Sezona 2014/2015, tekmovanje 2015 IIHF W.C. U20 Div.I Sk. A

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Belorusija541000229133652,63%94,44%14
2Norveška522001161156330,43%78,95%10
3Latvija520012151147110,00%83,33%7
4Italija5110031622-67326,32%62,50%5
5Avstrija5100222127-67621,74%69,70%5
6Slovenija5100131727-104622,73%65,22%4


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.12.201420:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Slovenija9 - 5
[zapisnik]
Italija
20.12.201417:00Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Belorusija5 - 4
[zapisnik]
Avstrija
20.12.201413:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Norveška1 - 0
[zapisnik]
Latvija
18.12.201420:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Latvija2 - 4
[zapisnik]
Italija
18.12.201417:00Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Belorusija5 - 1
[zapisnik]
Norveška
18.12.201413:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Avstrija7 - 3
[zapisnik]
Slovenija
17.12.201420:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Italija5 - 4
[zapisnik]
Avstrija
17.12.201417:00Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Norveška2 - 1
[zapisnik]
Slovenija
17.12.201413:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Latvija1 - 2
[zapisnik]
Belorusija
15.12.201420:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Belorusija4 - 2
[zapisnik]
Italija

Celoten razpored tekem >









  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled