Najboljši power-play strelci - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1TÖRÖK MaticHD Hidria Jesenice543721
2SOJER MarkHk SŽ Olimpija554910
3KRMELJ MihaHD Hidria Jesenice425710
4FLAJS ŽanHDK Maribor752710
5STIPANIČ BlažHk SŽ Olimpija533610
6JAKUPOVIĆ AhmetHD Hidria Jesenice541510
7SALOM DavidHDK Maribor713410
8MAHKOVEC MarcelHK MK Bled321310
9PAZLAR GregaHK MK Bled311210
10ZUPAN AndražHK MK Bled311210
11JAN Lan MatijaHk SŽ Olimpija511210
12ĆOSIĆ JanHK Slavija Junior210110
13FLAJS JanHDK Maribor744800
14MAŠIČ BineHD Hidria Jesenice424600
15MEHLE ŽigaHk SŽ Olimpija524600
16KORZHYLETSKYI DanyloHK MK Bled332500
17FARTEK FilipHD Hidria Jesenice514500
18RACIĆ AndrijaHDK Maribor714500
19MIRKOV PetarHDK Maribor714500
20BALOH DavidHD Hidria Jesenice531400
21OGRINC LukaHk SŽ Olimpija513400
22PERČIČ MaksHDK Maribor722400
23ALAGIĆ AmerHK MK Bled321300
24PRETNAR AljošaHK MK Bled303300
25DANJI AleksandarHDK Maribor721300
26BOHINC RožleHK MK Bled302200
27KLANČAR MarkHK MK Bled311200
28SLIVNIK LucHK MK Bled320200
29PODREKAR AnžeHD Hidria Jesenice411200
30DOBRAVEC JušHD Hidria Jesenice502200
31LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice520200
32POTOČAR RokHD Hidria Jesenice502200
33PRATNEKER HATIČ NikHk SŽ Olimpija502200
34ŽITKO MihaHk SŽ Olimpija511200
35ŽEŽELJ GregorHk SŽ Olimpija520200
36KARARIĆ AmarHD Hidria Jesenice502200
37BIZJAK NejcHDK Maribor602200
38BUGARSKI StrahinjaHDK Maribor702200
39MARKOVIĆ SrđanHDK Maribor711200
40JELAR JureHk Triglav201100
41JANEŽIČ OžbejHk Triglav201100
42PRODAN Dominik MarjanHK Slavija Junior201100
43VIDJAK AleksHk Triglav210100
44VILMAN BorHK MK Bled310100
45STAN JakobHK MK Bled301100
46TUŠEK AljošaHK MK Bled301100
47ŠEGA JakaHD Hidria Jesenice401100
48GALEEV RavilHk SŽ Olimpija401100
49LUKAN AljažHD Hidria Jesenice401100
50KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice510100
51DOLINAR TimHD Hidria Jesenice501100
52LUKAN DomenHD Hidria Jesenice501100
53FINGUŠT IanHDK Maribor710100
54TOMAŠEVIĆ DaniloHDK Maribor701100
55NINKOVIĆ MatijaHDK Maribor701100



Najboljši power-play strelci - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1POPOVIĆ MatejaSKHL Crvena Zvezda1613122563
2PRODAN Dominik MarjanHK Slavija Junior221592450
3DRAGOVIĆ MarkoSKHL Crvena Zvezda2117213841
4SOJER MarkHk SŽ Olimpija2314203440
5TÖRÖK MaticHD Hidria Jesenice1514132740
6STAN JakobHK MK Bled239101940
7MLAĐENOVIĆ MarkoSKHL Crvena Zvezda21771440
8PRIMAR JureHK Slavija Junior22861440
9POVŠE JureHK Slavija Junior2012213330
10VDOVIĆ StrahinjaSKHL Crvena Zvezda1912102233
11PRETNAR AljošaHK MK Bled249132230
12TUŠEK AljošaHK MK Bled21581330
13JAN Lan MatijaHk SŽ Olimpija1852730
14UDIR ŽigaHk Triglav1541530
15MEHLE ŽigaHk SŽ Olimpija2412233520
16SKERLEP GašperHK Slavija Junior191692520
17POLONIJO MauroHDK Maribor2411142521
18POTOČAR RokHD Hidria Jesenice237101720
19PAVLOVIČ JanHk Triglav247101721
20BALOH DavidHD Hidria Jesenice22791620
21GREIF JakobHDK Maribor23971621
22PEJČIĆ LazarSKHL Crvena Zvezda21691520
23ŠKOF JanHD Hidria Jesenice232131520
24MAŠIČ BineHD Hidria Jesenice152111320
25KREMENOVIČ ĐorđeHk Triglav22671320
26ŠEGA JakaHD Hidria Jesenice15481220
27OGRINC LukaHk SŽ Olimpija1426820
28MARINKOVIĆ VasilijeSKHL Crvena Zvezda1752720
29DOLINAR TimHD Hidria Jesenice1523520
30KRMELJ MihaHD Hidria Jesenice1414163012
31BURGAR NejcHk Triglav171692511
32FLAJS JanHDK Maribor2410132310
33STIPANIČ BlažHk SŽ Olimpija161472111
34PODREKAR AnžeHD Hidria Jesenice186131910
35RACIĆ AndrijaHDK Maribor241181911
36JAKUPOVIĆ AhmetHD Hidria Jesenice127111811
37ZUPAN AndražHK MK Bled24861410
38FARTEK FilipHD Hidria Jesenice12851310
39PODREKAR GaberHK MK Bled19481210
40ŽITKO MihaHk SŽ Olimpija23661210
41LAMPIČ NikHK Slavija Junior15381110
42GVOZDENOVIĆ AleksaSKHL Crvena Zvezda21741110
43DOBRAVEC JušHD Hidria Jesenice15281010
44DANJI AleksandarHDK Maribor21551011
45TOMAŠEVIĆ DaniloHDK Maribor24641011
46POKLUKAR BASTARDA ŽanHK Slavija Junior1336910
47PRATNEKER HATIČ NikHk SŽ Olimpija1927910
48IDŽAN VitoHK Slavija Junior2072910
49ŠIFTAR AnžeHK Slavija Junior1635810
50MITROVIĆ IgorSKHL Crvena Zvezda724610
51PAZLAR GregaHK MK Bled824610
52BERIČIČ MihaHK Slavija Junior2015610
53LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice2133610
54JESIHAR JakaHK Slavija Junior1741511
55LUKAN DomenHD Hidria Jesenice1923510
56KLEMENČIČ DavidHk Triglav2041511
57ŽAGAR GalHk Triglav2232510
58RIJAVEC AleksanderHD Hidria Jesenice1822410
59ĆOSIĆ JanHK Slavija Junior1931410
60JELOČNIK EmilHK MK Bled2422410
61ZAGORC JoštHK Slavija Junior2011210
62ČERNE MaticHk Triglav2220210
63KOKELJ UrbanHk SŽ Olimpija2420210
64OBLAK MihaHD Hidria Jesenice710110
65FINŽGAR MatjažHD Hidria Jesenice1510110
66MAHKOVEC MarcelHK MK Bled2311132400
67SLIVNIK LucHK MK Bled2411102100
68ŽEŽELJ GregorHk SŽ Olimpija24891701
69LUKAN AljažHD Hidria Jesenice22791600
70KORZHYLETSKYI DanyloHK MK Bled231061601
71FLAJS ŽanHDK Maribor24871500
72ČERNE JušHK Slavija Junior152121400
73SALOM DavidHDK Maribor240111100
74MIRKOV PetarHDK Maribor24651100
75LANGUS NaceHD Hidria Jesenice17281001
76MARKOVIĆ SrđanHDK Maribor23461000
77MANOJLOVIĆ MihajloHDK Maribor1353800
78GAVRILOV TihonHK MK Bled1326800
79BOLTE ŽigaHK Slavija Junior1535800
80MRAVLJE LOMBAR NikHk Triglav2426800
81KARARIĆ AmarHD Hidria Jesenice1525700
82KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice1643700
83KLANČAR MarkHK MK Bled2307700
84GALEEV RavilHk SŽ Olimpija2443700
85ŠUBIC GašperHk SŽ Olimpija1624600
86RANKOVIĆ MatijaSKHL Crvena Zvezda2124600
87POVIRK LukaHk SŽ Olimpija1823500
88BIZJAK JanHDK Maribor2105500
89KOSMAČ TilenHk SŽ Olimpija2232500
90BUGARSKI StrahinjaHDK Maribor2423500
91BORSE TimHK MK Bled413400
92FINGUŠT IanHDK Maribor813400
93JELAR JureHk Triglav1731400
94MURNIK PetjaHD Hidria Jesenice2222400
95VILMAN BorHK MK Bled2322400
96ALAGIĆ AmerHK MK Bled612300
97KOBAL MarcelHD Hidria Jesenice630300
98JAZBEC MartinHk Triglav1312300
99JANEŽIČ OžbejHk Triglav1303300
100PERČIČ MaksHDK Maribor1403300
101MANDIĆ RokoHK Slavija Junior2103300
102TOMAŽIČ AndražHK Slavija Junior2121300
103GERKMAN SvitHk SŽ Olimpija2312300
104BOHINC RožleHK MK Bled802200
105POGAČAR GregaHk Triglav902200
106RAVNIKAR ŽigaHk SŽ Olimpija1111200
107BABENKO FedorHK MK Bled1802200
108GOLUBOVIĆ MomčiloSKHL Crvena Zvezda2011200
109VIDJAK AleksHk Triglav2020200
110JAZBEC MartinHk Triglav2111200
111NINKOVIĆ MatijaHDK Maribor2202200
112KRAVLJANAC VukSKHL Crvena Zvezda210100
113ŠALJIĆ VukSKHL Crvena Zvezda201100
114LJUBIČ URLEP ŽanHDK Maribor301100
115PAZLAR GregaHD Hidria Jesenice410100
116SAVIĆ VukSKHL Crvena Zvezda410100
117DINIĆ MatijaSKHL Crvena Zvezda501100
118PEČNIK JakobHK Slavija Junior601100
119KEBER ŽigaHk SŽ Olimpija901100
120BORSE JakaHK MK Bled1110100
121INTIHAR ErikHK Slavija Junior1601100
122KOS ŽigaHK MK Bled1610100
123VILMAN JanHK MK Bled2101100
124GRAČAN GašperHK Slavija Junior2110100
125GRADIŠEK ŽanHk Triglav2310100




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled