Reprezentance nižjih selekcij

Selekciji U15 in U16 na mednarodnem turnirju CCM Euro Invite Bled 2018

27. julij 2018, Bled – Medtem ko bo slovenska moška izbrana vrsta do 20 let v nedeljo zaključila prvi reprezentančni zbor v novi sezoni, se bosta v ponedeljek na Bledu zbrali selekciji do 15 in do 16 let, kjer bosta sodelovali na mednarodnem turnirju CCM Invite Bled 2018.

Slovenska selekcija U15 bo vse do prihodnje sobote moči merila z ekipami Piedmont Select (ITA), Pro Select (SVK), CCM Sweden Select (SWE), Young Talents (CZE), CCM Select USA (USA), HS Riga (LAT) in Tördon (SWE). Še pred začetkom turnija bodo slovenski hokejisti odigrali dve prijateljski tekmi – v ponedeljek, 30. julija 2018, ob 14:40 proti ekipi CCM Select USA in v torek, 31. julija 2018 ob 14:00 proti HS Riga.

Razpored tekem turnirja:

Sreda, 1. avgust 2018
15:20 Slovenija U15 – PRO Select

Četrtek, 2. avgust 2018
12:40 Slovenija U15 – Piedmont Select
16:30 Slovenija U15 – CCM Sweden Select

Petek, 3. avgust 2018
* razpored tekem bo določen glede na razvrstitev v kvalifikacijskem krogu

Sobota, 4. avgust 2018
* tekme za končno razvrstitev na turnirju

Seznam prijavljenih igralcev Slovenija U15:

Vratarji
ZUPANČIČJakobHK SŽ Olimpija
JUSTINMarkHD Hidria Jesenice
Branilci
PETEKGalHDK Maribor
ČERNJAKLukaHK ECE Celje
OBLAKMihaHD Hidria Jesenice
ŠMIDGašperHD Hidria Jesenice
PRATNEKAR HATIČNikHK SŽ Olimpija
ŠLIBAROžbeHK Triglav Kranj
Napadalci
BERGELJNikHD Hidria Jesenice
BERIČIČMihaHK Slavija Junior
BORSEJakaHK MK Bled
FINGUŠTIanHDK Maribor
LANGUSNaceHD Hidria Jesenice
PAZLARGregaHD Hidria Jesenice
PEČNIKJakobHK Slavija Junior
ŠIFTARAnžeHK Slavija Junior
VAHENMartinHK SŽ Olimpija
LESNIČARTjašHD Hidria Jesenice

Selekcija U16 pa bo palice prekrižala z ekipami CCM Selection USA (USA), Tördon (SWE), Asia Selection (RUS), Ukraine Selection (UKR) ter Future Star Hockey Academy Sweden (SWE). V ponedeljek in torek, 30. in 31. julija 2018, bodo mladi slovenski hokejisti odigrali še dve prijateljski tekmi.

Razpored tekem turnirja

Sreda, 1. avgust 2018
7:40 Slovenija U16 – CCM Selection USA

Četrtek, 2. avgust 2018
9:20 Slovenija U16 –  Tördon
14:40 Slovenija U16 – Asia Selection

Petek, 3. avgust 2018
10:20 Slovenija U16 – Ukraine Selection

Sobota, 4. avgust 2018
8:00 Slovenija U16 – Future Star Hockey Academy Sweden
* popoldne: finalni obračuni

Seznam prijavljenih igralcev Slovenija U16:

Vratarji
KOLINLukaHK Slavija Junior
PANČURTimotejHK MK Bled
Branilci
BAŠKARAD MAJCEMavricijHK Triglav Kranj
ČOSIČJanHK Slavija Junior
DOLINARTimHD Hidria Jesenice
KLANČARMarkHK MK Bled
PETRETIČMatejHC Litvinov
SOJERTomHK SŽ Olimpija
PIVECJean MarkHDK Maribor
Napadalci
BURGARNejcHK Triglav Kranj
DOBRAVECJušHD Hidria Jesenice
GOMBOCLukaHK MK Bled
MAHKOVECMarcelHK MK Bled
SLIVNIKLucHK MK Bled
ŠUBICGašperHK SŽ Olimpija
TOROKMaticHD Hidria Jesenice
BALOHDavidHD Hidria Jesenice
ZUPANAndražHK MK Bled

Komentarji

  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled