Najbolj kaznovani igralci - Končnica

#IgralecEkipaGPMinPIMMajPIMMISCGA-MIMATCHPIM
1POLONIJO MauroHDK Maribor202:0000:0000:0020:0000:0022:00
2KEPIC AlexHK SŽ Olimpija304:0000:0010:0000:0000:0014:00
3FINGUŠT IanHDK Maribor202:0000:0010:0000:0000:0012:00
4BIZJAK JanHDK Maribor208:0000:0000:0000:0000:0008:00
5PAVLOVIČ JanHK Triglav306:0000:0000:0000:0000:0006:00
6PERČIČ MaksHDK Maribor104:0000:0000:0000:0000:0004:00
7GREIF JakobHDK Maribor204:0000:0000:0000:0000:0004:00
8ČAVLOVIĆ NikoHK Slavija Junior204:0000:0000:0000:0000:0004:00
9ŠMID GašperHD Hidria Jesenice204:0000:0000:0000:0000:0004:00
10PLEŠTINA FilipKHL Mladost204:0000:0000:0000:0000:0004:00
11BORSE TimHKMK Bled204:0000:0000:0000:0000:0004:00
12KOKELJ UrbanHK SŽ Olimpija304:0000:0000:0000:0000:0004:00
13KEBER ŽigaHK SŽ Olimpija304:0000:0000:0000:0000:0004:00
14STAN JakobHKMK Bled304:0000:0000:0000:0000:0004:00
15ŠLIBAR OžbeHK Triglav304:0000:0000:0000:0000:0004:00
16PETEK GalHDK Maribor102:0000:0000:0000:0000:0002:00
17CEROVEČKI NikolaKHL Mladost102:0000:0000:0000:0000:0002:00
18THARAKAN GeorgeSKHL Crvena Zvezda202:0000:0000:0000:0000:0002:00
19ĐORĐEVIĆ BojanHDK Maribor202:0000:0000:0000:0000:0002:00
20BIZJAK NejcHDK Maribor202:0000:0000:0000:0000:0002:00
21ROBAR UrbanHDK Maribor202:0000:0000:0000:0000:0002:00
22MANDIĆ RokoHK Slavija Junior202:0000:0000:0000:0000:0002:00
23ZAGORC JoštHK Slavija Junior202:0000:0000:0000:0000:0002:00
24SKERLEP GašperHK Slavija Junior202:0000:0000:0000:0000:0002:00
25DOBRAVEC JušHD Hidria Jesenice202:0000:0000:0000:0000:0002:00
26BALOH DavidHD Hidria Jesenice202:0000:0000:0000:0000:0002:00
27KRMELJ MihaHD Hidria Jesenice202:0000:0000:0000:0000:0002:00
28PODREKAR AnžeHD Hidria Jesenice202:0000:0000:0000:0000:0002:00
29MAŠIČ BineHD Hidria Jesenice202:0000:0000:0000:0000:0002:00
30BOHINC MartinHK SŽ Olimpija202:0000:0000:0000:0000:0002:00
31FARTEK FilipHD Hidria Jesenice202:0000:0000:0000:0000:0002:00
32ČIČEK LukaKHL Mladost202:0000:0000:0000:0000:0002:00
33KRAMARIĆ NikolaKHL Mladost202:0000:0000:0000:0000:0002:00
34ĐEREK LukaKHL Mladost202:0000:0000:0000:0000:0002:00
35JANJATOVIĆ JanKHL Mladost202:0000:0000:0000:0000:0002:00
36HANŽEK LovroKHL Mladost202:0000:0000:0000:0000:0002:00
37GRADIŠEK ŽanHK Triglav302:0000:0000:0000:0000:0002:00
38TAVČAR MajHK Triglav302:0000:0000:0000:0000:0002:00
39ČERENJAK LukaHK SŽ Olimpija302:0000:0000:0000:0000:0002:00
40ŠUBIC GašperHK SŽ Olimpija302:0000:0000:0000:0000:0002:00
41BURAZIN TinoHK SŽ Olimpija302:0000:0000:0000:0000:0002:00
42STIPANIČ BlažHK SŽ Olimpija302:0000:0000:0000:0000:0002:00
43ŽEŽELJ GregorHK SŽ Olimpija302:0000:0000:0000:0000:0002:00
44OGRINC LukaHK SŽ Olimpija302:0000:0000:0000:0000:0002:00
45POGAČNIK TjašHKMK Bled302:0000:0000:0000:0000:0002:00
46KLANČAR MarkHKMK Bled302:0000:0000:0000:0000:0002:00
47MAHKOVEC MarcelHKMK Bled302:0000:0000:0000:0000:0002:00
48JAZBEC MartinHK Triglav302:0000:0000:0000:0000:0002:00
49KRAVLJANAC VukSKHL Crvena Zvezda302:0000:0000:0000:0000:0002:00
50ŽAGAR GalHK Triglav302:0000:0000:0000:0000:0002:00
51MAŠIĆ AntonijeSKHL Crvena Zvezda302:0000:0000:0000:0000:0002:00
52STOJANOVIĆ PavleSKHL Crvena Zvezda302:0000:0000:0000:0000:0002:00
53KREMENOVIČ ĐorđeHK Triglav302:0000:0000:0000:0000:0002:00
54MLADENOVIĆ MarkoSKHL Crvena Zvezda302:0000:0000:0000:0000:0002:00
55JAZBEC MartinHK Triglav302:0000:0000:0000:0000:0002:00



Najbolj kaznovani igralci - Redni del

#IgralecEkipaGPMinPIMMajPIMMISCGA-MIMATCHPIM
1KEBER ŽigaHk SŽ Olimpija1328:0000:0030:0020:0025:00103:00
2GALEEV RavilHk SŽ Olimpija1430:0010:0020:0040:0000:00100:00
3POLONIJO MauroHDK Maribor2436:0000:0050:0000:0000:0096:00
4ALAGIĆ AmerHKMK Bled2246:0005:0020:0020:0000:0091:00
5ŽEŽELJ GregorHk SŽ Olimpija2732:0010:0000:0040:0000:0082:00
6POGAČNIK TjašHKMK Bled1418:0010:0010:0040:0000:0078:00
7POPOVIĆ MatejaSKHL Crvena Zvezda1828:0010:0000:0040:0000:0078:00
8MRAVLJE LOMBAR NikHk Triglav2420:0010:0000:0040:0000:0070:00
9PETEK GalHDK Maribor1418:0000:0030:0020:0000:0068:00
10JEREMIĆ AntonijeSKHL Crvena Zvezda2118:0010:0000:0040:0000:0068:00
11PODREKAR GaberHKMK Bled2430:0005:0000:0020:0000:0065:00
12PRIMAR JureHK Slavija Junior2554:0000:0010:0000:0000:0064:00
13BIZJAK NejcHDK Maribor2738:0005:0000:0020:0000:0063:00
14KRAMARIĆ NikolaKHL Mladost2130:0000:0010:0020:0000:0060:00
15SEITZ JanKHL Mladost1812:0005:0020:0020:0000:0057:00
16RIJAVEC AleksanderHD Hidria Jesenice1910:0005:0020:0020:0000:0055:00
17ĐEREK LukaKHL Mladost2120:0000:0010:0000:0025:0055:00
18DINIĆ MatijaSKHL Crvena Zvezda2320:0005:0010:0020:0000:0055:00
19FINGUŠT IanHDK Maribor2630:0005:0000:0020:0000:0055:00
20BIZJAK JanHDK Maribor2526:0005:0000:0020:0000:0051:00
21ČERNE JušHK Slavija Junior2526:0005:0000:0020:0000:0051:00
22KRAVLJANAC VukSKHL Crvena Zvezda2524:0005:0000:0020:0000:0049:00
23JAKUPOVIĆ AhmetHD Hidria Jesenice2514:0005:0010:0020:0000:0049:00
24MEHLE ŽigaHk SŽ Olimpija2848:0000:0000:0000:0000:0048:00
25DABAC DIVIĆ MatijaKHL Mladost2016:0000:0010:0020:0000:0046:00
26POLONIJO FilipHDK Maribor2534:0000:0010:0000:0000:0044:00
27MANDIĆ RokoHK Slavija Junior2418:0005:0000:0020:0000:0043:00
28MLADENOVIĆ MarkoSKHL Crvena Zvezda1620:0000:0010:0000:0000:0040:00
29AJDUKOVIĆ PavleSKHL Crvena Zvezda1514:0005:0000:0020:0000:0039:00
30PODREKAR AnžeHD Hidria Jesenice2512:0005:0000:0020:0000:0037:00
31KLEMENČIČ DavidHk Triglav2512:0005:0000:0020:0000:0037:00
32ČERENJAK LukaHk SŽ Olimpija2316:0000:0010:0000:0000:0036:00
33ŠLIBAR OžbeHk Triglav2634:0000:0000:0000:0000:0034:00
34PODREKAR UrbanHKMK Bled1708:0005:0000:0020:0000:0033:00
35PERČIČ MaksHDK Maribor1808:0005:0000:0020:0000:0033:00
36ŠKOF JanHD Hidria Jesenice1808:0005:0000:0020:0000:0033:00
37STAN JakobHKMK Bled1906:0005:0000:0020:0000:0031:00
38MITROVIĆ IgorSKHL Crvena Zvezda2010:0000:0020:0000:0000:0030:00
39HANŽEK LovroKHL Mladost2320:0000:0000:0000:0000:0030:00
40ROBAR UrbanHDK Maribor2410:0000:0020:0000:0000:0030:00
41KREMENOVIČ ĐorđeHk Triglav2630:0000:0000:0000:0000:0030:00
42PAVLOVIČ JanHk Triglav2618:0000:0010:0000:0000:0028:00
43ČIČEK LukaKHL Mladost2016:0000:0010:0000:0000:0026:00
44LOVAK TommiKHL Mladost2116:0000:0000:0000:0000:0026:00
45GRGURIĆ LovroKHL Mladost1514:0000:0010:0000:0000:0024:00
46JANJATOVIĆ JanKHL Mladost2224:0000:0000:0000:0000:0024:00
47LAMPIČ NikHK Slavija Junior2424:0000:0000:0000:0000:0024:00
48STOJANOVIĆ PavleSKHL Crvena Zvezda2524:0000:0000:0000:0000:0024:00
49KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice2212:0000:0010:0000:0000:0022:00
50ČERNE MaticHk Triglav2412:0000:0010:0000:0000:0022:00
51GREIF JakobHDK Maribor2622:0000:0000:0000:0000:0022:00
52VILMAN JanHKMK Bled2110:0000:0010:0000:0000:0020:00
53JELOČNIK EmilHKMK Bled2320:0000:0000:0000:0000:0020:00
54TOMAŽIČ AndražHK Slavija Junior2410:0000:0010:0000:0000:0020:00
55GVOZDENOVIĆ AleksaSKHL Crvena Zvezda2510:0000:0000:0000:0000:0020:00
56POTOČAR RokHD Hidria Jesenice2610:0000:0010:0000:0000:0020:00
57KEPIC AlexHk SŽ Olimpija2620:0000:0000:0000:0000:0020:00
58JAN Lan MatijaHk SŽ Olimpija2820:0000:0000:0000:0000:0020:00
59KLANČAR MarkHKMK Bled2008:0000:0010:0000:0000:0018:00
60ĆOSIĆ JanHK Slavija Junior2118:0000:0000:0000:0000:0018:00
61ZAGORC JoštHK Slavija Junior2418:0000:0000:0000:0000:0018:00
62PEJOVIĆ NemanjaHDK Maribor1116:0000:0000:0000:0000:0016:00
63CEROVEČKI NikolaKHL Mladost1216:0000:0000:0000:0000:0016:00
64RIMAJ ReneKHL Mladost1206:0000:0010:0000:0000:0016:00
65BELINA IvanKHL Mladost1506:0000:0000:0000:0000:0016:00
66RANKOVIĆ MatejaSKHL Crvena Zvezda1616:0000:0000:0000:0000:0016:00
67KOKELJ UrbanHk SŽ Olimpija2516:0000:0000:0000:0000:0016:00
68NIKOLIĆ VukSKHL Crvena Zvezda2516:0000:0000:0000:0000:0016:00
69JANEŽIČ OžbejHk Triglav2516:0000:0000:0000:0000:0016:00
70OGRINC LukaHk SŽ Olimpija2616:0000:0000:0000:0000:0016:00
71THARAKAN GeorgeSKHL Crvena Zvezda1514:0000:0000:0000:0000:0014:00
72DRAGOVIĆ MarkoSKHL Crvena Zvezda1804:0000:0010:0000:0000:0014:00
73KORZHYLETSKYI DanyloHKMK Bled1904:0000:0010:0000:0000:0014:00
74TOMAŽIČ TomiHK Slavija Junior2314:0000:0000:0000:0000:0014:00
75JAZBEC MartinHk Triglav2314:0000:0000:0000:0000:0014:00
76KRMELJ MihaHD Hidria Jesenice2414:0000:0000:0000:0000:0014:00
77MARINKOVIĆ KarloHk SŽ Olimpija2504:0000:0010:0000:0000:0014:00
78JELAR JureHk Triglav2614:0000:0000:0000:0000:0014:00
79STIPANIČ BlažHk SŽ Olimpija2714:0000:0000:0000:0000:0014:00
80ŠARAC PetarSKHL Crvena Zvezda202:0000:0010:0000:0000:0012:00
81KOBAL MarcelHD Hidria Jesenice702:0000:0010:0000:0000:0012:00
82GAKOVIĆ NikkoSKHL Crvena Zvezda902:0000:0010:0000:0000:0012:00
83BURAZIN TinoHk SŽ Olimpija1712:0000:0000:0000:0000:0012:00
84FARTEK FilipHD Hidria Jesenice1712:0000:0000:0000:0000:0012:00
85SKERLEP GašperHK Slavija Junior1912:0000:0000:0000:0000:0012:00
86BOLTE ŽigaHK Slavija Junior2012:0000:0000:0000:0000:0012:00
87ARH ŽigaHk Triglav2012:0000:0000:0000:0000:0012:00
88ŠUBIC GašperHk SŽ Olimpija2112:0000:0000:0000:0000:0012:00
89ĐORĐEVIĆ BojanHDK Maribor2312:0000:0000:0000:0000:0012:00
90VILMAN BorHKMK Bled2412:0000:0000:0000:0000:0012:00
91BURGER AlexaHDK Maribor2502:0000:0010:0000:0000:0012:00
92BALOH DavidHD Hidria Jesenice2612:0000:0000:0000:0000:0012:00
93GRGURIĆ LukaKHL Mladost1910:0000:0000:0000:0000:0010:00
94GOLUBOVIĆ MomčiloSKHL Crvena Zvezda2110:0000:0000:0000:0000:0010:00
95TUŠEK AljošaHKMK Bled2210:0000:0000:0000:0000:0010:00
96VDOVIĆ StrahinjaSKHL Crvena Zvezda2210:0000:0000:0000:0000:0010:00
97STAN LukaHKMK Bled2610:0000:0000:0000:0000:0010:00
98BABENKO FedorHKMK Bled908:0000:0000:0000:0000:0008:00
99BOJOVIČ MarkoHDK Maribor1008:0000:0000:0000:0000:0008:00
100FLAJS JanHKMK Bled1008:0000:0000:0000:0000:0008:00
101JAZBEC MartinHk Triglav1408:0000:0000:0000:0000:0008:00
102MAŠIČ BineHD Hidria Jesenice1508:0000:0000:0000:0000:0008:00
103BRUN RAUH LanHD Hidria Jesenice1808:0000:0000:0000:0000:0008:00
104NOVAK TimHk SŽ Olimpija1908:0000:0000:0000:0000:0008:00
105BEBEK AnteHK Slavija Junior2008:0000:0000:0000:0000:0008:00
106VARGA AndrejKHL Mladost2008:0000:0000:0000:0000:0008:00
107SLIVNIK LucHKMK Bled2208:0000:0000:0000:0000:0008:00
108POGAČAR GregaHk Triglav406:0000:0000:0000:0000:0006:00
109KUKOVIČ NikHKMK Bled806:0000:0000:0000:0000:0006:00
110FLAJS ŽanHKMK Bled1006:0000:0000:0000:0000:0006:00
111DOBRAVEC JušHD Hidria Jesenice1706:0000:0000:0000:0000:0006:00
112PLEŠTINA FilipKHL Mladost1906:0000:0000:0000:0000:0006:00
113ŠMID GašperHD Hidria Jesenice2106:0000:0000:0000:0000:0006:00
114ZOR MaticHD Hidria Jesenice2106:0000:0000:0000:0000:0006:00
115BOHINC RožleHKMK Bled2406:0000:0000:0000:0000:0006:00
116IDŽAN VitoHK Slavija Junior2406:0000:0000:0000:0000:0006:00
117JANČIČ MatjažHDK Maribor2506:0000:0000:0000:0000:0006:00
118PRODAN Dominik MarjanHK Slavija Junior2506:0000:0000:0000:0000:0006:00
119RAKAR MaksKHL Mladost504:0000:0000:0000:0000:0004:00
120ANĐELKOVIĆ VasilijeSKHL Crvena Zvezda504:0000:0000:0000:0000:0004:00
121VAHEN MartinHk SŽ Olimpija604:0000:0000:0000:0000:0004:00
122BERGELJ NikHD Hidria Jesenice804:0000:0000:0000:0000:0004:00
123HEBAR TianHk SŽ Olimpija1004:0000:0000:0000:0000:0004:00
124JOVANOVIĆ ReljaSKHL Crvena Zvezda1004:0000:0000:0000:0000:0004:00
125VOGRINC ŽigaHk Triglav1104:0000:0000:0000:0000:0004:00
126KOŠIR MaticHk Triglav1404:0000:0000:0000:0000:0004:00
127FINŽGAR MatjažHD Hidria Jesenice1404:0000:0000:0000:0000:0004:00
128PEČNIK JakobHK Slavija Junior1804:0000:0000:0000:0000:0004:00
129ČEAK BrunoKHL Mladost1804:0000:0000:0000:0000:0004:00
130GASAR DrejcHD Hidria Jesenice1904:0000:0000:0000:0000:0004:00
131GRAČAN GašperHK Slavija Junior1904:0000:0000:0000:0000:0004:00
132ADROVIĆ DejanHKMK Bled2004:0000:0000:0000:0000:0004:00
133LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice2104:0000:0000:0000:0000:0004:00
134MAHKOVEC MarcelHKMK Bled2304:0000:0000:0000:0000:0004:00
135ŽAGAR GalHk Triglav2304:0000:0000:0000:0000:0004:00
136BERIČIČ MihaHK Slavija Junior2404:0000:0000:0000:0000:0004:00
137GRADIŠEK ŽanHk Triglav2604:0000:0000:0000:0000:0004:00
138TAVČAR MajHk Triglav102:0000:0000:0000:0000:0002:00
139SIMIĆ PetarSKHL Crvena Zvezda102:0000:0000:0000:0000:0002:00
140ŽITKO MihaHk SŽ Olimpija202:0000:0000:0000:0000:0002:00
141ŠEGA JakaHD Hidria Jesenice302:0000:0000:0000:0000:0002:00
142VUKOVIĆ MatijaSKHL Crvena Zvezda302:0000:0000:0000:0000:0002:00
143KOLAR RokHKMK Bled402:0000:0000:0000:0000:0002:00
144IKANOVIĆ ŠILHMAN JanKHL Mladost402:0000:0000:0000:0000:0002:00
145FRIŠ LORBER TianHDK Maribor502:0000:0000:0000:0000:0002:00
146LAZIĆ FilipHDK Maribor502:0000:0000:0000:0000:0002:00
147KOSHURNIKOV EGORHk SŽ Olimpija602:0000:0000:0000:0000:0002:00
148NIKOLIĆ MatijaSKHL Crvena Zvezda602:0000:0000:0000:0000:0002:00
149MILOŠEVIĆ MatejaSKHL Crvena Zvezda602:0000:0000:0000:0000:0002:00
150KOROŠEC UrbanHD Hidria Jesenice802:0000:0000:0000:0000:0002:00
151VUKADIN MarkoHDK Maribor1002:0000:0000:0000:0000:0002:00
152ZUPAN ŠKRLJ LovroHk Triglav1202:0000:0000:0000:0000:0002:00
153KOSMAČ TilenHk SŽ Olimpija1202:0000:0000:0000:0000:0002:00
154ŠALJIĆ VukSKHL Crvena Zvezda1302:0000:0000:0000:0000:0002:00
155BORSE JakaHKMK Bled1302:0000:0000:0000:0000:0002:00
156MILOSAVLJEVIĆ BogdanSKHL Crvena Zvezda1502:0000:0000:0000:0000:0002:00
157ČUFER AnžeHD Hidria Jesenice1602:0000:0000:0000:0000:0002:00
158MOREL MihaHk Triglav1802:0000:0000:0000:0000:0002:00
159ZUPAN AndražHKMK Bled1902:0000:0000:0000:0000:0002:00
160BRUKEC JankoKHL Mladost1902:0000:0000:0000:0000:0002:00
161ČAVLOVIĆ NikoHK Slavija Junior2202:0000:0000:0000:0000:0002:00
162OBLAK MihaHD Hidria Jesenice2502:0000:0000:0000:0000:0002:00




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled