Hokejisti Telemacha Olimpije so odigrali zadnjo tekmo v letu 2014. V 33. krogu lige EBEL so gostovali v Linzu, domov pa so se vrnili s porazom 2:5.

Black Wings Linz : Telemach Olimpija 5:2 (2:0, 0:1, 3:1)
Ledena dvorana, gledalcev 4800, sodniki: Smetana (Avstrija), Piragić (Hrvaška, oba glavna), Loicht (Avstrija), Rakovič (Slovenija).

Strelci: 1:0 Kozek (Hofer, Hisey, 2.), 2:0 Piche (Dorion, Ulmer, 8., PP1), 2:1 Mušič (Zanoški, Medvec, 22., PP1), 3:1 Ouellette (Spannring, 44.), 4:1 Hofer (Hisey, Kozek, 47.), 4:2 Pešut (Degon, Podlipnik, 54.), 5:2 Iberer (Spannring, Ouellette, 56.).

Kazenske minute: Linz 10, Olimpija 8.

Prva tretjina je pripadla domačih hokejistom, ki so prišli do vodstva že v drugi minuti, ko je bil natančen Andrew Jacob Kozek. Šest minut zatem je ob igralcu več na 2:0 rezultat povišal Sebastien Piche. V drugem delu igre so si zmagi pripravili večje število strelov, en pa je končal tudi v mreži Linza. Dosegel ga je kapetan Aleš Mušič. V zadnjem delu je Linz hitro zabil še dva gola in povedel s 4:1. V 54. minuti je Žiga Pešut znova vrnil  nekaj upanja Olimpiji, a je Matthias Iberer hitro dokončno odločil zmagovalca.