Najboljši podajalci - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1ŠTURM JakaHDD SIJ Acroni Jesenice4281000
2GROŠELJ SebastjanHK Triglav507700
3SODJA JakaHDD SIJ Acroni Jesenice4461000
4ULAMEC LukaHK SŽ Olimpija406600
5HOČEVAR NejcHK Triglav515600
6URUKALO ŽigaHDD SIJ Acroni Jesenice405500
7TERLIKAR AnžeHK Triglav534710
8DJUMIĆ MirkoHDD SIJ Acroni Jesenice424600
9KADIČ DenisHDK Maribor214500
10MAŠIČ BineHDD SIJ Acroni Jesenice414510
11ROBAR MitjaHDK Maribor204400
12STOJAN NejcHDD SIJ Acroni Jesenice404400
13SIMŠIČ NikHK SŽ Olimpija443700
14RAJSAR SašoHDD SIJ Acroni Jesenice443700
15PULLI JussoHK SŽ Olimpija223500
16TOMAŽEVIČ BlažHDD SIJ Acroni Jesenice213410
17MEHLE ŽigaHK SŽ Olimpija313410
18RAJSAR PatrikHDD SIJ Acroni Jesenice413401
19TRUDEN NikHK Slavija Junior413400
20PODREKAR AnžeHD Hidria Jesenice303300
21KOMPOLŠEK AndražHK Slavija Junior403300
22ZIBELNIK AndražHK SŽ Olimpija403300
23KUJAVEC AnejHK SŽ Olimpija432500
24BEAUVILLIER FrancisHK SŽ Olimpija222400
25PRIMOŽIČ ŽanHDD SIJ Acroni Jesenice222400
26ŽEŽELJ GregorHK SŽ Olimpija322400
27SEVER MarkHK SŽ Olimpija322401
28JENKO JašaHK Triglav522400
29MAGOVAC AleksandarHK SŽ Olimpija212300
30ŠTEBIH MihaHK SŽ Olimpija312300
31JEZOVŠEK ŽanHDD SIJ Acroni Jesenice312300
32ČIMŽAR TadejHK SŽ Olimpija312300
33ŠČAP LukaHDD SIJ Acroni Jesenice412300
34LAPORNIK LovroHK Slavija Junior412300
35KOČAR TimotejHDD SIJ Acroni Jesenice412300
36HEBAR TianHK SŽ Olimpija202200
37BRUN RAUH LanHD Hidria Jesenice302200
38ŠIROVNIK NikHDD SIJ Acroni Jesenice402200
39AHAČIČ MihaHK Triglav402200
40SITAR NikHK Slavija Junior402200
41ZUPAN ŽanHK Triglav551610
42SERŠEN GašperHDD SIJ Acroni Jesenice431400
43LANGUS NaceHD Hidria Jesenice321300
44ROPRET AnžeHK SŽ Olimpija321310
45GLAVIČ GašperHDD SIJ Acroni Jesenice421310
46ČAMPA AndražHK Slavija Junior421310
47OGRIZEK AljažHK True Celje111200
48KNEZ BlažHK True Celje111200
49PANCE ŽigaHK SŽ Olimpija211200
50TAVČAR MajHDD SIJ Acroni Jesenice211210
51RIBIČ AljažHDK Maribor211210
52ZAJC MihaHK SŽ Olimpija211200
53HEBAR AndrejHDD SIJ Acroni Jesenice211200
54CRNOVIČ AljošaHDD SIJ Acroni Jesenice311200
55KOREN GalHK SŽ Olimpija311200
56CHVATAL AljažHK Slavija Junior411200
57PRIMAR JureHK Slavija Junior411200
58HUMAR NikHK Slavija Junior411200
59PERČIČ MaksHDD SIJ Acroni Jesenice411200
60ŠTENKLER MaticHK Triglav511200
61MARKIČ ŽanHK Triglav511200
62TADIĆ MarkoHK True Celje101100
63KLAVŽAR RokHK True Celje101100
64JERAM FilipHK True Celje201100
65MEŽNAR ErikHK SŽ Olimpija201100
66ZORKO LukaHK SŽ Olimpija201100
67REKAR NikHKMK Bled201100
68LEBER RokHDK Maribor201100
69VINČEC LukaHDK Maribor201100
70MUŠIČ AlešHK SŽ Olimpija201100
71GORŠE EnesHK Slavija Junior201100
72ZUPANC MaticHK True Celje201100
73LUKAN DomenHD Hidria Jesenice301100
74LUKAN AljažHD Hidria Jesenice301100
75PROSTOR AnžeHD Hidria Jesenice301100
76LOGAR MihaHK SŽ Olimpija301100
77BRUS NejcHK SŽ Olimpija401100
78BERIČIČ MihaHK Slavija Junior401100
79PRODAN Dominik MarjanHK Slavija Junior401100
80POTOČNIK KrištofHK Triglav401100
81ŠLIBAR OžbeHK Triglav501100
82SVETINA ErikHDD SIJ Acroni Jesenice440400
83NEMEČEK NikoHDK Maribor230330
84PEM NikHD Hidria Jesenice110110
85FLAJS ŽanHK SŽ Olimpija110100
86JERAM UrhHK True Celje210100
87TIŠLAR PatrikHKMK Bled210100
88UDUČ AljažHDK Maribor210101
89PINELLI Francesco PaoloHDD SIJ Acroni Jesenice210100
90KASTELIC NejcHK True Celje210100
91LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice310100
92POTOČAR RokHD Hidria Jesenice310100
93DEŽMAN ŽigaHD Hidria Jesenice310110
94ŠUBIC MatjažHK Slavija Junior310100
95ČERNE JušHK Slavija Junior410110
96PUŠENJAK JanHK Slavija Junior410100
97PAVLOVIČ JanHK Triglav510110
98POTOČNIK MihaelHK Triglav510100



Najboljši podajalci - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1AHAČIČ MihaHK Triglav130151500
2SODJA JakaHDD SIJ Acroni Jesenice135131801
3SOTLAR JureHK SŽ Olimpija107121910
4OGRIZEK AljažHK TRUE Celje123121501
5TRUDEN NikHK Slavija Junior145111600
6SIMŠIČ NikHK SŽ Olimpija128101821
7URUKALO ŽigaHDD SIJ Acroni Jesenice132101200
8POTOČNIK MihaelHK Triglav131101100
9GROŠELJ SebastjanHK Triglav13891710
10KLAVŽAR RokHK TRUE Celje13591440
11HEBAR AndrejHDD SIJ Acroni Jesenice10291110
12RAJSAR PatrikHDD SIJ Acroni Jesenice13981701
13ŠTURM JakaHDD SIJ Acroni Jesenice13881610
14ROPRET AnžeHK SŽ Olimpija8581300
15KADIČ DenisHDK Maribor11481220
16ŠUBIC MatjažHK Slavija Junior13381100
17PLANKO DavidHK SŽ Olimpija1018910
18JEZOVŠEK ŽanHDD SIJ Acroni Jesenice121372030
19KASTELIC NejcHK TRUE Celje131071740
20ULAMEC LukaHK SŽ Olimpija10871500
21JENKO JašaHK Triglav13671320
22POTOČNIK KrištofHK Triglav13671311
23RIBIČ AljažHDK Maribor7571220
24CRNOVIČ AljošaHDD SIJ Acroni Jesenice13471100
25KOMPOLŠEK AndražHK Slavija Junior14471120
26RAJSAR SašoHDD SIJ Acroni Jesenice8371000
27ZORKO LukaHK SŽ Olimpija11371001
28HOČEVAR NejcHK Triglav13371000
29BRUN RAUH LanHD Hidria Jesenice1427900
30TADIĆ MarkoHK TRUE Celje1217810
31NEMEČEK NikoHDK Maribor121261810
32TOMAŽEVIČ BlažHDD SIJ Acroni Jesenice12761300
33KNEZ BlažHK TRUE Celje10561120
34STOJAN NejcHDD SIJ Acroni Jesenice13561100
35LEBER RokHDK Maribor6461011
36DJUMIĆ MirkoHDD SIJ Acroni Jesenice1036900
37BOHINC MartinHK SŽ Olimpija1236900
38MEHLE ŽigaHK SŽ Olimpija826800
39KUJAVEC AnejHK SŽ Olimpija1026800
40GLAVIČ GašperHDD SIJ Acroni Jesenice1116710
41ZIBELNIK AndražHK SŽ Olimpija1216700
42MAŠIČ BineHDD SIJ Acroni Jesenice1106600
43HUMAR NikHK Slavija Junior11651120
44ZUPAN ŽanHK Triglav12551011
45SVETINA ErikHDD SIJ Acroni Jesenice13551030
46LOGAR MihaHK SŽ Olimpija935810
47TAVČAR MajHDD SIJ Acroni Jesenice925710
48TAVŽELJ AndrejHDD SIJ Acroni Jesenice915600
49ZAJC MihaHK SŽ Olimpija1015600
50ŠIROVNIK NikHDD SIJ Acroni Jesenice1315600
51ČIMŽAR TadejHK SŽ Olimpija805500
52BERNARD JakobHK SŽ Olimpija1105500
53ČAMPA AndražHK Slavija Junior1405500
54OREHEK JanezHK SŽ Olimpija12841200
55PANCE ŽigaHK SŽ Olimpija844802
56KRMELJ MihaHD Hidria Jesenice1444810
57PRIMAR JureHK Slavija Junior1444830
58POGAČNIK TjašHKMK Bled1134710
59PROSTOR AnžeHD Hidria Jesenice1234710
60SERŠEN GašperHDD SIJ Acroni Jesenice1334710
61JURIČ LukaHDK Maribor1024610
62TIŠLAR PatrikHKMK Bled1224600
63JERAM FilipHK TRUE Celje1324600
64MAGOVAC AleksandarHK SŽ Olimpija814500
65GORŠE EnesHK Slavija Junior914500
66LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice1414500
67ROBAR MitjaHDK Maribor304400
68ŠTEBIH MihaHK SŽ Olimpija1004400
69LANGUS NaceHD Hidria Jesenice1143720
70BAN MatevžHK Triglav1243710
71MUŠIČ AlešHK SŽ Olimpija533610
72ZUPANC MaticHK TRUE Celje933600
73BERIČIČ MihaHK Slavija Junior1133600
74BURAZIN TadejHKMK Bled1233601
75SLIVNIK LucHKMK Bled1123500
76JERAM UrhHK TRUE Celje1323500
77PUŠENJAK JanHK Slavija Junior1423500
78KUZMAN ŽigaHDK Maribor513410
79SRPČIČ Žan LukaHKMK Bled913400
80PRODAN Dominik MarjanHK Slavija Junior1113400
81NOVAK AljažHKMK Bled1213400
82PODREKAR AnžeHD Hidria Jesenice1213400
83VOH NejcHDK Maribor1313410
84ŠKOF JanHD Hidria Jesenice1413400
85TÖRÖK MaticHDD SIJ Acroni Jesenice303300
86PETRONIJEVIČ LEPŠA TayHK SŽ Olimpija603300
87MARKIČ ŽanHK Triglav1303300
88DROZG JanHK SŽ Olimpija6921130
89KOREN GalHK SŽ Olimpija862800
90VINČEC LukaHDK Maribor1362800
91SITAR NikHK Slavija Junior1362800
92SKERLEP GašperHK Slavija Junior1252710
93TERLIKAR AnžeHK Triglav1242600
94KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice1342620
95PEM NikHD Hidria Jesenice532510
96ŽEŽELJ GregorHK SŽ Olimpija832501
97VIDIC DomenHK Slavija Junior1232500
98PERČIČ MaksHDD SIJ Acroni Jesenice722400
99ČERNE JušHK Slavija Junior1022420
100BORSE TimHKMK Bled1022400
101RACIĆ AndrijaHDK Maribor1222400
102BATIČ UrošHK Slavija Junior1222410
103FLAJS ŽanHK SŽ Olimpija512300
104JELAR JureHK Triglav1012300
105ZUPAN AndražHKMK Bled1112300
106KOČAR TimotejHDD SIJ Acroni Jesenice1212300
107LUKAN AljažHD Hidria Jesenice1412310
108ŠČAP LukaHK Slavija Junior202200
109DEŽMAN ŽigaHD Hidria Jesenice602200
110LAPORNIK LovroHK Slavija Junior602200
111BRUS NejcHK SŽ Olimpija802200
112ZUPANC JureHK TRUE Celje1002200
113KUKOVIČ NikHK TRUE Celje1202200
114ŠLIBAR OžbeHK Triglav1231400
115PODREKAR GaberHKMK Bled1331420
116REKAR NikHKMK Bled821310
117ŠTENKLER MaticHK Triglav1021300
118BALOH DavidHD Hidria Jesenice1321300
119SEVER MarkHK SŽ Olimpija311200
120TOMAŠEVIĆ DaniloHDK Maribor511210
121PAZLAR MitjaHKMK Bled1111200
122GREIF JakobHDK Maribor1111200
123ZOR MaticHD Hidria Jesenice1111200
124PAVLOVIČ JanHK Triglav1211200
125ZAGORC JoštHK Slavija Junior1211200
126PODREKAR UrbanHKMK Bled1211200
127ŠKRJANEC PODERGAJS GalHK TRUE Celje1311200
128ČEPON MarkHK SŽ Olimpija201100
129ILIČ UrhHK SŽ Olimpija201100
130BEBEK AnteHK Slavija Junior301100
131ČERENJAK LukaHK SŽ Olimpija301100
132ILOVAR NejcHK Slavija Junior301100
133SMOLEJ GalHKMK Bled301100
134CHVATAL AljažHK Slavija Junior301100
135PEJOVIĆ NemanjaHDK Maribor401100
136ČAVLOVIĆ NikoHK Slavija Junior401100
137VILMAN BorHKMK Bled401100
138FLAJS JanHK SŽ Olimpija401100
139KUZMAN ŽanHDK Maribor501100
140ZERNKO ReneHDK Maribor901100
141SVETINA RokHD Hidria Jesenice1001100
142BOHINC RožleHKMK Bled1001100
143ŠTEBIH LukaHDK Maribor1101100
144SREBOT TimejHK TRUE Celje1301100
145VILFAN NaceHK TRUE Celje420200
146BURAZIN TevžHKMK Bled820200
147HEBAR TianHK SŽ Olimpija110100
148KORZHYLETSKYI DanyloHKMK Bled710100
149ČURĆIĆ SergejHDK Maribor710110
150PEČNIK JakobHK Slavija Junior910100
151JELOČNIK EmilHKMK Bled910100
152TUŠEK AljošaHKMK Bled910100
153MOREL MihaHK Triglav1010100
154PANČUR NejcHKMK Bled1210100
155BIZJAK JanHDK Maribor1210100
156OBLAK MihaHD Hidria Jesenice1310100
157RIJAVEC AleksanderHD Hidria Jesenice1410110
158DOBRAVEC JušHD Hidria Jesenice1410110




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled