Najboljši power-play strelci - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1SEVER MarkHk SŽ Olimpija61091941
2NOLL PaulEC KAC71792630
3CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice71292130
4SMOLEJ GalHK MK Bled85121730
5SITAR FilipHK MK Bled71482221
6ZUPAN JakobHK MK Bled8741120
7POGAČNIK AleksanderHD Hidria Jesenice761720
8MACK MaximilianEC KAC733620
9GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior341520
10PODREKAR UrbanHK MK Bled87111811
11WIELTSCHNIG FelixEC KAC74121610
12HEBAR TianHk SŽ Olimpija63101310
13SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice7371010
14ŽEŽELJ AnžeHk SŽ Olimpija645910
15LAMEREINER LeonEC KAC434710
16SMOLNIKAR TitHk SŽ Olimpija633610
17REP OžbejHD Hidria Jesenice641510
18IDŽAN BrunoHK Slavija Junior131410
19BLAZINŠEK JulijaHK ECE Celje210110
20PIVEC Luka MajHDK Maribor210110
21ZUPAN ŠKRLJ GaberHk Triglav210110
22ŽIBERT TevžHk SŽ Olimpija610110
23LAM OliverEC KAC75152001
24MAHMUTOVIĆ TarikHD Hidria Jesenice74111500
25PETELINKAR JanHk SŽ Olimpija5561100
26SEČEN NikHk SŽ Olimpija5371001
27KLASSEK ThomasEC KAC7461000
28HILLER EgonEC KAC727900
29WADEL MarcelEC KAC725700
30KÖPF NikolasEC KAC724600
31PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior332500
32DAVID AdamEC KAC714500
33KÖCK JakobEC KAC723501
34EBNER FelixEC KAC714500
35BATTISTUTTI MikkaEC KAC732500
36KURALT OskarHK MK Bled814500
37KONOBELJ TristanHK MK Bled813400
38GOMBOC NikHK MK Bled813400
39WIDOWITZ LukasEC KAC412300
40KONTREC TaiHk SŽ Olimpija621300
41GLAVIČ AžbeHD Hidria Jesenice703300
42TITOV SavvaHK MK Bled812300
43SODJA ZALOKAR GalHK MK Bled812300
44SVETE MIČIČ MarkHK MK Bled803300
45ČREPINŠEK MartinHK ECE Celje211200
46MARN ValHk Triglav211200
47BITEŽNIK JanHk Triglav211200
48TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior302200
49VIVODA NoahHk SŽ Olimpija511200
50TSCHERNITZ MathiasEC KAC620200
51VIDIC AnžeHD Hidria Jesenice702200
52POR ErazemHD Hidria Jesenice711200
53GLAVIČ DejaHD Hidria Jesenice702200
54RAUTER MaximilianEC KAC702200
55ZUGWITZ NikHK MK Bled802200
56VETERNIK TimHk Triglav101100
57BODIROGA LukaHDK Maribor201100
58FRIŠ LORBER TianHDK Maribor201100
59PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHk SŽ Olimpija201100
60MALI TajHk Triglav201100
61KUHAR MatejHk Triglav201100
62RAMŠAK LukaHK ECE Celje201100
63JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior301100
64GRAČAN JureHK Slavija Junior310100
65BOLE NikHK Slavija Junior310100
66ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior301100
67PEZDIR GajaHK Slavija Junior301100
68MARC AljažHK Slavija Junior301100
69BELEC POŽENEL GaberHk SŽ Olimpija401100
70MODIC ŠČAVNIČAR JakaHk SŽ Olimpija601100
71JENKO Val EnejHk SŽ Olimpija601100
72KURET BrunoHk SŽ Olimpija601100
73ZUPAN LeonHk SŽ Olimpija610100
74BRGLEZ TevžHD Hidria Jesenice701100
75BERC MaksHK MK Bled701100
76GOLIČIČ JanHK MK Bled710100
77OŠTIR LukaHK MK Bled810100



Najboljši power-play strelci - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1FRIŠ LORBER TianHDK Maribor2136276391
2CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice2147358272
3GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior1714112562
4TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior2113122560
5ŽEŽELJ AnžeHk SŽ Olimpija1930306052
6BITEŽNIK JanHk Triglav2136134943
7SITAR FilipHK MK Bled1222194142
8PERČIČ MaticHDK Maribor2025133842
9PODREKAR UrbanHK MK Bled2017183541
10NOLL PaulEC KAC1722123443
11PETELINKAR JanHk SŽ Olimpija1833255833
12SEVER MarkHk SŽ Olimpija1427255231
13POGAČNIK AleksanderHD Hidria Jesenice2127174431
14PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior2019183731
15ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior18991830
16KÖPF NikolasEC KAC111251730
17MAHMUTOVIĆ TarikHD Hidria Jesenice2136326822
18KOPAČ BornaHk SŽ Olimpija937256227
19BODIROGA LukaHDK Maribor1822274921
20ČREPINŠEK MartinHK ECE Celje2027134020
21LAMEREINER LeonEC KAC1415203522
22SMOLEJ GalHK MK Bled1519143320
23KLASSEK ThomasEC KAC1715163121
24SMOLNIKAR TitHk SŽ Olimpija1914163023
25IDŽAN BrunoHK Slavija Junior2112162822
26BIZJAK BorHK Slavija Junior2012102220
27KURALT OskarHK MK Bled161652120
28WADEL MarcelEC KAC19671320
29PEZDIR GajaHK Slavija Junior11471120
30ILIČ NikHDK Maribor21281020
31SEČEN NikHk SŽ Olimpija2025305512
32BERTONCELJ MajHk Triglav2121244511
33BLAZINŠEK JulijaHK ECE Celje1820163610
34HEBAR TianHk SŽ Olimpija197212810
35SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice216222811
36SODJA ZALOKAR GalHK MK Bled2110102011
37KONOBELJ TristanHK MK Bled201181910
38TSCHERNITZ MathiasEC KAC171171811
39DAVID AdamEC KAC12771410
40TITOV SavvaHK MK Bled18681411
41MANDUŠIĆ MatejHK ECE Celje19681410
42PIVEC Luka MajHDK Maribor20571210
43VETERNIK TimHk Triglav16561110
44SVETE MIČIČ MarkHK MK Bled20291110
45JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior21281010
46MACK MaximilianEC KAC1536911
47BATTISTUTTI MikkaEC KAC1644811
48CEKUTA Maks JureHK ECE Celje1735810
49ZORN LukaHk Triglav2114510
50MARC AljažHK Slavija Junior2122410
51LAM OliverEC KAC1412132500
52ZUPAN JakobHK MK Bled2012132500
53GOLIČIČ JanHK MK Bled208172500
54MARINŠEK MatevžHK ECE Celje215192401
55GLAVIČ AžbeHD Hidria Jesenice216131900
56RAMŠAK LukaHK ECE Celje216131900
57VREČAR BenoHk Triglav201171800
58WIELTSCHNIG FelixEC KAC186111700
59REP OžbejHD Hidria Jesenice15781500
60MARN ValHk Triglav13931200
61KÖCK JakobEC KAC17481200
62HILLER EgonEC KAC202101200
63VIDIC AnžeHD Hidria Jesenice211111200
64GOMBOC NikHK MK Bled17651100
65ŽIBERT TevžHk SŽ Olimpija17471101
66KONTREC TaiHk SŽ Olimpija20551000
67ZUPANČIČ AljažHk SŽ Olimpija20821000
68KUHAR MatejHk Triglav20371000
69FILIPIČ DŽAFIČ TimotejHK MK Bled2136900
70GLAVIČ DejaHD Hidria Jesenice2008800
71GRABEC ZORMAN GalHD Hidria Jesenice1543700
72GRAČAN JureHK Slavija Junior1843700
73LESNIK JonHDK Maribor2125701
74FARTEK ToniHD Hidria Jesenice1024600
75WIDOWITZ LukasEC KAC1233600
76ERŽEN ŽanHk Triglav1833600
77RAUTER MaximilianEC KAC1332500
78DEBELJAK FranHK ECE Celje1650500
79RAKITA DavidHK ECE Celje1632500
80MODIC ŠČAVNIČAR JakaHk SŽ Olimpija1941500
81ROZMAN JakaHK MK Bled1914500
82BABNIK ValHK Slavija Junior1914500
83SAVIĆ BornaHDK Maribor2005500
84GAVLJAK ValHD Hidria Jesenice2032500
85KVARTUH JanHK Slavija Junior2032500
86POGAČNIK MatevžHD Hidria Jesenice2105500
87GRUŠKOVNJAK LukaHK MK Bled322400
88KUKOVIČ LovroHk SŽ Olimpija713400
89JENKO Val EnejHk SŽ Olimpija1731400
90KRAJNC GašperHDK Maribor1904400
91ZUPAN LeonHk SŽ Olimpija2004400
92HVALEC FilipHDK Maribor2122400
93POR ErazemHD Hidria Jesenice2104400
94BOLE NikHK Slavija Junior2104400
95MAIER JanEC KAC421300
96VIVODA NoahHk SŽ Olimpija1303300
97OŠTIR LukaHK MK Bled1312300
98JEMEC JakaHk Triglav1521300
99BELEC POŽENEL GaberHk SŽ Olimpija1512300
100KURET BrunoHk SŽ Olimpija1612300
101VUJAKLIJA AljošaHDK Maribor1903300
102BERC MaksHK MK Bled2021300
103ZUGWITZ NikHK MK Bled2030300
104MATELIČ ŽakHk Triglav2103300
105KROFL AnžeHK ECE Celje2112300
106GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice211200
107PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHk SŽ Olimpija211200
108KUHAR LukaHk Triglav511201
109BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice1220200
110ROBEK JureHK ECE Celje1602200
111JOVANOVIČ ŠORN GaberHk Triglav1702200
112VOGRINC MartinHk Triglav1802200
113BRGLEZ TevžHD Hidria Jesenice1911200
114PIPAN LovroHk SŽ Olimpija1920200
115STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice2011200
116ZIDANŠEK TilenHK ECE Celje2002200
117GRADIŠAR MarkHk Triglav2102200
118ŠUŠTAR NikHK Slavija Junior2102200
119ŠTURM NikHD Hidria Jesenice110100
120BOROŠAK MaxHk SŽ Olimpija101100
121PARTOS LeventeHk SŽ Olimpija201100
122SCHELLANDER EliasEC KAC501100
123ZUPAN ŠKRLJ GaberHk Triglav1101100
124MALI TajHk Triglav1301100
125GOLOB NejcHK Slavija Junior1301100
126ŠKOFIC MarkHk SŽ Olimpija1401100
127EBNER FelixEC KAC1610100
128FRIŠ LORBER TinejaHDK Maribor1810100
129BERVAR GašperHK ECE Celje1801100
130KLEMENČIČ SvitHK Slavija Junior1910100
131STELE ŽigaHK Slavija Junior1901100
132BOGDANOVSKI GabrijelHK MK Bled1901100
133BRUNČEK KristjanHK Slavija Junior2110100




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled