HD Hidria Jesenice - IHL - Člani - 19/20

Redni del


Vratarji

#Št.VratarGPGASASVSSVS%TOIGAAPIM
125PANJTAR Gašper172222119990.05398:133.3100:00
21ŽAGAR Nejc173627423886.86621:143.4800:00
325KOGOVŠEK Žiga00000.0000:000.0000:00
425AVSENEK Grega00000.0000:000.0000:00
51ŠKRJANC Nejc00000.0000:000.0000:00


Igralci

#Št.IgralecGPGAPTSPPGSHG
123PODREKAR Anže17591420
213KOČAR Timotej16671330
314MAŠIČ Bine17491311
49RAJSAR Patrik14481210
55BRUN RAUH Lan1617810
622JAKUPOVIĆ Ahmet1734710
78KRMELJ Miha1725710
87HADŽIČ Alen1733630
922SVETINA Erik223510
1015IVANOVIĆ Filip1114500
1124ŠTURM Jaka130320
123DJUMIĆ Mirko220220
1311DOBRAVEC Juš520200
1412ZOR Matic1620200
1520SODJA Jaka111200
1619MARKIČ Žan511200
1716LESNIČAR Tjaš1411210
182ŠKOF Jan1702200
194FARTEK Filip910100
2021POTOČAR Rok1510100
2110BALOH David901100
2220KUMANOVIĆ Lovro1301100
236ŠIROVNIK Nik1301100
2424FINŽGAR Matjaž1501100
2522MIKLIČ Tanej000000
26REMAR Aleš000000
2717PIVK Aljaž000000
2816LUKAN Aljaž000000
2921KOROŠEC Gašper000000
308PAZLAR Grega000000
316KARARIĆ Amar000000
3213CRNOVIČ Aljoša000000
3313LANGUS Nace000000
34PRIMOŽIČ Žan000000
3511BRGLEZ Nik000000
3624DOLINAR Tim000000
3721DEŽMAN Žiga000000
3812ŠEGA Jaka000000
398URUKALO Žiga000000
409ŠMID Gašper000000
41GLAVIČ Gašper000000
4221ADROVIĆ Dejan000000
4311POGAČAR Grega000000
447RIJAVEC Aleksander000000
455MURNIK Petja000000
469LUKAN Domen000000
477MRAVLJE Matic000000
4824OBLAK Miha000000
4910HOMAN Andraž000000
503VERDNIK Domen000000
51NASTRAN Domen000000
5219TÖRÖK Matic000000
5312GASAR Drejc000000
5416BERGELJ Nik000000
5515AVSENEK Rok000000
566STOJAN Nejc000000
5717ČUFER Anže000000
582PROSTOR Anže000000
5919SERŠEN Gašper100000
6019SVETINA Rok100000
6113KOBAL Marcel800000
6217ŠABANOVIĆ Zemir1500000


Zadnji izidi

#1, 17.01.2020, 20:15, Pingvin V ŽIVO

SKHL Crvena Zvezda

HD Hidria Jesenice
#81, 11.01.2020, 19:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HD Hidria Jesenice
#77, 04.01.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Vojvodina
#69, 28.12.2019, 18:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

KHL Mladost
#65, 21.12.2019, 18:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

Hk Triglav
#61, 18.12.2019, 18:00, Dvorana Celje

HK True Celje

HD Hidria Jesenice
#57, 30.11.2019, 18:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

SKHL Crvena Zvezda
#53, 27.11.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Slavija Junior
#49, 23.11.2019, 13:00, Dvorana SPENS

HK Vojvodina

HD Hidria Jesenice
#41, 13.11.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

KHL Mladost
#37, 02.11.2019, 19:30, Dvorana Zlato polje

Hk Triglav

HD Hidria Jesenice
#33, 30.10.2019, 18:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK True Celje
#29, 26.10.2019, 18:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

SKHL Crvena Zvezda
#25, 19.10.2019, 19:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HD Hidria Jesenice
#21, 16.10.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Vojvodina
#13, 05.10.2019, 14:15, Dom sportova

KHL Mladost

HD Hidria Jesenice
#9, 28.09.2019, 18:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

Hk Triglav
#5, 21.09.2019, 18:00, Dvorana Celje

HK True Celje

HD Hidria Jesenice

Prihajajoče tekme

#85, 18.01.2020, 11:45, Pingvin

SKHL Crvena Zvezda
:

HD Hidria Jesenice
#89, 29.01.2020, -, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice
:

HK True Celje
#93, 01.02.2020, -, Dvorana Zlato polje

Hk Triglav
:

HD Hidria Jesenice
#97, 12.02.2020, -, Dom sportova

KHL Mladost
:

HD Hidria Jesenice
#105, 22.02.2020, -, Dvorana SPENS

HK Vojvodina
:

HD Hidria Jesenice
#109, 29.02.2020, -, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice
:

HK Slavija Junior




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled