Reprezentance nižjih selekcij

Risi U20 pred decembrskim prvenstvom na turnir v Francijo

2. november 2019, Bled – Na svojem zadnjem reprezentančnem zboru pred vrhuncem sezone, svetovnim prvenstvom Divizije I-A, se bo v prihajajočem tednu na Bledu zbrala tudi moška reprezentanca do 20 let.

Mladi risi bodo uvodoma opravili štiri treninge na ledu, čakajo pa jih tudi sestanki s strokovnim štabom ter predavanja. V noči iz torka na sredo bo pot reprezentanco vodila v francoski Vaujany, kjer bodo slovenski hokejisti ob še dveh dodatnih skupnih treningih na mednarodnem turnirju palice prekrižali z ekipami Francije, Italje in Madžarske.

Tokratni turnir bo za našo izbrano vrsto zadnji pred svetovnim prvenstvom Divizije I-A, kamor so se mladi risi uvrstili v lanski sezoni z osvojitvijo prvega mesta. Slednje bo od 8. do 14. decembra 2019 potekalo v beloruskem Minsku, na njem pa bodo, poleg Slovenije, nastopile še izbrane vrste Avstrije, Belorusije, Danske, Latvije in Norveške.

Četrtek, 7. november 2019
19.00 Francija – Slovenija

Petek, 8. november 2019
15.00 Slovenija– Italija

Sobota, 9. november 2019
11.30 Madžarska – Slovenija

Trenerski štab, pod vodstvom selektorja Lovra Bajca, je na tokratni zbor povabil naslednje igralce:

Vratarji  
KOGOVŠEKŽigaHDD Sij Acroni Jesenice
PANJTARGašperHD Hidria Jesenice
USNIKValIFJ Ocskay Gabor 
Branilci  
BERNARDJakaHK Slavija Junior
BRUN RAUHLanHD Hidria Jesenice
ČERNEJušHK Slavija Junior
FARTEKFilipHD Hidria Jesenice
KREMENOVIČDjordjeHK Triglav Kranj
MAŠIČBineHD Hidria Jesenice
POKLUKARŽanHDD Sij Acroni Jesenice
SOJERTomKooKoo (FIN)
ŠIROVNIKNikHD Hidria Jesenice
Napadalci   
BOHINCMartinHK Olimpija
BRODNIKNalMalmö Redhawks (SWE)
DEŽMANŽigaHanhals (SWE)
JAKUPOVIČAhmetHD Hidria Jesenice
KRMELJMihaHD Hidria Jesenice
MARKUNLenartKloten (SUI)
MEŽNARErikMlada Boleslav (CZE)
PODREKARAnžeHD Hidria Jesenice
PREDANAljažEC Salzburg (AUT)
PRIMOŽIČŽanHDD Sij Acroni Jesenice
RAZINGARTitAmbri-Piotta (SUI)
TÖRÖKMaticKooKoo (FIN)
VODLANLukaBili Tygri Liberec (CZE)
SelektorLovro Bajc
Pomočnik trenerjaMitja Kern
Pomočnik trenerja – vratarjiAndrej Hočevar
Tehnični vodjaAndraž Berlisk
Tehnični vodjaAnton Prostor
FizioterapevtErika Krampelj
Vodja reprezentanceZdravko Bobnarič

Komentarji

  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled