Najbolj kaznovani igralci - Končnica

#IgralecEkipaGPMinPIMMajPIMMISCGA-MIMATCHPIM
1STAN JakobHK MK Bled808:0005:0000:0020:0000:0033:00
2SLIVNIK LucHK MK Bled818:0000:0010:0000:0000:0028:00
3ŠMID GašperHD Hidria Jesenice302:0005:0000:0020:0000:0027:00
4PIKL LIPAR MaticHK ECE Celje200:0005:0000:0020:0000:0025:00
5SCHINTLER NikolasEC KAC712:0000:0010:0000:0000:0022:00
6FRIŠ LORBER TianHDK Maribor206:0000:0010:0000:0000:0016:00
7IDŽAN VitoHK Slavija Junior506:0000:0010:0000:0000:0016:00
8KRAMER NicoEC KAC204:0000:0010:0000:0000:0014:00
9POLONIJO FilipHDK Maribor204:0000:0010:0000:0000:0014:00
10GOMBOC LukaEC KAC402:0000:0010:0000:0000:0012:00
11ĆOSIĆ JanHK Slavija Junior512:0000:0000:0000:0000:0012:00
12TOMASCHITZ MartinEC KAC610:0000:0000:0000:0000:0010:00
13BIZJAK NejcHDK Maribor208:0000:0000:0000:0000:0008:00
14KLANČAR MarkHK MK Bled808:0000:0000:0000:0000:0008:00
15STEBLOVNIK MartinHK ECE Celje206:0000:0000:0000:0000:0006:00
16JANČIČ MatjažHDK Maribor206:0000:0000:0000:0000:0006:00
17LANGUS NaceHD Hidria Jesenice506:0000:0000:0000:0000:0006:00
18TOMAŽIČ TomiHK Slavija Junior506:0000:0000:0000:0000:0006:00
19TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior506:0000:0000:0000:0000:0006:00
20SABLATTNIG TobiasEC KAC706:0000:0000:0000:0000:0006:00
21MALLE MichaelEC KAC706:0000:0000:0000:0000:0006:00
22PODREKAR UrbanHK MK Bled806:0000:0000:0000:0000:0006:00
23VILMAN JanHK MK Bled806:0000:0000:0000:0000:0006:00
24BOHINC RožleHK MK Bled806:0000:0000:0000:0000:0006:00
25JELOČNIK EmilHK MK Bled806:0000:0000:0000:0000:0006:00
26PERČIČ MaksHDK Maribor204:0000:0000:0000:0000:0004:00
27MAJCE BAŠKARAD MavricijHk Triglav204:0000:0000:0000:0000:0004:00
28SEVER MarkHk SŽ Olimpija204:0000:0000:0000:0000:0004:00
29PREIML MaximilianEC KAC404:0000:0000:0000:0000:0004:00
30KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice504:0000:0000:0000:0000:0004:00
31GASAR DrejcHD Hidria Jesenice504:0000:0000:0000:0000:0004:00
32ADROVIĆ DejanHD Hidria Jesenice504:0000:0000:0000:0000:0004:00
33BALOH DavidHD Hidria Jesenice504:0000:0000:0000:0000:0004:00
34OBLAK MihaHD Hidria Jesenice504:0000:0000:0000:0000:0004:00
35POGAČAR LukaHK Slavija Junior504:0000:0000:0000:0000:0004:00
36KLASSEK StefanEC KAC704:0000:0000:0000:0000:0004:00
37PIUK TobiasEC KAC704:0000:0000:0000:0000:0004:00
38DOBNIG JonasEC KAC704:0000:0000:0000:0000:0004:00
39PAZLAR GregaHK MK Bled804:0000:0000:0000:0000:0004:00
40ZUPAN AndražHK MK Bled804:0000:0000:0000:0000:0004:00
41BERGELJ NikHD Hidria Jesenice102:0000:0000:0000:0000:0002:00
42PIVEC Luka MajHDK Maribor102:0000:0000:0000:0000:0002:00
43KLASEK ThomasEC KAC202:0000:0000:0000:0000:0002:00
44ĐORĐEVIĆ BojanHDK Maribor202:0000:0000:0000:0000:0002:00
45FINGUŠT IanHDK Maribor202:0000:0000:0000:0000:0002:00
46ŠLIBAR OžbeHk Triglav202:0000:0000:0000:0000:0002:00
47JAZBEC MartinHk Triglav202:0000:0000:0000:0000:0002:00
48MANDUŠIĆ MatejHK ECE Celje202:0000:0000:0000:0000:0002:00
49BAUER JosipHK ECE Celje202:0000:0000:0000:0000:0002:00
50CEKUTA Maks JureHK ECE Celje202:0000:0000:0000:0000:0002:00
51PRATNEKER HATIČ NikHk SŽ Olimpija202:0000:0000:0000:0000:0002:00
52ČREPINŠEK MartinHK ECE Celje202:0000:0000:0000:0000:0002:00
53KEPIC AlexHk SŽ Olimpija202:0000:0000:0000:0000:0002:00
54JURITSCH NiklasEC KAC402:0000:0000:0000:0000:0002:00
55ŠIFTAR AnžeHK Slavija Junior502:0000:0000:0000:0000:0002:00
56ČUFER AnžeHD Hidria Jesenice502:0000:0000:0000:0000:0002:00
57DOBRAVEC JušHD Hidria Jesenice502:0000:0000:0000:0000:0002:00
58LIVRIN LinEC KAC502:0000:0000:0000:0000:0002:00
59MANDIĆ RokoHK Slavija Junior502:0000:0000:0000:0000:0002:00
60BERIČIČ MihaHK Slavija Junior502:0000:0000:0000:0000:0002:00
61PEČNIK JakobHK Slavija Junior502:0000:0000:0000:0000:0002:00
62WALDER PatrikEC KAC602:0000:0000:0000:0000:0002:00
63BABENKO FedorHK MK Bled602:0000:0000:0000:0000:0002:00
64KAHLHAMMER LeonardoEC KAC702:0000:0000:0000:0000:0002:00
65STEINLECHNER LucaEC KAC702:0000:0000:0000:0000:0002:00
66SMOLEJ GalHK MK Bled702:0000:0000:0000:0000:0002:00
67LIPPITSCH JakobEC KAC802:0000:0000:0000:0000:0002:00
68VILMAN BorHK MK Bled802:0000:0000:0000:0000:0002:00
69BORSE JakaHK MK Bled802:0000:0000:0000:0000:0002:00



Najbolj kaznovani igralci - Redni del

#IgralecEkipaGPMinPIMMajPIMMISCGA-MIMATCHPIM
1KEPIC AlexHk SŽ Olimpija638:0005:0040:0020:0000:00103:00
2KEPIC AlexHk Triglav1438:0005:0040:0020:0000:00103:00
3BURGAR NejcHk Triglav1312:0005:0010:0040:0000:0067:00
4CASATI LukasEC KAC1822:0005:0010:0020:0000:0067:00
5ARH ŽigaHk Triglav1322:0005:0010:0020:0000:0057:00
6MAJCE BAŠKARAD MavricijHk Triglav1936:0000:0020:0000:0000:0056:00
7ĐORĐEVIĆ BojanHDK Maribor1624:0000:0030:0000:0000:0054:00
8BIZJAK NejcHDK Maribor2030:0000:0020:0000:0000:0050:00
9SCHINTLER NikolasEC KAC1940:0000:0000:0000:0000:0040:00
10PERČIČ MaksHDK Maribor1914:0005:0000:0020:0000:0039:00
11PETEK GalHDK Maribor1612:0005:0000:0020:0000:0037:00
12POLONIJO FilipHDK Maribor2026:0000:0010:0000:0000:0036:00
13ŠUBIC GašperHk SŽ Olimpija2008:0005:0000:0020:0000:0033:00
14STEBLOVNIK MartinHK ECE Celje1928:0000:0000:0000:0000:0028:00
15KORZHYLETSKYI DanyloHK MK Bled2008:0000:0020:0000:0000:0028:00
16ČERENJAK LukaHK ECE Celje2118:0000:0010:0000:0000:0028:00
17FINGUŠT IanHDK Maribor1926:0000:0000:0000:0000:0026:00
18ŠLIBAR OžbeHk Triglav2116:0000:0010:0000:0000:0026:00
19KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice1924:0000:0000:0000:0000:0024:00
20JAN Lan MatijaHk SŽ Olimpija1712:0000:0010:0000:0000:0022:00
21JELOČNIK EmilHK MK Bled2022:0000:0000:0000:0000:0022:00
22PERČIČ MaticHDK Maribor1810:0000:0010:0000:0000:0020:00
23TOMASCHITZ MartinEC KAC1820:0000:0000:0000:0000:0020:00
24STAN JakobHK MK Bled1920:0000:0000:0000:0000:0020:00
25VILMAN JanHK MK Bled1910:0000:0010:0000:0000:0020:00
26LJUBIČ URLEP ŽanHDK Maribor2020:0000:0000:0000:0000:0020:00
27KOŠIR MaticHk Triglav2120:0000:0000:0000:0000:0020:00
28MALLE MichaelEC KAC2120:0000:0000:0000:0000:0020:00
29DOLINAR TimHD Hidria Jesenice1508:0000:0010:0000:0000:0018:00
30HAFNER BineHk Triglav1618:0000:0000:0000:0000:0018:00
31TOMAŽIČ TomiHK Slavija Junior1918:0000:0000:0000:0000:0018:00
32OBLAK MihaHD Hidria Jesenice2018:0000:0000:0000:0000:0018:00
33PAZLAR GregaHK MK Bled706:0000:0010:0000:0000:0016:00
34PAZLAR GregaHD Hidria Jesenice1106:0000:0010:0000:0000:0016:00
35LANGUS NaceHD Hidria Jesenice1716:0000:0000:0000:0000:0016:00
36PIKL LIPAR MaticHK ECE Celje2106:0000:0010:0000:0000:0016:00
37BRUCKNER PatrickEC KAC204:0000:0010:0000:0000:0014:00
38SOPOTNIK Just AlojzHk SŽ Olimpija404:0000:0010:0000:0000:0014:00
39CEKUTA Maks JureHK ECE Celje1614:0000:0000:0000:0000:0014:00
40ZUPANIČ MauroHk SŽ Olimpija1714:0000:0000:0000:0000:0014:00
41SABLATTNIG TobiasEC KAC1714:0000:0000:0000:0000:0014:00
42ĆOSIĆ JanHK Slavija Junior1914:0000:0000:0000:0000:0014:00
43KRAMAR MaksHk SŽ Olimpija1904:0000:0010:0000:0000:0014:00
44DOLENC JakobHK ECE Celje2014:0000:0000:0000:0000:0014:00
45BITEŽNIK JanHk Triglav2114:0000:0000:0000:0000:0014:00
46BALOH DavidHD Hidria Jesenice2114:0000:0000:0000:0000:0014:00
47PRATNEKER HATIČ NikHk SŽ Olimpija2114:0000:0000:0000:0000:0014:00
48JAZBEC MartinHk Triglav2114:0000:0000:0000:0000:0014:00
49MANDIĆ RokoHK Slavija Junior2114:0000:0000:0000:0000:0014:00
50VETERNIK TimHk Triglav502:0000:0010:0000:0000:0012:00
51SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice1202:0000:0010:0000:0000:0012:00
52WALDER PatrikEC KAC1412:0000:0000:0000:0000:0012:00
53SEVER MarkHk SŽ Olimpija1412:0000:0000:0000:0000:0012:00
54ČREPINŠEK MartinHK ECE Celje1912:0000:0000:0000:0000:0012:00
55ADROVIĆ DejanHD Hidria Jesenice2012:0000:0000:0000:0000:0012:00
56PODREKAR UrbanHK MK Bled2012:0000:0000:0000:0000:0012:00
57PREIML MaximilianEC KAC710:0000:0002:0000:0000:0010:00
58ŽIBERT JoštHk SŽ Olimpija1300:0000:0010:0000:0000:0010:00
59ŽEŽELJ AnžeHk SŽ Olimpija1610:0000:0000:0000:0000:0010:00
60KAHLHAMMER LeonardoEC KAC1610:0000:0000:0000:0000:0010:00
61GOMBOC LukaEC KAC1910:0000:0000:0000:0000:0010:00
62FRIŠ LORBER TianHDK Maribor1910:0000:0000:0000:0000:0010:00
63RIJAVEC AleksanderHD Hidria Jesenice2110:0000:0000:0000:0000:0010:00
64BRAJLIH NOVOSEL GaberHk Triglav2110:0000:0000:0000:0000:0010:00
65BERIČIČ MihaHK Slavija Junior2110:0000:0000:0000:0000:0010:00
66KRAMER NicoEC KAC708:0000:0000:0000:0000:0008:00
67TÖRÖK MaticHD Hidria Jesenice1508:0000:0000:0000:0000:0008:00
68DOBNIG JonasEC KAC1708:0000:0000:0000:0000:0008:00
69MAHKOVEC MarcelHK MK Bled1908:0000:0000:0000:0000:0008:00
70PREDALIČ TobiHK Slavija Junior1908:0000:0000:0000:0000:0008:00
71MARINKOVIĆ KarloHk SŽ Olimpija2008:0000:0000:0000:0000:0008:00
72SLIVNIK LucHK MK Bled2008:0000:0000:0000:0000:0008:00
73VAHEN MartinHk SŽ Olimpija2008:0000:0000:0000:0000:0008:00
74JANČIČ MatjažHDK Maribor2008:0000:0000:0000:0000:0008:00
75LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice2108:0000:0000:0000:0000:0008:00
76STEINER MarcoEC KAC306:0000:0000:0000:0000:0006:00
77BOHINC RožleHK MK Bled506:0000:0000:0000:0000:0006:00
78LIVRIN LinEC KAC906:0000:0000:0000:0000:0006:00
79KLASSEK StefanEC KAC1006:0000:0000:0000:0000:0006:00
80LIPPITSCH JakobEC KAC1306:0000:0000:0000:0000:0006:00
81JURITSCH NiklasEC KAC1306:0000:0000:0000:0000:0006:00
82KOROŠEC UrbanHD Hidria Jesenice1406:0000:0000:0000:0000:0006:00
83SMOLNIKAR TitHk SŽ Olimpija1406:0000:0000:0000:0000:0006:00
84ŠIFTAR AnžeHK Slavija Junior1706:0000:0000:0000:0000:0006:00
85LAH JakobHk Triglav1806:0000:0000:0000:0000:0006:00
86SMOLEJ GalHK MK Bled1906:0000:0000:0000:0000:0006:00
87VILMAN BorHK MK Bled2006:0000:0000:0000:0000:0006:00
88ŠMID GašperHD Hidria Jesenice2106:0000:0000:0000:0000:0006:00
89IDŽAN BrunoHK Slavija Junior2106:0000:0000:0000:0000:0006:00
90STEINLECHNER LucaEC KAC304:0000:0000:0000:0000:0004:00
91ZIDANŠEK TilenHK ECE Celje604:0000:0000:0000:0000:0004:00
92VREČAR BenoHk Triglav704:0000:0000:0000:0000:0004:00
93TIALLER ChristophEC KAC704:0000:0000:0000:0000:0004:00
94BERVAR GašperHK ECE Celje904:0000:0000:0000:0000:0004:00
95PIUK TobiasEC KAC1204:0000:0000:0000:0000:0004:00
96ILIČ NikHDK Maribor1404:0000:0000:0000:0000:0004:00
97WILSON SimonHk SŽ Olimpija1504:0000:0000:0000:0000:0004:00
98VOGRINC ŽigaHk Triglav1504:0000:0000:0000:0000:0004:00
99BABENKO FedorHK MK Bled1504:0000:0000:0000:0000:0004:00
100KALTAK KianHD Hidria Jesenice1704:0000:0000:0000:0000:0004:00
101HEBAR TianHk SŽ Olimpija1804:0000:0000:0000:0000:0004:00
102ZUPAN ŠKRLJ LovroHk Triglav1904:0000:0000:0000:0000:0004:00
103BERGELJ NikHD Hidria Jesenice2004:0000:0000:0000:0000:0004:00
104GASAR DrejcHD Hidria Jesenice2104:0000:0000:0000:0000:0004:00
105MANDUŠIĆ MatejHK ECE Celje2104:0000:0000:0000:0000:0004:00
106REP OžbejHD Hidria Jesenice102:0000:0000:0000:0000:0002:00
107KROPIUNIG RalfEC KAC102:0000:0000:0000:0000:0002:00
108FURMAN LeonHK ECE Celje102:0000:0000:0000:0000:0002:00
109GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior202:0000:0000:0000:0000:0002:00
110MARC AljažHK Slavija Junior302:0000:0000:0000:0000:0002:00
111KATSCHNIG RafaelEC KAC502:0000:0000:0000:0000:0002:00
112RAAB LeoEC KAC502:0000:0000:0000:0000:0002:00
113ČAVKA TenaHDK Maribor602:0000:0000:0000:0000:0002:00
114KOPAČ BornaHk SŽ Olimpija802:0000:0000:0000:0000:0002:00
115BERTONCELJ MajHk Triglav1302:0000:0000:0000:0000:0002:00
116ČAVKA EvaHDK Maribor1302:0000:0000:0000:0000:0002:00
117KOCJANČIČ JakaHK Slavija Junior1402:0000:0000:0000:0000:0002:00
118PETELINKAR JanHk SŽ Olimpija1402:0000:0000:0000:0000:0002:00
119KRAJNC GašperHDK Maribor1402:0000:0000:0000:0000:0002:00
120VESEL MaticHk Triglav1402:0000:0000:0000:0000:0002:00
121BAUER JosipHK ECE Celje1402:0000:0000:0000:0000:0002:00
122BORSE JakaHK MK Bled1602:0000:0000:0000:0000:0002:00
123POGAČAR LukaHK Slavija Junior1702:0000:0000:0000:0000:0002:00
124JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior1802:0000:0000:0000:0000:0002:00
125KLANČAR MarkHK MK Bled1802:0000:0000:0000:0000:0002:00
126ROZMAN MartelHK Slavija Junior1902:0000:0000:0000:0000:0002:00
127ZUPAN AndražHK MK Bled2002:0000:0000:0000:0000:0002:00
128BLAZINŠEK JulijaHK ECE Celje2002:0000:0000:0000:0000:0002:00
129SEČEN NikHk SŽ Olimpija2102:0000:0000:0000:0000:0002:00
130ČUFER AnžeHD Hidria Jesenice2102:0000:0000:0000:0000:0002:00
131PETRONIJEVIČ LEPŠA TayHk SŽ Olimpija2102:0000:0000:0000:0000:0002:00
132ŠIMUNKOVIĆ MartinHK Slavija Junior2102:0000:0000:0000:0000:0002:00
133MARINŠEK MatevžHK ECE Celje2102:0000:0000:0000:0000:0002:00




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled