Najboljši podajalci - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1CHEGRINTCEV ViacheslavSKHL Crvena Zvezda2471110
2BRKUŠANIN MarkoSKHL Crvena Zvezda236901
3PODUNAVAC PavleSKHL Crvena Zvezda225710
4SMOLEC JanKHL Mladost204400
5KASITSKII EvgeniiSKHL Crvena Zvezda213410
6HOČEVAR NejcHK Triglav213400
7TERLIKAR AnžeHK Triglav203300
8KONKOV RomanSKHL Crvena Zvezda232501
9AHAČIČ MihaHK Triglav222400
10MIRIĆ TadijaKHL Mladost112310
11ZWICK AndrejSKHL Crvena Zvezda212300
12VUČUREVIĆ NemanjaHK Vojvodina212300
13ŠAKIĆ MarkoKHL Mladost212300
14ŠPANJEVIĆ AndrijaSKHL Crvena Zvezda102200
15VOH NejcHK TRUE Celje202200
16DANIEL MichalSKHL Crvena Zvezda202200
17BAN MatevžHK Triglav202200
18NEMEČEK NikoHK TRUE Celje202200
19FIČUR BrunoKHL Mladost241502
20NOVAK MarioKHL Mladost231401
21SABADOŠ RobertSKHL Crvena Zvezda221300
22ZUPAN ŽanHK Triglav221300
23ŠKOF JanHD Hidria Jesenice211200
24POTOČNIK MihaelHK Triglav211200
25KASTELIC NejcHK TRUE Celje211200
26STEPHANSON JonHK Vojvodina101100
27MLADENOVIĆ MarkoSKHL Crvena Zvezda201100
28ANĐELKOVIĆ VasilijeSKHL Crvena Zvezda201100
29FARTEK FilipHD Hidria Jesenice201100
30PUŠAC NikolaHK Vojvodina201100
31RADOSAVLJEVIĆ ReljaHK Vojvodina201100
32LAMPIČ JanHK Triglav201100
33TRSTENJAK PetarKHL Mladost201100
34ŠUTEVSKI LeoKHL Mladost201100
35SRPČIČ Žan LukaHK Triglav201100
36OGRIZEK AljažHK TRUE Celje201100
37VEDLIN DomenKHL Mladost201100
38NOVAKOVIĆ UglješaSKHL Crvena Zvezda220200
39DRAGOVIĆ MarkoSKHL Crvena Zvezda220200
40BJELOGRLIĆ UrošHK Vojvodina220201
41VILFAN NaceHK TRUE Celje210110
42KRMELJ MihaHD Hidria Jesenice210100
43PUŠAC MilošHK Vojvodina210100
44BRUN RAUH LanHD Hidria Jesenice210110
45ŠTENKLER MaticHK Triglav210100
46PAVLOVIČ JanHK Triglav210100
47RACIĆ AndrijaHK Vojvodina210100
48KRAMARIĆ NikolaKHL Mladost210100
49POTOČNIK KrištofHK Triglav210100
50JERAM FilipHK TRUE Celje210100



Najboljši podajalci - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1BRKUŠANIN MarkoSKHL Crvena Zvezda2418405850
2HOČEVAR NejcHk Triglav2314264010
3AHAČIČ MihaHk Triglav235263110
4CHEGRINTCEV ViacheslavSKHL Crvena Zvezda2230255582
5VUČUREVIĆ NemanjaHK Vojvodina2410233331
6PODUNAVAC PavleSKHL Crvena Zvezda235212630
7ZUPAN ŽanHk Triglav2319193822
8TRUDEN NikHK Slavija Junior2418193713
9PUŠAC MilošHK Vojvodina2417193642
10TERLIKAR AnžeHk Triglav2220173731
11KASTELIC NejcHK True Celje2310162620
12KLAVŽAR RokHK True Celje243151800
13OGRIZEK AljažHK True Celje2417143124
14ŠČAP LukaHK Slavija Junior224141810
15DRAGOVIĆ MarkoSKHL Crvena Zvezda235131810
16ANIĆ IvanSKHL Crvena Zvezda2412112340
17ŠAKIĆ MarkoKHL Mladost1711112211
18PLAHUTAR DanijelKHL Mladost185111610
19MAŠIČ BineHD Hidria Jesenice225111621
20BRUN RAUH LanHD Hidria Jesenice231111210
21PODREKAR AnžeHD Hidria Jesenice245101520
22NOVAK MarioKHL Mladost194101400
23KOMPOLŠEK AndražHK Slavija Junior244101410
24KONKOV RomanSKHL Crvena Zvezda30101000
25MIRIĆ TadijaKHL Mladost201292121
26ILOVAR NejcHK Slavija Junior221091931
27FLAJS ŽanHK True Celje24891700
28ČUNKO MarioKHL Mladost20791631
29FLAJS JanHK True Celje24791600
30IVANOVIĆ FilipHD Hidria Jesenice17691520
31PUŠAC NikolaHK Vojvodina24591400
32GROŠELJ SebastjanHK True Celje17391200
33ZWICK AndrejSKHL Crvena Zvezda24291100
34PAJIĆ SinišaHK Vojvodina13681420
35POTOČNIK MihaelHk Triglav17681411
36SMOLEC JanKHL Mladost21681410
37RAJSAR PatrikHD Hidria Jesenice14481210
38POPOVIĆ MatejaSKHL Crvena Zvezda18481200
39ŠPANJEVIĆ AndrijaSKHL Crvena Zvezda24381100
40DANIEL MichalSKHL Crvena Zvezda231472120
41BAN MatevžHk Triglav21971600
42NOVAKOVIĆ UglješaSKHL Crvena Zvezda24871540
43KOČAR TimotejHD Hidria Jesenice16671330
44RADOSAVLJEVIĆ ReljaHK Vojvodina24571210
45BJELOGRLIĆ UrošHK Vojvodina2427910
46HUMAR NikHK Slavija Junior181161721
47NEMEČEK NikoHK True Celje18761350
48LAMPIČ JanHk Triglav2226800
49VOH NejcHK True Celje2226810
50PRETNAR LukaHK Slavija Junior2326800
51LOGAR LukaHk Triglav916701
52JERAM FilipHK True Celje1916700
53DERGACHEV BogdanHK Vojvodina2416710
54ČAMPA AndražHK Slavija Junior24951430
55TRSTENJAK NikšaKHL Mladost17651130
56ŠTENKLER MaticHk Triglav2245900
57KRMELJ MihaHD Hidria Jesenice2445930
58ŽNIDARŠIČ LukaHK Slavija Junior1615610
59KRAMARIĆ LukaKHL Mladost2215600
60POTOČNIK KrištofHk Triglav141041430
61SITAR NikHK Slavija Junior241041420
62KASITSKII EvgeniiSKHL Crvena Zvezda1954921
63TRSTENJAK PetarKHL Mladost834700
64PUKETA MarkoHK Vojvodina1934710
65STEPHANSON JonHK Vojvodina1934720
66ŠUTEVSKI LeoKHL Mladost2034700
67JAKUPOVIĆ AhmetHD Hidria Jesenice2434710
68BATIČ UrošHK Slavija Junior1914510
69VIDIC DomenHK Slavija Junior2414500
70PRIMAR JureHK Slavija Junior1904400
71ČENGERI ViktorHK Vojvodina2463900
72ŠUBIC MatjažHK Slavija Junior543710
73BAN UrbanHk Triglav1843710
74ANĐELKOVIĆ VasilijeSKHL Crvena Zvezda1333600
75HADŽIČ AlenHD Hidria Jesenice2233630
76COLE BerrethHK Vojvodina2333610
77SVETINA ErikHD Hidria Jesenice223510
78BABIĆ MilošHK Vojvodina1223510
79KOZINA FabijanKHL Mladost1923500
80VILFAN NaceHK True Celje1013400
81TRSTENJAK TomoKHL Mladost1613400
82SKERLEP GašperHK Slavija Junior1913400
83LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice2113410
84JELAR JureHk Triglav1603300
85ŠKOF JanHD Hidria Jesenice2203300
86SABADOŠ RobertSKHL Crvena Zvezda972910
87JANKOVIĆ DušanSKHL Crvena Zvezda2262800
88GORŠE EnesHK Slavija Junior532510
89VEDLIN DomenKHL Mladost832510
90HANŽEK LovroKHL Mladost1332510
91ZOR MaticHD Hidria Jesenice2132500
92BERNARD JakobHK Slavija Junior522400
93DOBRAVEC JušHD Hidria Jesenice1022400
94FIČUR BrunoKHL Mladost1022400
95POGAČNIK TjašHK True Celje1522400
96PODREKAR GaberHK True Celje1722400
97KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice2022400
98PUŠENJAK JanHK Slavija Junior2422400
99ULAMEC LukaHK Slavija Junior312300
100VUKOVIĆ MatijaSKHL Crvena Zvezda612300
101TADIĆ MarkoHK True Celje912300
102CEROVEČKI RobertKHL Mladost1612310
103MOREL MihaHk Triglav2012300
104LAPORNIK LovroHK Slavija Junior2112300
105KUJAVEC AnejHK Slavija Junior102200
106JEZOVŠEK ŽanHK Slavija Junior202200
107JANEŽIČ OžbejHk Triglav702200
108THARAKAN GeorgeSKHL Crvena Zvezda1302200
109MIKLAVČIČ UrbanHK Slavija Junior2002200
110NIKOLIĆ MilanHK Vojvodina1831410
111RACIĆ AndrijaHK Vojvodina521300
112PAVLOVIČ JanHk Triglav1721300
113MATOŠIĆ LukaKHL Mladost1821300
114PAVC PeterHk Triglav1921320
115JERAM UrhHK True Celje2021310
116SODJA JakaHD Hidria Jesenice111200
117SRPČIČ Žan LukaHk Triglav411201
118MARKIČ ŽanHD Hidria Jesenice511200
119ZUEV ViktorSKHL Crvena Zvezda811200
120SVETINA RokHD Hidria Jesenice811200
121ČURĆIĆ SergejHK True Celje1811200
122MUBI RokHk Triglav2111200
123KUKOVIČ NikHK True Celje2311200
124SIMŠIČ NikHK Slavija Junior101100
125IDŽAN VitoHK Slavija Junior101100
126JANKOVIĆ IvanSKHL Crvena Zvezda301100
127LOVAK TommiKHL Mladost401100
128Pulnikov IliaSKHL Crvena Zvezda801100
129MILIĆEVIĆ DimitrijeHK Vojvodina1201100
130ŠIROVNIK NikHD Hidria Jesenice1301100
131FINŽGAR MatjažHD Hidria Jesenice1501100
132RISTIĆ SrđanSKHL Crvena Zvezda1501100
133KREMENOVIČ ĐorđeHk Triglav1601100
134BALOH DavidHD Hidria Jesenice1601100
135PREMERL MatijaKHL Mladost1601100
136ZUPANC JureHK True Celje1901100
137POGAČAR PeterHK Slavija Junior1901100
138JERKOVIĆ NikolaHK Vojvodina2001100
139Marković MirkoSKHL Crvena Zvezda2001100
140MAŠIĆ AntonijeSKHL Crvena Zvezda2201100
141ŠTURM JakaHD Hidria Jesenice130320
142DJUMIĆ MirkoHD Hidria Jesenice220220
143BRUS NejcHK Slavija Junior220200
144KRAMARIĆ NikolaKHL Mladost1520200
145ŠABANOVIĆ ZemirHD Hidria Jesenice2120220
146MARTINIĆ MatkoKHL Mladost210100
147GVOZDENOVIĆ AleksaSKHL Crvena Zvezda810100
148PRODAN Dominik MarjanHK Slavija Junior810100
149CEROVEČKI NikolaKHL Mladost1010100
150FARTEK FilipHD Hidria Jesenice1310100
151TOMAŠEVIĆ DavidHK Vojvodina1510100
152MARKOVIĆ SrđanHK Vojvodina1810100
153POTOČAR RokHD Hidria Jesenice2210100




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled