Tekmovanje: IHL - Člani - 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 77
Datum: 04.01.2020
Čas: 19:00
Gledalcev: 73

Sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: MILOVANOVIČ Jakob
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

4 : 3
( 2:0, 1:3, 1:0 )

HK Vojvodina (VOJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc
00:00
Vstop vratarja
VOJ
#20 BEUKEBOOM Adam
05:41
Gol
HDJ
1 : 0
#12 ZOR Matic, podaja #15 IVANOVIĆ Filip, #16 LESNIČAR Tjaš
06:52
Izključitev
HDJ
2 min
#9 RAJSAR Patrik, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 06:52 - 08:52 ]
08:00
Izključitev
VOJ
2 min
#88 STEPHANSON Jon, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 08:00 - 10:00 ]
17:23
Izključitev
VOJ
5 min
#11 PUŠAC Miloš, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico), kazen prestaja #3 JERKOVIĆ Nikola [ 17:23 - 22:23 ]
17:23
Izključitev
VOJ
20 min
#11 PUŠAC Miloš, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 22:23 - 60:00 ]
19:35
Izključitev
VOJ
2 min
#88 STEPHANSON Jon, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 19:35 - 19:51 ]
19:51
Gol
HDJ
2 : 0
#13 KOČAR Timotej, podaja #9 RAJSAR Patrik, #14 MAŠIČ Bine (+2)

2 / 3

22:25
Izključitev
HDJ
2 min
#7 HADŽIČ Alen, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 22:25 - 24:05 ]
24:05
Gol
VOJ
2 : 1
#95 NIKOLIĆ Milan, podaja #88 STEPHANSON Jon, #7 PUŠAC Nikola (+1)
25:39
Gol
VOJ
2 : 2
#21 PUKETA Marko, podaja #44 VUČUREVIĆ Nemanja
29:57
Izključitev
VOJ
2 min
#12 COLE Berreth, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 29:57 - 30:29 ]
30:29
Gol
HDJ
3 : 2
#7 HADŽIČ Alen, podaja #8 KRMELJ Miha, #5 BRUN RAUH Lan (+1)
34:22
Izključitev
VOJ
2 min
#88 STEPHANSON Jon, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 34:22 - 36:22 ]
34:38
Izključitev
HDJ
2 min
#15 IVANOVIĆ Filip, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 34:38 - 36:38 ]
35:26
Gol
VOJ
3 : 3
#7 PUŠAC Nikola, podaja #14 RADOSAVLJEVIĆ Relja
37:45
Izključitev
HDJ
2 min
#21 POTOČAR Rok, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:45 - 39:45 ]
37:45
Izključitev
VOJ
2 min
#17 BJELOGRLIĆ Uroš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:45 - 39:45 ]
39:20
Izključitev
VOJ
5 min
#27 DERGACHEV Bogdan, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat), kazen prestaja #15 MILIĆEVIĆ Dimitrije [ 39:20 - 44:20 ]
39:20
Izključitev
VOJ
20 min
#27 DERGACHEV Bogdan, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 44:20 - 60:00 ]

3 / 3

43:42
Izključitev
HDJ
2 min
#13 KOČAR Timotej, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 43:42 - 45:42 ]
51:53
Izključitev
VOJ
2 min
#14 RADOSAVLJEVIĆ Relja, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 51:53 - 53:38 ]
53:38
Gol (GWG)
HDJ
4 : 3
#14 MAŠIČ Bine, podaja #15 IVANOVIĆ Filip (+1)
55:03
Izključitev
VOJ
2 min
#22 ČENGERI Viktor, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #15 MILIĆEVIĆ Dimitrije [ 55:03 - 57:03 ]
55:03
Izključitev
VOJ
10 min
#22 ČENGERI Viktor, MISC (Disciplinska kazen) [ 57:03 - 60:00 ]
57:37
Izključitev
HDJ
2 min
#23 PODREKAR Anže, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:37 - 59:37 ]
59:37
Izstop vratarja
VOJ
#20 BEUKEBOOM Adam
60:00
Izključitev
HDJ
5 min
#9 RAJSAR Patrik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
20 min
#9 RAJSAR Patrik, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
5 min
#17 ŠABANOVIĆ Zemir, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
20 min
#17 ŠABANOVIĆ Zemir, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
5 min
#13 KOČAR Timotej, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
20 min
#13 KOČAR Timotej, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
VOJ
5 min
#14 RADOSAVLJEVIĆ Relja, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
VOJ
20 min
#14 RADOSAVLJEVIĆ Relja, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
VOJ
5 min
#55 BELIĆ Ivan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
VOJ
20 min
#55 BELIĆ Ivan, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
VOJ
5 min
#88 STEPHANSON Jon, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
VOJ
20 min
#88 STEPHANSON Jon, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#10
BALOH David
F
-
-
#5
BRUN RAUH Lan (C)
D
-
1
#7
HADŽIČ Alen
D
1
-
#15
IVANOVIĆ Filip
P
-
2
#22
JAKUPOVIĆ Ahmet
F
-
-
#13
KOČAR Timotej
F
1
-
#8
KRMELJ Miha
F
-
1
#16
LESNIČAR Tjaš
F
-
1
#14
MAŠIČ Bine
D
1
1
#23
PODREKAR Anže
F
-
-
#21
POTOČAR Rok
F
-
-
#9
RAJSAR Patrik
F
-
1
#17
ŠABANOVIĆ Zemir
D
-
-
#6
ŠIROVNIK Nik
P
-
-
#2
ŠKOF Jan
D
-
-
#12
ZOR Matic
F
1
-

HK Vojvodina

#
Ime
Poz
G
A
#55
BELIĆ Ivan
GK
-
-
#20
BEUKEBOOM Adam
GK
-
-

#17
BJELOGRLIĆ Uroš (A)
C
-
-
#22
ČENGERI Viktor
F
-
-
#12
COLE Berreth
P
-
-
#27
DERGACHEV Bogdan
D
-
-
#3
JERKOVIĆ Nikola
D
-
-
#15
MILIĆEVIĆ Dimitrije
D
-
-
#95
NIKOLIĆ Milan
F
1
-
#21
PUKETA Marko
P
1
-
#11
PUŠAC Miloš (A)
P
-
-
#7
PUŠAC Nikola
P
1
1
#14
RADOSAVLJEVIĆ Relja
F
-
1
#88
STEPHANSON Jon
P
-
1
#44
VUČUREVIĆ Nemanja (C)
RW
-
1

1 / 3

05:41
HDJ
1 : 0
#12 ZOR Matic, podaja #15 IVANOVIĆ Filip, #16 LESNIČAR Tjaš
19:51
HDJ
2 : 0
#13 KOČAR Timotej, podaja #9 RAJSAR Patrik, #14 MAŠIČ Bine (+2)

2 / 3

24:05
VOJ
2 : 1
#95 NIKOLIĆ Milan, podaja #88 STEPHANSON Jon, #7 PUŠAC Nikola (+1)
25:39
VOJ
2 : 2
#21 PUKETA Marko, podaja #44 VUČUREVIĆ Nemanja
30:29
HDJ
3 : 2
#7 HADŽIČ Alen, podaja #8 KRMELJ Miha, #5 BRUN RAUH Lan (+1)
35:26
VOJ
3 : 3
#7 PUŠAC Nikola, podaja #14 RADOSAVLJEVIĆ Relja

3 / 3

53:38
HDJ
4 : 3
#14 MAŠIČ Bine, podaja #15 IVANOVIĆ Filip (+1)

1 / 3

06:52
HDJ
2 min
#9 RAJSAR Patrik, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 06:52 - 08:52 ]
08:00
VOJ
2 min
#88 STEPHANSON Jon, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 08:00 - 10:00 ]
17:23
VOJ
5 min
#11 PUŠAC Miloš, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico), kazen prestaja #3 JERKOVIĆ Nikola [ 17:23 - 22:23 ]
17:23
VOJ
20 min
#11 PUŠAC Miloš, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 22:23 - 60:00 ]
19:35
VOJ
2 min
#88 STEPHANSON Jon, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 19:35 - 19:51 ]

2 / 3

22:25
HDJ
2 min
#7 HADŽIČ Alen, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 22:25 - 24:05 ]
29:57
VOJ
2 min
#12 COLE Berreth, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 29:57 - 30:29 ]
34:22
VOJ
2 min
#88 STEPHANSON Jon, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 34:22 - 36:22 ]
34:38
HDJ
2 min
#15 IVANOVIĆ Filip, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 34:38 - 36:38 ]
37:45
HDJ
2 min
#21 POTOČAR Rok, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:45 - 39:45 ]
37:45
VOJ
2 min
#17 BJELOGRLIĆ Uroš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:45 - 39:45 ]
39:20
VOJ
5 min
#27 DERGACHEV Bogdan, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat), kazen prestaja #15 MILIĆEVIĆ Dimitrije [ 39:20 - 44:20 ]
39:20
VOJ
20 min
#27 DERGACHEV Bogdan, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 44:20 - 60:00 ]

3 / 3

43:42
HDJ
2 min
#13 KOČAR Timotej, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 43:42 - 45:42 ]
51:53
VOJ
2 min
#14 RADOSAVLJEVIĆ Relja, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 51:53 - 53:38 ]
55:03
VOJ
2 min
#22 ČENGERI Viktor, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #15 MILIĆEVIĆ Dimitrije [ 55:03 - 57:03 ]
55:03
VOJ
10 min
#22 ČENGERI Viktor, MISC (Disciplinska kazen) [ 57:03 - 60:00 ]
57:37
HDJ
2 min
#23 PODREKAR Anže, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:37 - 59:37 ]
60:00
HDJ
5 min
#9 RAJSAR Patrik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
20 min
#9 RAJSAR Patrik, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
5 min
#17 ŠABANOVIĆ Zemir, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
20 min
#17 ŠABANOVIĆ Zemir, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
5 min
#13 KOČAR Timotej, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
20 min
#13 KOČAR Timotej, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
VOJ
5 min
#14 RADOSAVLJEVIĆ Relja, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
VOJ
20 min
#14 RADOSAVLJEVIĆ Relja, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
VOJ
5 min
#55 BELIĆ Ivan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
VOJ
20 min
#55 BELIĆ Ivan, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
VOJ
5 min
#88 STEPHANSON Jon, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
VOJ
20 min
#88 STEPHANSON Jon, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled