAR TitHk SŽ Olimpija633610
25MACK MaximilianEC KAC733620
26KÖCK JakobEC KAC723501
27KONOBELJ TristanHK MK Bled813400
28GOMBOC NikHK MK Bled813400
29GLAVIČ AžbeHD Hidria Jesenice703300
30SVETE MIČIČ MarkHK MK Bled803300
31PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior332500
32BATTISTUTTI MikkaEC KAC732500
33WIDOWITZ LukasEC KAC412300
34TITOV SavvaHK MK Bled812300
35SODJA ZALOKAR GalHK MK Bled812300
36TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior302200
37VIDIC AnžeHD Hidria Jesenice702200
38GLAVIČ DejaHD Hidria Jesenice702200
39RAUTER MaximilianEC KAC702200
40ZUGWITZ NikHK MK Bled802200
41POGAČNIK AleksanderHD Hidria Jesenice761720
42GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior341520
43REP OžbejHD Hidria Jesenice641510
44IDŽAN BrunoHK Slavija Junior131410
45KONTREC TaiHk SŽ Olimpija621300
46ČREPINŠEK MartinHK ECE Celje211200
47MARN ValHk Triglav211200
48BITEŽNIK JanHk Triglav211200
49VIVODA NoahHk SŽ Olimpija511200
50POR ErazemHD Hidria Jesenice711200
51VETERNIK TimHk Triglav101100
52BODIROGA LukaHDK Maribor201100
53FRIŠ LORBER TianHDK Maribor201100
54PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHk SŽ Olimpija201100
55MALI TajHk Triglav201100
56KUHAR MatejHk Triglav201100
57RAMŠAK LukaHK ECE Celje201100
58JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior301100
59ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior301100
60PEZDIR GajaHK Slavija Junior301100
61MARC AljažHK Slavija Junior301100
62BELEC POŽENEL GaberHk SŽ Olimpija401100
63MODIC ŠČAVNIČAR JakaHk SŽ Olimpija601100
64JENKO Val EnejHk SŽ Olimpija601100
65KURET BrunoHk SŽ Olimpija601100
66BRGLEZ TevžHD Hidria Jesenice701100
67BERC MaksHK MK Bled701100
68TSCHERNITZ MathiasEC KAC620200
69BLAZINŠEK JulijaHK ECE Celje210110
70PIVEC Luka MajHDK Maribor210110
71ZUPAN ŠKRLJ GaberHk Triglav210110
72GRAČAN JureHK Slavija Junior310100
73BOLE NikHK Slavija Junior310100
74ŽIBERT TevžHk SŽ Olimpija610110
75ZUPAN LeonHk SŽ Olimpija610100
76GOLIČIČ JanHK MK Bled710100
77OŠTIR LukaHK MK Bled810100



Najboljši podajalci - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice2147358272
2MAHMUTOVIĆ TarikHD Hidria Jesenice2136326822
3ŽEŽELJ AnžeHk SŽ Olimpija1930306052
4SEČEN NikHk SŽ Olimpija2025305512
5FRIŠ LORBER TianHDK Maribor2136276391
6BODIROGA LukaHDK Maribor1822274921
7KOPAČ BornaHk SŽ Olimpija937256227
8PETELINKAR JanHk SŽ Olimpija1833255833
9SEVER MarkHk SŽ Olimpija1427255231
10BERTONCELJ MajHk Triglav2121244511
11SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice216222811
12HEBAR TianHk SŽ Olimpija197212810
13LAMEREINER LeonEC KAC1415203522
14SITAR FilipHK MK Bled1222194142
15MARINŠEK MatevžHK ECE Celje215192401
16PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior2019183731
17PODREKAR UrbanHK MK Bled2017183541
18POGAČNIK AleksanderHD Hidria Jesenice2127174431
19GOLIČIČ JanHK MK Bled208172500
20BLAZINŠEK JulijaHK ECE Celje1820163610
21KLASSEK ThomasEC KAC1715163121
22SMOLNIKAR TitHk SŽ Olimpija1914163023
23IDŽAN BrunoHK Slavija Junior2112162822
24SMOLEJ GalHK MK Bled1519143320
25BITEŽNIK JanHk Triglav2136134943
26ČREPINŠEK MartinHK ECE Celje2027134020
27PERČIČ MaticHDK Maribor2025133842
28LAM OliverEC KAC1412132500
29ZUPAN JakobHK MK Bled2012132500
30GLAVIČ AžbeHD Hidria Jesenice216131900
31RAMŠAK LukaHK ECE Celje216131900
32NOLL PaulEC KAC1722123443
33TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior2113122560
34GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior1714112562
35WIELTSCHNIG FelixEC KAC186111700
36VIDIC AnžeHD Hidria Jesenice211111200
37BIZJAK BorHK Slavija Junior2012102220
38SODJA ZALOKAR GalHK MK Bled2110102011
39HILLER EgonEC KAC202101200
40ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior18991830
41SVETE MIČIČ MarkHK MK Bled20291110
42KONOBELJ TristanHK MK Bled201181910
43REP OžbejHD Hidria Jesenice15781500
44TITOV SavvaHK MK Bled18681411
45MANDUŠIĆ MatejHK ECE Celje19681410
46KÖCK JakobEC KAC17481200
47JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior21281010
48ILIČ NikHDK Maribor21281020
49GLAVIČ DejaHD Hidria Jesenice2008800
50TSCHERNITZ MathiasEC KAC171171811
51VREČAR BenoHk Triglav201171800
52DAVID AdamEC KAC12771410
53WADEL MarcelEC KAC19671320
54PIVEC Luka MajHDK Maribor20571210
55PEZDIR GajaHK Slavija Junior11471120
56ŽIBERT TevžHk SŽ Olimpija17471101
57KUHAR MatejHk Triglav20371000
58VETERNIK TimHk Triglav16561110
59MACK MaximilianEC KAC1536911
60FILIPIČ DŽAFIČ TimotejHK MK Bled2136900
61KURALT OskarHK MK Bled161652120
62KÖPF NikolasEC KAC111251730
63GOMBOC NikHK MK Bled17651100
64KONTREC TaiHk SŽ Olimpija20551000
65CEKUTA Maks JureHK ECE Celje1735810
66LESNIK JonHDK Maribor2125701
67SAVIĆ BornaHDK Maribor2005500
68POGAČNIK MatevžHD Hidria Jesenice2105500
69BATTISTUTTI MikkaEC KAC1644811
70FARTEK ToniHD Hidria Jesenice1024600
71ROZMAN JakaHK MK Bled1914500
72BABNIK ValHK Slavija Junior1914500
73ZORN LukaHk Triglav2114510
74KRAJNC GašperHDK Maribor1904400
75ZUPAN LeonHk SŽ Olimpija2004400
76POR ErazemHD Hidria Jesenice2104400
77BOLE NikHK Slavija Junior2104400
78MARN ValHk Triglav13931200
79GRABEC ZORMAN GalHD Hidria Jesenice1543700
80GRAČAN JureHK Slavija Junior1843700
81WIDOWITZ LukasEC KAC1233600
82ERŽEN ŽanHk Triglav1833600
83KUKOVIČ LovroHk SŽ Olimpija713400
84VIVODA NoahHk SŽ Olimpija1303300
85VUJAKLIJA AljošaHDK Maribor1903300
86MATELIČ ŽakHk Triglav2103300
87ZUPANČIČ AljažHk SŽ Olimpija20821000
88RAUTER MaximilianEC KAC1332500
89RAKITA DavidHK ECE Celje1632500
90GAVLJAK ValHD Hidria Jesenice2032500
91KVARTUH JanHK Slavija Junior2032500
92GRUŠKOVNJAK LukaHK MK Bled322400
93MARC AljažHK Slavija Junior2122410
94HVALEC FilipHDK Maribor2122400
95OŠTIR LukaHK MK Bled1312300
96BELEC POŽENEL GaberHk SŽ Olimpija1512300
97KURET BrunoHk SŽ Olimpija1612300
98KROFL AnžeHK ECE Celje2112300
99ROBEK JureHK ECE Celje1602200
100JOVANOVIČ ŠORN GaberHk Triglav1702200
101VOGRINC MartinHk Triglav1802200
102ZIDANŠEK TilenHK ECE Celje2002200
103GRADIŠAR MarkHk Triglav2102200
104ŠUŠTAR NikHK Slavija Junior2102200
105MODIC ŠČAVNIČAR JakaHk SŽ Olimpija1941500
106JENKO Val EnejHk SŽ Olimpija1731400
107MAIER JanEC KAC421300
108JEMEC JakaHk Triglav1521300
109BERC MaksHK MK Bled2021300
110GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice211200
111PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHk SŽ Olimpija211200
112KUHAR LukaHk Triglav511201
113BRGLEZ TevžHD Hidria Jesenice1911200
114STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice2011200
115BOROŠAK MaxHk SŽ Olimpija101100
116PARTOS LeventeHk SŽ Olimpija201100
117SCHELLANDER EliasEC KAC501100
118ZUPAN ŠKRLJ GaberHk Triglav1101100
119MALI TajHk Triglav1301100
120GOLOB NejcHK Slavija Junior1301100
121ŠKOFIC MarkHk SŽ Olimpija1401100
122BERVAR GašperHK ECE Celje1801100
123STELE ŽigaHK Slavija Junior1901100
124BOGDANOVSKI GabrijelHK MK Bled1901100
125DEBELJAK FranHK ECE Celje1650500
126ZUGWITZ NikHK MK Bled2030300
127BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice1220200
128PIPAN LovroHk SŽ Olimpija1920200
129ŠTURM NikHD Hidria Jesenice110100
130EBNER FelixEC KAC1610100
131FRIŠ LORBER TinejaHDK Maribor1810100
132KLEMENČIČ SvitHK Slavija Junior1910100
133BRUNČEK KristjanHK Slavija Junior2110100




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled