Reprezentance nižjih selekcij

Mladi risi U18 prihodnji teden na Bledu

31. januar 2020, Bled – Slovenska mlada moška reprezentanca do 18 let se bo prihodnji ponedeljek zbrala v blejski ledeni dvorani, kjer bo ob koncu tedna gostila mednarodni hokejski turnir štirih narodov, na katerem bo svoje moči merila z reprezentancami Francije, Italije in Madžarske.

V uvodnem delu reprezentančnega zbora bodo varovanci selektorja Jake Adlešiča opravili štiri pripravljalne treninge na ledu; v sredo pa jih čaka še uradni trening pred samim turnirjem, ki se nato začne v četrtek.

Domači turnir bo za naše mlade rise, ki so se pred tem v letošnji sezoni zbrali že v novembru in decembru, še zadnja reprezentančna akcija pred velikim finalom sezone – svetovnim prvenstvim Divizije I-B od 12. do 18. aprila 2020 v italijanskem Asiagu.

Razpored tekem

Četrtek, 6. februar 2020
15.30 Francija – Italija
19.00 Slovenija – Madžarska

Petek, 7. februar 2020
15.30 Italija – Madžarska
19.00 Slovenija – Francija

Sobota, 8. februar 2020
12.00 Madžarska – Francija
15.30 Slovenija – Italija

Strokovni štab je na tokratni reprezentančni zbor povabil naslednje igralce:

Vratarji  
KOLINLukaHk Slavija Junior
PANČURTimotejESV Kaufbeueren (GER)
PANJTARGašperHD Hidria Jesenice
Branilci  
ČERNEJušHk Slavija Junior
DOLINARTimOcskay Gabor JA (HUN)
FARTEKFilipHD Hidria Jesenice
GREIFJakobHDK Maribor
MAŠIČBineHD Hidria Jesenice
OGRINCLukaHk SŽ Olimpija
PRATNEKER HATIČNikEspoo Blues (FIN)
PRETNAR   AljošaESV Kaufbeueren (GER)
SOJER  TomKooKoo U18 Jr.B SM (FIN)
Napadalci  
BRODNIK   NalMalmö Redhawks J18 (SWE)
BURGARNejcViggbyholms IK (SWE)
GOMBOCLukaEC KAC (AUT)
MAHKOVECMarcelHk MK Bled
MEHLEŽigaHk SŽ Olimpija
PAVLOVIČJanHk Triglav
POVŠEJureAIK Härnösand J20 (SWE)
PRODANDominikHk Slavija Junior
SKERLEP GašperHk Slavija Junior
SOJERMarkEC VSV Villach (AUT)
STIPANIČBlažHk SŽ Olimpija
TÖRÖKMaticKooKoo U18 Jr.B SM (FIN)
VODLAN   LukaBili Tygri Liberec U20 (CZE)

Rezerve

KAVČIČNalVHk SŽ Olimpija
ČOSIĆJanBHk Slavija Junior
ŠKOFJanBHD Hidria Jesenice
POTOČARRokNHD Hidria Jesenice
SLIVNIKLucNHk MK Bled
ZUPANAndražNHk MK Bled

Vodstvo reprezentance

ADLEŠIČ Jakaglavni trener
POGAČNIK Lukapomočnik trenerja
ULČAR Anžepomočnik trenerja
ŠMEJIC Rokfizioterapevt
BIZALJ Leopoldekonom
BAJC Lovrotehnični vodja
JAKOPIČ Bogdanvodja reprezentance

Komentarji

  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled