Najboljši short-handed strelci - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1SEVER MarkHK SŽ Olimpija322401
2RAJSAR PatrikHDD SIJ Acroni Jesenice413401
3UDUČ AljažHDK Maribor210101
4SODJA JakaHDD SIJ Acroni Jesenice4461000
5ŠTURM JakaHDD SIJ Acroni Jesenice4281000
6SIMŠIČ NikHK SŽ Olimpija443700
7RAJSAR SašoHDD SIJ Acroni Jesenice443700
8TERLIKAR AnžeHK Triglav534710
9GROŠELJ SebastjanHK Triglav507700
10ULAMEC LukaHK SŽ Olimpija406600
11DJUMIĆ MirkoHDD SIJ Acroni Jesenice424600
12HOČEVAR NejcHK Triglav515600
13ZUPAN ŽanHK Triglav551610
14PULLI JussoHK SŽ Olimpija223500
15KADIČ DenisHDK Maribor214500
16KUJAVEC AnejHK SŽ Olimpija432500
17MAŠIČ BineHDD SIJ Acroni Jesenice414510
18URUKALO ŽigaHDD SIJ Acroni Jesenice405500
19BEAUVILLIER FrancisHK SŽ Olimpija222400
20TOMAŽEVIČ BlažHDD SIJ Acroni Jesenice213410
21ROBAR MitjaHDK Maribor204400
22PRIMOŽIČ ŽanHDD SIJ Acroni Jesenice222400
23ŽEŽELJ GregorHK SŽ Olimpija322400
24MEHLE ŽigaHK SŽ Olimpija313410
25STOJAN NejcHDD SIJ Acroni Jesenice404400
26SVETINA ErikHDD SIJ Acroni Jesenice440400
27SERŠEN GašperHDD SIJ Acroni Jesenice431400
28TRUDEN NikHK Slavija Junior413400
29JENKO JašaHK Triglav522400
30MAGOVAC AleksandarHK SŽ Olimpija212300
31NEMEČEK NikoHDK Maribor230330
32LANGUS NaceHD Hidria Jesenice321300
33ŠTEBIH MihaHK SŽ Olimpija312300
34PODREKAR AnžeHD Hidria Jesenice303300
35JEZOVŠEK ŽanHDD SIJ Acroni Jesenice312300
36ČIMŽAR TadejHK SŽ Olimpija312300
37ROPRET AnžeHK SŽ Olimpija321310
38KOMPOLŠEK AndražHK Slavija Junior403300
39GLAVIČ GašperHDD SIJ Acroni Jesenice421310
40ŠČAP LukaHDD SIJ Acroni Jesenice412300
41ZIBELNIK AndražHK SŽ Olimpija403300
42LAPORNIK LovroHK Slavija Junior412300
43KOČAR TimotejHDD SIJ Acroni Jesenice412300
44ČAMPA AndražHK Slavija Junior421310
45OGRIZEK AljažHK True Celje111200
46KNEZ BlažHK True Celje111200
47PANCE ŽigaHK SŽ Olimpija211200
48HEBAR TianHK SŽ Olimpija202200
49TAVČAR MajHDD SIJ Acroni Jesenice211210
50RIBIČ AljažHDK Maribor211210
51ZAJC MihaHK SŽ Olimpija211200
52HEBAR AndrejHDD SIJ Acroni Jesenice211200
53CRNOVIČ AljošaHDD SIJ Acroni Jesenice311200
54BRUN RAUH LanHD Hidria Jesenice302200
55KOREN GalHK SŽ Olimpija311200
56CHVATAL AljažHK Slavija Junior411200
57ŠIROVNIK NikHDD SIJ Acroni Jesenice402200
58PRIMAR JureHK Slavija Junior411200
59AHAČIČ MihaHK Triglav402200
60HUMAR NikHK Slavija Junior411200
61PERČIČ MaksHDD SIJ Acroni Jesenice411200
62SITAR NikHK Slavija Junior402200
63ŠTENKLER MaticHK Triglav511200
64MARKIČ ŽanHK Triglav511200
65PEM NikHD Hidria Jesenice110110
66FLAJS ŽanHK SŽ Olimpija110100
67TADIĆ MarkoHK True Celje101100
68KLAVŽAR RokHK True Celje101100
69JERAM FilipHK True Celje201100
70JERAM UrhHK True Celje210100
71MEŽNAR ErikHK SŽ Olimpija201100
72ZORKO LukaHK SŽ Olimpija201100
73REKAR NikHKMK Bled201100
74TIŠLAR PatrikHKMK Bled210100
75LEBER RokHDK Maribor201100
76VINČEC LukaHDK Maribor201100
77MUŠIČ AlešHK SŽ Olimpija201100
78PINELLI Francesco PaoloHDD SIJ Acroni Jesenice210100
79GORŠE EnesHK Slavija Junior201100
80ZUPANC MaticHK True Celje201100
81KASTELIC NejcHK True Celje210100
82LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice310100
83POTOČAR RokHD Hidria Jesenice310100
84LUKAN DomenHD Hidria Jesenice301100
85LUKAN AljažHD Hidria Jesenice301100
86DEŽMAN ŽigaHD Hidria Jesenice310110
87PROSTOR AnžeHD Hidria Jesenice301100
88LOGAR MihaHK SŽ Olimpija301100
89ŠUBIC MatjažHK Slavija Junior310100
90BRUS NejcHK SŽ Olimpija401100
91BERIČIČ MihaHK Slavija Junior401100
92PRODAN Dominik MarjanHK Slavija Junior401100
93ČERNE JušHK Slavija Junior410110
94POTOČNIK KrištofHK Triglav401100
95PUŠENJAK JanHK Slavija Junior410100
96ŠLIBAR OžbeHK Triglav501100
97PAVLOVIČ JanHK Triglav510110
98POTOČNIK MihaelHK Triglav510100



Najboljši short-handed strelci - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1PANCE ŽigaHK SŽ Olimpija844802
2SIMŠIČ NikHK SŽ Olimpija128101821
3SODJA JakaHDD SIJ Acroni Jesenice135131801
4RAJSAR PatrikHDD SIJ Acroni Jesenice13981701
5OGRIZEK AljažHK TRUE Celje123121501
6POTOČNIK KrištofHK Triglav13671311
7LEBER RokHDK Maribor6461011
8ZORKO LukaHK SŽ Olimpija11371001
9ZUPAN ŽanHK Triglav12551011
10BURAZIN TadejHKMK Bled1233601
11ŽEŽELJ GregorHK SŽ Olimpija832501
12JEZOVŠEK ŽanHDD SIJ Acroni Jesenice121372030
13SOTLAR JureHK SŽ Olimpija107121910
14NEMEČEK NikoHDK Maribor121261810
15GROŠELJ SebastjanHK Triglav13891710
16KASTELIC NejcHK TRUE Celje131071740
17ŠTURM JakaHDD SIJ Acroni Jesenice13881610
18TRUDEN NikHK Slavija Junior145111600
19ULAMEC LukaHK SŽ Olimpija10871500
20AHAČIČ MihaHK Triglav130151500
21KLAVŽAR RokHK TRUE Celje13591440
22ROPRET AnžeHK SŽ Olimpija8581300
23TOMAŽEVIČ BlažHDD SIJ Acroni Jesenice12761300
24JENKO JašaHK Triglav13671320
25RIBIČ AljažHDK Maribor7571220
26KADIČ DenisHDK Maribor11481220
27OREHEK JanezHK SŽ Olimpija12841200
28URUKALO ŽigaHDD SIJ Acroni Jesenice132101200
29DROZG JanHK SŽ Olimpija6921130
30HEBAR AndrejHDD SIJ Acroni Jesenice10291110
31KNEZ BlažHK TRUE Celje10561120
32HUMAR NikHK Slavija Junior11651120
33POTOČNIK MihaelHK Triglav131101100
34STOJAN NejcHDD SIJ Acroni Jesenice13561100
35CRNOVIČ AljošaHDD SIJ Acroni Jesenice13471100
36ŠUBIC MatjažHK Slavija Junior13381100
37KOMPOLŠEK AndražHK Slavija Junior14471120
38RAJSAR SašoHDD SIJ Acroni Jesenice8371000
39HOČEVAR NejcHK Triglav13371000
40SVETINA ErikHDD SIJ Acroni Jesenice13551030
41PLANKO DavidHK SŽ Olimpija1018910
42DJUMIĆ MirkoHDD SIJ Acroni Jesenice1036900
43BOHINC MartinHK SŽ Olimpija1236900
44BRUN RAUH LanHD Hidria Jesenice1427900
45KOREN GalHK SŽ Olimpija862800
46MEHLE ŽigaHK SŽ Olimpija826800
47LOGAR MihaHK SŽ Olimpija935810
48KUJAVEC AnejHK SŽ Olimpija1026800
49TADIĆ MarkoHK TRUE Celje1217810
50VINČEC LukaHDK Maribor1362800
51SITAR NikHK Slavija Junior1362800
52KRMELJ MihaHD Hidria Jesenice1444810
53PRIMAR JureHK Slavija Junior1444830
54TAVČAR MajHDD SIJ Acroni Jesenice925710
55LANGUS NaceHD Hidria Jesenice1143720
56POGAČNIK TjašHKMK Bled1134710
57GLAVIČ GašperHDD SIJ Acroni Jesenice1116710
58SKERLEP GašperHK Slavija Junior1252710
59PROSTOR AnžeHD Hidria Jesenice1234710
60BAN MatevžHK Triglav1243710
61ZIBELNIK AndražHK SŽ Olimpija1216700
62SERŠEN GašperHDD SIJ Acroni Jesenice1334710
63MUŠIČ AlešHK SŽ Olimpija533610
64TAVŽELJ AndrejHDD SIJ Acroni Jesenice915600
65ZUPANC MaticHK TRUE Celje933600
66ZAJC MihaHK SŽ Olimpija1015600
67JURIČ LukaHDK Maribor1024610
68BERIČIČ MihaHK Slavija Junior1133600
69MAŠIČ BineHDD SIJ Acroni Jesenice1106600
70TERLIKAR AnžeHK Triglav1242600
71TIŠLAR PatrikHKMK Bled1224600
72KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice1342620
73ŠIROVNIK NikHDD SIJ Acroni Jesenice1315600
74JERAM FilipHK TRUE Celje1324600
75PEM NikHD Hidria Jesenice532510
76MAGOVAC AleksandarHK SŽ Olimpija814500
77ČIMŽAR TadejHK SŽ Olimpija805500
78GORŠE EnesHK Slavija Junior914500
79BERNARD JakobHK SŽ Olimpija1105500
80SLIVNIK LucHKMK Bled1123500
81VIDIC DomenHK Slavija Junior1232500
82JERAM UrhHK TRUE Celje1323500
83LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice1414500
84ČAMPA AndražHK Slavija Junior1405500
85PUŠENJAK JanHK Slavija Junior1423500
86ROBAR MitjaHDK Maribor304400
87KUZMAN ŽigaHDK Maribor513410
88PERČIČ MaksHDD SIJ Acroni Jesenice722400
89SRPČIČ Žan LukaHKMK Bled913400
90ŠTEBIH MihaHK SŽ Olimpija1004400
91ČERNE JušHK Slavija Junior1022420
92BORSE TimHKMK Bled1022400
93PRODAN Dominik MarjanHK Slavija Junior1113400
94RACIĆ AndrijaHDK Maribor1222400
95BATIČ UrošHK Slavija Junior1222410
96NOVAK AljažHKMK Bled1213400
97ŠLIBAR OžbeHK Triglav1231400
98PODREKAR AnžeHD Hidria Jesenice1213400
99VOH NejcHDK Maribor1313410
100PODREKAR GaberHKMK Bled1331420
101ŠKOF JanHD Hidria Jesenice1413400
102TÖRÖK MaticHDD SIJ Acroni Jesenice303300
103FLAJS ŽanHK SŽ Olimpija512300
104PETRONIJEVIČ LEPŠA TayHK SŽ Olimpija603300
105REKAR NikHKMK Bled821310
106ŠTENKLER MaticHK Triglav1021300
107JELAR JureHK Triglav1012300
108ZUPAN AndražHKMK Bled1112300
109KOČAR TimotejHDD SIJ Acroni Jesenice1212300
110BALOH DavidHD Hidria Jesenice1321300
111MARKIČ ŽanHK Triglav1303300
112LUKAN AljažHD Hidria Jesenice1412310
113ŠČAP LukaHK Slavija Junior202200
114SEVER MarkHK SŽ Olimpija311200
115VILFAN NaceHK TRUE Celje420200
116TOMAŠEVIĆ DaniloHDK Maribor511210
117DEŽMAN ŽigaHD Hidria Jesenice602200
118LAPORNIK LovroHK Slavija Junior602200
119BURAZIN TevžHKMK Bled820200
120BRUS NejcHK SŽ Olimpija802200
121ZUPANC JureHK TRUE Celje1002200
122PAZLAR MitjaHKMK Bled1111200
123GREIF JakobHDK Maribor1111200
124ZOR MaticHD Hidria Jesenice1111200
125PAVLOVIČ JanHK Triglav1211200
126ZAGORC JoštHK Slavija Junior1211200
127PODREKAR UrbanHKMK Bled1211200
128KUKOVIČ NikHK TRUE Celje1202200
129ŠKRJANEC PODERGAJS GalHK TRUE Celje1311200
130HEBAR TianHK SŽ Olimpija110100
131ČEPON MarkHK SŽ Olimpija201100
132ILIČ UrhHK SŽ Olimpija201100
133BEBEK AnteHK Slavija Junior301100
134ČERENJAK LukaHK SŽ Olimpija301100
135ILOVAR NejcHK Slavija Junior301100
136SMOLEJ GalHKMK Bled301100
137CHVATAL AljažHK Slavija Junior301100
138PEJOVIĆ NemanjaHDK Maribor401100
139ČAVLOVIĆ NikoHK Slavija Junior401100
140VILMAN BorHKMK Bled401100
141FLAJS JanHK SŽ Olimpija401100
142KUZMAN ŽanHDK Maribor501100
143KORZHYLETSKYI DanyloHKMK Bled710100
144ČURĆIĆ SergejHDK Maribor710110
145ZERNKO ReneHDK Maribor901100
146PEČNIK JakobHK Slavija Junior910100
147JELOČNIK EmilHKMK Bled910100
148TUŠEK AljošaHKMK Bled910100
149MOREL MihaHK Triglav1010100
150SVETINA RokHD Hidria Jesenice1001100
151BOHINC RožleHKMK Bled1001100
152ŠTEBIH LukaHDK Maribor1101100
153PANČUR NejcHKMK Bled1210100
154BIZJAK JanHDK Maribor1210100
155OBLAK MihaHD Hidria Jesenice1310100
156SREBOT TimejHK TRUE Celje1301100
157RIJAVEC AleksanderHD Hidria Jesenice1410110
158DOBRAVEC JušHD Hidria Jesenice1410110




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled