Mlajše kategorije

EBJL U18: Triglav boljši od Bleda, Celje ugnalo Beljak

V ligi EBJL do 18 leta starosti sta se v slovenskem obračunu pomerila Bled in Triglav, zmage pa so se po napetem obračunu veselili Kranjčani. V preteklem tednu do zmage tudi hokejisti Celja, ki so z 8:3 ugnali Beljak.

ZNOJMO                                            4
CELJE                                                    2
(1:0, 2:2, 1:0)
Strelci: 1:0 Jambor (11., PP1), 2:0 Bulin (23.), 2:1 Jeram (Senica Pintar, 24.), 3:1 Tondl (28.), 3:2 Jeram (37.), 4:2 Bulin (54.)

DSC_8737

BLED                                                     4
TRIGLAV                                             6
(1:1, 2:4, 1:1)
Strelci: 0:1 Peček (Stenkler, Ban, 16.), 1:1 Slivnik (Ulamec, Tišlar, 19., PP1), 1:2 Markič (Stenkler, Peček, 22.), 2:2 Mašič (Prostor, Crnovič, 30.), 2:3 Peček (Drakslar, Markič, 34.), 2:4 Pangerc (Mubi, 34.), 2:5 Fende (Potočnik, Drakslar, 35.), 3:5 Ivančevič (Tišlar, 37.), 4:5 Šorl (46.), 4:6 Stenkler (Potočnik, 59.)

OLIMPIJA                                           1
SALZBURG                                         5
(0:3, 0:1, 1:1)
Strelci: 0:1 Bappert (Sokolov, Volf, 4.), 0:2 Zitz (Zimmernann, 12.), 0:3 Motil (Zimmermann, 15.), 0:4 Sokolov (Schuster, 24.), 0:5 Zitz (Juscak, 48., SH1), 1:5 Lapornik (Lavrič, Rotar, 59.)

VASAS                                                 8
SLAVIJA                                                              2
(1:0, 2:2, 5:0)
Strelci: 1:0 Gombos (12.), 2:0 Szlama (Varga, Oroszi, 21., SH1), 3:0 Czako (Szlama, Varga, 31.), 3:1 Orehek (Železnik, 32.), 3:2 Stražišar (Vidic, 39.), 4:2 Suranyi (Szekely-Madai, Szlepka, 48.), 5:2 Salamon (Török, Horvath, 50.), 6:2 Suranyi (Szekely-Madai, 57.), 7:2 Szlama (Varga, 58.), 8:2 Szlama (Varga, Czako, 60.)

CELJE                                                    8
BELJAK                                                3
(3:1, 2:1, 3:1)
Strelci: 1:0 Jeram (Mercina, 1.), 2:0 Jezovšek (Jeram, 4., PP1), 2:1 Steurer (7.), 3:1 Drozg (Čuvan, 12.), 3:2 Wassermann (27., PP1), 4:2 Drozg (Petek, Robar, 28., PP1), 5:2 Grahut (Drozg, Robar, 38., PP1), 5:3 Karitnig (41.), 6:3 Jezovšek (Jeram, 51.), 7:3 Čuvan (Čirič, Petek, 51.), 8:3 Drozg (Robar, Čuvan, 52.)

DSC_9061

OLIMPIJA                                           1
DUNAJ                                                3
(1:1, 0:1, 0:1)
Strelci: 0:1 Thalhammer (Nissner, Preiser, 4.), 1:1 Matičič (Zibelnik, 18.), 1:2 Nissner (David, Thalhammer, 32.), 1:3 Maxa (Nissner, 60., ENG)

MAC                                                     6
SLAVIJA                                                              1
(1:0, 2:1, 3:0)
Strelci: 1:0 Jaszai (Babay, Korosi, 1.), 2:0 Gyurgyev (Majoross, Sebestyen, 26.), 2:1 Orehek (Kisovec, 33.), 3:1 Lakatos (37.), 4:1 Gyurgyev (Majoross, 44.), 5:1 Gyurgyev (Sebestyen, 59.), 6:1 Korosi (Lakatos, Jaszai, 58.)

LESTVICA, skupina B:
1. Celje                14           9             1             0             4             88:44     29
2. Triglav              17           8             1             2             6             54:62     28
3. Jesenice         16           6             2             2             6             51:57     24
4. Olimpija          16           4             1             3             8             44:58     17
5. Slavija              15           4             1             0             10           36:75     14
6. Bled                  17           1             0             0             16           29:106   3

DSC_9019

Lestvica najučinkovitejših igralcev:
1. Jan Drozg (Celje)                        28+19
2. Jan Bulin (Znojmo)                    18+20
3. Patrik Kiss (SAPA Fehervar)   14+18

6. Žan Jezovšek (Celje)                18+9
10. Krištof Potočnik (Triglav)     9+18

Foto: Boris Pavlović/HK Celje

Komentarji

  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled