Reprezentanca člani

Februarski reprezentančni zbor risov

30. januar 2019, Ljubljana –  Teden dni nas še loči od mednarodnega turnirja iz niza Euro Ice Hockey Challenge na Bledu, ki bo za slovensko člansko moško izbrano vrsto predstavljal osrednji del februarskega reprezentančnega zbora. Slednji se bo začel v ponedeljek popoldne, ko se bodo izbranci selektorja Iva Jana zbrali v tradicionalni pripravljalni bazi slovenskih hokejskih reprezentanc na Bledu. Po pričakovanjih selektorja se bo tokratnega reprezentančnega zbora udeležila večina stalnih članov slovenske izbrane vrste.

Strokovni štab reprezentance je v programu priprav za torek in sredo predvidel skupne treninge na ledu, nato pa slovenske rise od četrtka do sobote čakajo trije prijateljski obračuni z ekipami Italije, Madžarske in Belorusije.

Zadnji reprezentančni zbor članske ekipe v tej sezoni je predviden v začetku aprila, ki ga bodo naši hokejisti zaključili z nastopom na svetovnem prvenstvu Divizije I-A v Kazahstanu.

Vstopnice za tekme slovenske reprezentance po ceni 7 evre (4 evre za mladino od 12 do 18 let) so že naprodaj na spletnem portalu mojekarte.si, kupiti pa jih bo mogoče tudi eno uro pred začetkom tekme na blagajni Ledene dvorane Bled.

Razpored tekem

četrtek, 7. februar 2019
16.00 Italija -Belorusija
19.30 Slovenija – Madžarska

petek, 8. februar 2019
16.00 Belorusija – Madžarska
19.30 Slovenija – Italija

sobota, 9. februar 2019
16.00 Italija – Madžarska
19.30 Slovenija – Belorusija

Selektor je na tokratni reprezentančni zbor povabil naslednje ugralce:

Vratarji  
GRAČNAR *LukaHC Innsbruck (AUT)
KROŠELJGašperBK Mlada Boleslav (CZE)
PINTARIČMatijaRouen Dragons (FRA)
Branilci  
GREGORC *
BlažHC Vitkovice (CZE)
KOVAČEVIČSabahudinBK Mlada Boleslav (CZE)
LOGARMihaStrasbourg (FRA)
MAGOVACAleksandarGrenoble (FRA)
PODLIPNIKMaticHC Karlovy Vary (CZE
REPEJurijHerning Blue Fox (DEN)
SELANMaksChamonix (FRA)
ŠTEBIHMihaHC Dukla Jihlava (CZE)
Napadalci  
ČIMŽARTadejHDD Jesenice (SLO)
HEBARAndrejUTE (HUN)
JEGLIČŽigaHC Slovan (SVK)
KALANLukaHDD Jesenice (SLO)
KOBLARGregorHK Olimpija (SLO)
OGRAJENŠEK *
KenGraz99er (AUT)
PANCEŽigaDVTK Jegesmedvék (SVK)
RODMANDavidHDD Jesenice (SLO)
SABOLIČRobertTorpedo Nižnji Novogrod (RUS)
SIMŠIČNikKHL Medveščak (CRO)
TIČARRokKölner Haie (GER)
URBASJanFischtown Pinguins (GER)
VERLIČMihaFischtown Pinguins (GER)
ZAJCMihaHK Olimpija (SLO)

* poškodba

Rezerve

STOJANOVIČRokLyon (FRA)
US **ŽanHK Olimpija (SLO)
ČEPON **
MarkKHL Medveščak (CRO)
PAVLINŽigaČeske Budejovice (CZE)
BAŠIČ **
LukaHDD Jesenice (SLO)
PREDANAljažEC Salzburg II (AUT)

** naknadni vpoklic / zamenjava za poškodovanega igralca

Komentarji

  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled