7. november 2015, Vaujany/Telfs/St.Pölten –Reprezentance mladih risov so bile na dobri poti, da ponovijo včerajšnji uspeh, saj sta v dopoldanskih tekmah selekciji U16 premagali Italijo s 4:1 in U18 Madžarsko s 4:3. Prav madžarska izbrana vrsta U20 je bila pretrd oreh za slovensko U20 reprezentanco, ki je tako morala priznati premoč z 1:3.

Reprezentanca U20 (Vaujany, Francija)

Sobotni račun se slovenskim reprezentantom, kljub zaletu, ki so ga dobili po zmagi nad Italijo, na koncu ni izšel. Ponovno so veliko vlogo v prvi in zadnji tretjini, ko so tudi padali zadetki, odigrale izključitve. Medtem ko slovenskim hokejistom ni uspelo izkoristit številčne premoči na ledu v prvem delu, pa so bili nasprotniki pri tem bolj uspešni. Nekoliko bolje je mladim risom to uspevalo v tretjem delu, a žal premalo, da bi se približali madžarskim hokejistom, ki so na koncu tudi zmagali.

Reprezentanca zapušča Vaujany z dvema porazoma in eno zmago.

Reprezentanca U18  (Telfs, Avstrija)

Slovenski hokejisti so, kljub po strelih z obeh strani dokaj enakovrednemu prvemu delu, bolje izkoristili priložnosti, ki so se jim ponudile, ter povedli z dvema goloma razlike. Madžarski nasprotniki so izid tik pred odhodom na prvi odmor vendarle uspeli znižati na gol razlike. Čeprav so imeli mladi risi v drugem delu pol manj strelov na gol, pa so bili pri tem veliko bolj natančni, saj so madžarsko mrežo ponovno zatresli dvakrat, medtem ko je nasprotnikom, to uspelo le enkrat. Naši hokejisti so se v zaključnem delu trudili obdržati prednost iz prvih štirideset minut, kar jim je, kljub enemu prejetemu golu, na koncu tudi uspelo.

Reprezentanca zapušča Telfs z dvema zmagama in enim porazom ter naslovom zmagovalcev turnirja.

4:3 – 57:46 Horvath (Majoross, Kiss)

Streli: SLO 23 (11/7/12), HUN 36 (13/12/11)
Kazni: SLO 8, HUN 16

Igralec tekme: Luka Sotlar.

Reprezentanca U16 (St.Pölten, Avstrija)

Mladi italijanski hokejsti že od samega začetka tekme niso bili kos slovenskim mladim risom, ki so jih nadigrali v vseh pogledih. Nasprotnikom so dopustili malo priložnosti za strel na gol, medtem ko so jih sebi ustvarili veliko in že v dobrih dvajsetih minutah tekme povedli s tremi goli prednosti. Nasprotnikom iz Italije je vendarle uspelo enkrat premagati slovensko hobotnico, vendar pa resneje izida srečanja niso uspeli ogroziti. Zmago je slovenska vrsta potrdila še z zadetkom v zadnji sekundi ob praznem italijanskem golu.

Reprezentanca zapušča St. Pölten s tremi zmagami kot absolutni zmagovalec turnirja.