Obračun med ekipama Telemach Olimpija in SAPA Fehervar bi morala biti po prvotnem scenariju odigrana na prostem, vendar zaradi vremenskih pogojev in tehničnih težav do tega ni prišlo. Obračun se je preselil v dvorano Tivoli, kjer so se zmage s 4:2 veselili Madžari.

Telemach Olimpija : SAPA Fehervar 2:4 (1:2, 0:2, 1:0)
Dvorana Tivoli, gledalcev 2.200, sodniki Kellner, Siegel (glavna sodnika), Hoffstatter in Plattner (linijska sodnika).

Strelci: 1:0 Sotlar (Bishop, Pešut, 2., PP1), 1:1 Boivin (Wehrs, Sarauer, 13., PP1), 1:2 Orban (Kovacs, 14.), 1:3 Sikorcin (Kovacs, Koger, 24.), 1:4 Lovecchio (Banham, Orban, 29.), 2:4 Ropret (Medvec, Selan, 51.).

Kazenske minute: Telemach Olimpija 25 + 10 (Groznik), Fehervar 21.

Tekma se je bolje začela za domače hokejiste, ki so do vodstva prišli v drugi minuti ob igralcu več, natančen je bil Jure Sotlar. Madžarski hudiči so odgovorili v 13. minuti, ko so sami izkoristili power-play, nekaj več kot minuto kasneje pa so prišli do vodstva. V drugem delu igre so gostje dvakrat premagali vratarja Andyja Chioda. Zadnja tretjina je prinesla le en gol, med strelce se je vpisal Anže Ropret. Če so navijači videli le en gol, pa so videli veliko več izključitev in medsebojnih obračunavanj.