Najboljši short-handed strelci - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1SITAR FilipHK MK Bled71482221
2LAM OliverEC KAC75152001
3SEVER MarkHk SŽ Olimpija61091941
4PODREKAR UrbanHK MK Bled87111811
5SEČEN NikHk SŽ Olimpija5371001
6KÖCK JakobEC KAC723501
7NOLL PaulEC KAC71792630
8CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice71292130
9SMOLEJ GalHK MK Bled85121730
10WIELTSCHNIG FelixEC KAC74121610
11MAHMUTOVIĆ TarikHD Hidria Jesenice74111500
12HEBAR TianHk SŽ Olimpija63101310
13PETELINKAR JanHk SŽ Olimpija5561100
14ZUPAN JakobHK MK Bled8741120
15KLASSEK ThomasEC KAC7461000
16SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice7371010
17ŽEŽELJ AnžeHk SŽ Olimpija645910
18HILLER EgonEC KAC727900
19LAMEREINER LeonEC KAC434710
20POGAČNIK AleksanderHD Hidria Jesenice761720
21WADEL MarcelEC KAC725700
22SMOLNIKAR TitHk SŽ Olimpija633610
23MACK MaximilianEC KAC733620
24KÖPF NikolasEC KAC724600
25GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior341520
26PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior332500
27REP OžbejHD Hidria Jesenice641510
28DAVID AdamEC KAC714500
29EBNER FelixEC KAC714500
30BATTISTUTTI MikkaEC KAC732500
31KURALT OskarHK MK Bled814500
32IDŽAN BrunoHK Slavija Junior131410
33KONOBELJ TristanHK MK Bled813400
34GOMBOC NikHK MK Bled813400
35WIDOWITZ LukasEC KAC412300
36KONTREC TaiHk SŽ Olimpija621300
37GLAVIČ AžbeHD Hidria Jesenice703300
38TITOV SavvaHK MK Bled812300
39SODJA ZALOKAR GalHK MK Bled812300
40SVETE MIČIČ MarkHK MK Bled803300
41ČREPINŠEK MartinHK ECE Celje211200
42MARN ValHk Triglav211200
43BITEŽNIK JanHk Triglav211200
44TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior302200
45VIVODA NoahHk SŽ Olimpija511200
46TSCHERNITZ MathiasEC KAC620200
47VIDIC AnžeHD Hidria Jesenice702200
48POR ErazemHD Hidria Jesenice711200
49GLAVIČ DejaHD Hidria Jesenice702200
50RAUTER MaximilianEC KAC702200
51ZUGWITZ NikHK MK Bled802200
52VETERNIK TimHk Triglav101100
53BLAZINŠEK JulijaHK ECE Celje210110
54BODIROGA LukaHDK Maribor201100
55PIVEC Luka MajHDK Maribor210110
56FRIŠ LORBER TianHDK Maribor201100
57PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHk SŽ Olimpija201100
58MALI TajHk Triglav201100
59ZUPAN ŠKRLJ GaberHk Triglav210110
60KUHAR MatejHk Triglav201100
61RAMŠAK LukaHK ECE Celje201100
62JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior301100
63GRAČAN JureHK Slavija Junior310100
64BOLE NikHK Slavija Junior310100
65ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior301100
66PEZDIR GajaHK Slavija Junior301100
67MARC AljažHK Slavija Junior301100
68BELEC POŽENEL GaberHk SŽ Olimpija401100
69MODIC ŠČAVNIČAR JakaHk SŽ Olimpija601100
70JENKO Val EnejHk SŽ Olimpija601100
71ŽIBERT TevžHk SŽ Olimpija610110
72KURET BrunoHk SŽ Olimpija601100
73ZUPAN LeonHk SŽ Olimpija610100
74BRGLEZ TevžHD Hidria Jesenice701100
75BERC MaksHK MK Bled701100
76GOLIČIČ JanHK MK Bled710100
77OŠTIR LukaHK MK Bled810100



Najboljši short-handed strelci - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1KOPAČ BornaHk SŽ Olimpija937256227
2PETELINKAR JanHk SŽ Olimpija1833255833
3BITEŽNIK JanHk Triglav2136134943
4NOLL PaulEC KAC1722123443
5SMOLNIKAR TitHk SŽ Olimpija1914163023
6CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice2147358272
7MAHMUTOVIĆ TarikHD Hidria Jesenice2136326822
8ŽEŽELJ AnžeHk SŽ Olimpija1930306052
9SEČEN NikHk SŽ Olimpija2025305512
10SITAR FilipHK MK Bled1222194142
11PERČIČ MaticHDK Maribor2025133842
12LAMEREINER LeonEC KAC1415203522
13IDŽAN BrunoHK Slavija Junior2112162822
14GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior1714112562
15FRIŠ LORBER TianHDK Maribor2136276391
16SEVER MarkHk SŽ Olimpija1427255231
17BODIROGA LukaHDK Maribor1822274921
18BERTONCELJ MajHk Triglav2121244511
19POGAČNIK AleksanderHD Hidria Jesenice2127174431
20PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior2019183731
21PODREKAR UrbanHK MK Bled2017183541
22KLASSEK ThomasEC KAC1715163121
23SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice216222811
24MARINŠEK MatevžHK ECE Celje215192401
25SODJA ZALOKAR GalHK MK Bled2110102011
26TSCHERNITZ MathiasEC KAC171171811
27TITOV SavvaHK MK Bled18681411
28ŽIBERT TevžHk SŽ Olimpija17471101
29MACK MaximilianEC KAC1536911
30BATTISTUTTI MikkaEC KAC1644811
31LESNIK JonHDK Maribor2125701
32KUHAR LukaHk Triglav511201
33ČREPINŠEK MartinHK ECE Celje2027134020
34BLAZINŠEK JulijaHK ECE Celje1820163610
35SMOLEJ GalHK MK Bled1519143320
36HEBAR TianHk SŽ Olimpija197212810
37LAM OliverEC KAC1412132500
38ZUPAN JakobHK MK Bled2012132500
39GOLIČIČ JanHK MK Bled208172500
40TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior2113122560
41BIZJAK BorHK Slavija Junior2012102220
42KURALT OskarHK MK Bled161652120
43KONOBELJ TristanHK MK Bled201181910
44GLAVIČ AžbeHD Hidria Jesenice216131900
45RAMŠAK LukaHK ECE Celje216131900
46ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior18991830
47VREČAR BenoHk Triglav201171800
48KÖPF NikolasEC KAC111251730
49WIELTSCHNIG FelixEC KAC186111700
50REP OžbejHD Hidria Jesenice15781500
51DAVID AdamEC KAC12771410
52MANDUŠIĆ MatejHK ECE Celje19681410
53WADEL MarcelEC KAC19671320
54MARN ValHk Triglav13931200
55KÖCK JakobEC KAC17481200
56HILLER EgonEC KAC202101200
57PIVEC Luka MajHDK Maribor20571210
58VIDIC AnžeHD Hidria Jesenice211111200
59PEZDIR GajaHK Slavija Junior11471120
60VETERNIK TimHk Triglav16561110
61GOMBOC NikHK MK Bled17651100
62SVETE MIČIČ MarkHK MK Bled20291110
63KONTREC TaiHk SŽ Olimpija20551000
64ZUPANČIČ AljažHk SŽ Olimpija20821000
65KUHAR MatejHk Triglav20371000
66JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior21281010
67ILIČ NikHDK Maribor21281020
68FILIPIČ DŽAFIČ TimotejHK MK Bled2136900
69CEKUTA Maks JureHK ECE Celje1735810
70GLAVIČ DejaHD Hidria Jesenice2008800
71GRABEC ZORMAN GalHD Hidria Jesenice1543700
72GRAČAN JureHK Slavija Junior1843700
73FARTEK ToniHD Hidria Jesenice1024600
74WIDOWITZ LukasEC KAC1233600
75ERŽEN ŽanHk Triglav1833600
76RAUTER MaximilianEC KAC1332500
77DEBELJAK FranHK ECE Celje1650500
78RAKITA DavidHK ECE Celje1632500
79MODIC ŠČAVNIČAR JakaHk SŽ Olimpija1941500
80ROZMAN JakaHK MK Bled1914500
81BABNIK ValHK Slavija Junior1914500
82SAVIĆ BornaHDK Maribor2005500
83GAVLJAK ValHD Hidria Jesenice2032500
84KVARTUH JanHK Slavija Junior2032500
85POGAČNIK MatevžHD Hidria Jesenice2105500
86ZORN LukaHk Triglav2114510
87GRUŠKOVNJAK LukaHK MK Bled322400
88KUKOVIČ LovroHk SŽ Olimpija713400
89JENKO Val EnejHk SŽ Olimpija1731400
90KRAJNC GašperHDK Maribor1904400
91ZUPAN LeonHk SŽ Olimpija2004400
92MARC AljažHK Slavija Junior2122410
93HVALEC FilipHDK Maribor2122400
94POR ErazemHD Hidria Jesenice2104400
95BOLE NikHK Slavija Junior2104400
96MAIER JanEC KAC421300
97VIVODA NoahHk SŽ Olimpija1303300
98OŠTIR LukaHK MK Bled1312300
99JEMEC JakaHk Triglav1521300
100BELEC POŽENEL GaberHk SŽ Olimpija1512300
101KURET BrunoHk SŽ Olimpija1612300
102VUJAKLIJA AljošaHDK Maribor1903300
103BERC MaksHK MK Bled2021300
104ZUGWITZ NikHK MK Bled2030300
105MATELIČ ŽakHk Triglav2103300
106KROFL AnžeHK ECE Celje2112300
107GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice211200
108PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHk SŽ Olimpija211200
109BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice1220200
110ROBEK JureHK ECE Celje1602200
111JOVANOVIČ ŠORN GaberHk Triglav1702200
112VOGRINC MartinHk Triglav1802200
113BRGLEZ TevžHD Hidria Jesenice1911200
114PIPAN LovroHk SŽ Olimpija1920200
115STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice2011200
116ZIDANŠEK TilenHK ECE Celje2002200
117GRADIŠAR MarkHk Triglav2102200
118ŠUŠTAR NikHK Slavija Junior2102200
119ŠTURM NikHD Hidria Jesenice110100
120BOROŠAK MaxHk SŽ Olimpija101100
121PARTOS LeventeHk SŽ Olimpija201100
122SCHELLANDER EliasEC KAC501100
123ZUPAN ŠKRLJ GaberHk Triglav1101100
124MALI TajHk Triglav1301100
125GOLOB NejcHK Slavija Junior1301100
126ŠKOFIC MarkHk SŽ Olimpija1401100
127EBNER FelixEC KAC1610100
128FRIŠ LORBER TinejaHDK Maribor1810100
129BERVAR GašperHK ECE Celje1801100
130KLEMENČIČ SvitHK Slavija Junior1910100
131STELE ŽigaHK Slavija Junior1901100
132BOGDANOVSKI GabrijelHK MK Bled1901100
133BRUNČEK KristjanHK Slavija Junior2110100




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled